Šta je novo?

MFP Laser A4 Philips MFD 6020 / Problem, Preporuka/

Kissme1

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2010
Poruke
1,613
Poena
200
Ukratko , otisla keva kupila bas ovaj gore pomenuti stamapac donela kuci , stampaj .. Stamo ja stampo potrosio se onaj njegov toner vrlo brzo .. trazio na netu gde ima da se kupi toner , aha nadjem ja toner pogledam stampac placen 11.500 nov toner za isti stampac 12.800 din , dobro ajde obidjem ja nekako to .. Punicu ja ketridz .. Jedva ja nadjem taj ballon print iz Nis-a da oni meni napune ketridz , stvarno napune oni meni ketridz posalju oni meni i karticu , sve ja odradim stampa on super ja prezadovoljan za 3500dinara + 600dinara postarima i sve ugrubo i nije toliko strasno .. nakon ostampanih 500 strana poce stampac da brljavi , malo malo izvlaci blede linije , da skeniras neku licnu kartu ili nesto nedaj boze.. bukvalno nista se ne vidi .. I cunjam ja po netu i nadjem zamenske ketridze :
Kod:
http://www.cartridgesave.co.uk/PFA822-REM.html
jel moze neko da mi kaze jel vredi ovo sta? i ako vredi gde bi mogao da ga pazarim ovde kod nas?
 
Kod nas nemas nigde. Moj savet da si se ranije javio bi bio da zameniš kompletan štampač. Elem, Već si dao 4.100,00 dinara za toner, po svemu sudeći daćeš opet i postoji šansa da sledeći put neće da radi zbog one kartice koja se ubacuje ispod displeja ... HP 1212 nov je oko 14000-15000 dinara. Možda je Philips po karakteristikama bolji od HP ali na duge staze HP je daleko ispred ostalih ... 2000 strana dobiješ za 1000-1200 dinara. Toliko košta toner za HP.
 
nije dobro odradjena reciklaza, moras da reklamiras il da radis ponovo drugde. kod mene u servisu radimo reciklazu al opet moras da platis tu sumu. tako bolje reklamiraj.
 
nije dobro odradjena reciklaza, moras da reklamiras il da radis ponovo drugde. kod mene u servisu radimo reciklazu al opet moras da platis tu sumu. tako bolje reklamiraj.

Reklamirao, ovi uzeli vratili mi u jos gorem stanju, cak sam bio ubedjen da su mi komplet stampac zamenili, posto sada nece da mi radi ni skenre, ko bilo kako bilo nisam uspeo da isteram do kraja sa tom firmom i evo sad je vec proslo skoro godinu dana nemam vremena ni volje da se macujem sa njima, i nasao sam taj stampac pa sada ne znam sta da radim, jel ima neko neku ideju kako da ga popravim ili da ga prodam? i posto ili neki treci savet? mislim uzecu novi stampac svakako nego bar da mogu da skeniram, da ne ulazem dodatnu lovu u skener...
 
Elem ako neces da ulazes dodatnu lovu u uredjaj ti ga baci a ako hocesh
Ovo su troskovi
Popravka skenera 5000 dinara min
Ponovno sredjivanje tonr kasete cena to znas

Tako da ti ostaje kanta za djubre.
 
Nazad
Vrh Dno