Šta je novo?

Assassin's Creed:Unity

Pa dobro nije 35 ili vise, ali sta da radim, tek tamo u martu pada veci upgrade ili cu to bataliti i uzeti Xbox One i gotova prica... Kakva mi je konfa ja sam prezadovoljan kako radi, s obzirom da vecina ovde sa mnogooo jacim masinama jedva pokrenulo :p
 
Svaka Assassin's Creed igra je bila veoma igriva sa recimo 32-33 frejma. Eto, ne fali mu mnogo.
 
On mozda kao i ja ne obraca paznju na fps. Ja igram na nekih 20-24 fps i presao celu igru ne obracam paznju na to (nije da ja ne vidim ali se ne uzbudjujem mnogo). Zavisi od osobe do osobe. :)

Veruj mi osecam losiji framerate, ali jednostavno assassin je takav da mu ne treba preko 40fps, kao neka FPS igra, BF4 ili FC4... I dosta sam osetljiv na los fps, ali kod ove igrice mi to nije toliko bitno sve dok ne postane slideshow, e onda je zeznuto :p
 
Pa osecam i ja da je los ali u nekim igrama kao ova ne obracam paznju i nije mi toliko bitno. Voleo bih ja 60 fps high ali ne ide brate.
 
Znaci da covek ne poveruje.Prebacio sam ram memorije iz single u dual channel i igra vise ne stuca.Ucita skoro punih 2gb vrama i sljaka ko luda.Sad i ja malo da se igram. :D
 
Nakon Engleske, Assassin's Creed u sedmom dijelu seli u Japan
Mind blown! Ubisoft gave us Unity, Victory and AC VII locations back in 2013!!

2qce7oz.jpg
 
Glupost, prica sa foruma. :d
Ili se verovatnije radi o AC Chronicles China, a ne Japanu.



Ali ima smisla, lokacije su odavno izrecene u Black Flag: (pise na 00:30, 02:01)



Francuska i Engleska se obistinile, cekaju se ostale...
 
Poslednja izmena:
Čini mi se da su poodavno rekli da neće raditi feudalni Japan iako je dosta tražen, jer arhitektura nije pogodna za AC-style parkur ili tako nešto.
 
Ma kakvi, to su prazne price. Sve se moze, sve mogu da dizajniraju jer ionako nisu istorijski egzaktni.
A dobra je bila i ona "arhitektura" sume u AC III. :d
 
Upravo sam hteo da kažem to. U trojci smo imali 3 vigvama i 2 naselja, oh i šumu veću od svih gradova zajedno u AC do tada.
Mislim da samo troluju da to neće raditi kako bi vratili neki efekat iznenađenja. Po čemu su močvare amerike zanimljivije od japana i njihovih hramova i palata? Pa to je raj za igru i Japan ima sve što im je potrebno
 
Gledajuci tematiku igre, nista ne moze nadmasiti sredjovekovni Japan.
Borba klanova za prevlast, postajanje skola profesionalnih ubica, oruzije...
Neiscrpan izvor scenarija i prica.
 
Mislis "oruzje":D
 
Odigrao ovo cudo, do sada najdosadniji deo koji sam igrao, igra je total bullshit.
Jedino sto je za pohavalu je grad kako je uradjen svaka cast dizajnerima.
 
Ljudi kako stoje stvari sa ovom igrom, jel igriva ili je jos uvek puna bagova?
 
Jeste, ljudi su prestali da se zale nakon 1.4 patcha.
 
Odigrao ovo cudo, do sada najdosadniji deo koji sam igrao, igra je total bullshit.
Jedino sto je za pohavalu je grad kako je uradjen svaka cast dizajnerima.
Eh slazem sa sa tobom ali isto tako smatram da coop misije daju tu dozu zanimljivosti igri. Ali posto 90% foruma nije kupilo igru, vecina se smorila....
 
Evo i ja je instalirao...
Jel radi nekome MSI Afterburner sa ovom igrom?
Meni se crash-uje igra momentalno ako je Afterburner upaljen...
Najnovji drajver, najnovija Aft berzija, igra original i patch-ovana
 
Radi, ti si prvi bar da znam sa tim problemom?
Evo na Steam covek imao problem ali ne vidim da je resio.

"Not positive if this is the issue or not, but if you have an on screen display program like EVGA Precision X / Riva Tuner / MSI Afterburner, disable the on screen display. I tried launching the game with this enabled and got the same error. Once i turned Not positive if this is the issue or not, but if you have an on screen display program like EVGA Precision X / Riva Tuner / MSI Afterburner, disable the on screen display. I tried launching the game with this enabled and got the same error. Once i turned Riva Tuner off it worked for me. Hope this helps. f it worked for me. Hope this helps."

Ustvari ima evo "Riva Tuner off" :d
Ja ga nemam instaliranog to uvek odstikliram..
 
Poslednja izmena:
A i mnogi su batalili od starta kad su videli sys. req. i kako se ostali žale, pa su zaboravili na igru. :d
 
U pravu si Riva Tuner je taj koji pravi problem.

Hvala. :)
Mada ne znam kako cu sad da pratim gpu usage kad budem pravio CF...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno