Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

Pitanje je koliko ce LTC rasti u odnosu na BTC. To ti niko ne moze reci. Isto ti niko ne moze ni reci kada i dali ce dash da krene.
Moj savet je da se vozis na LTC-u do daljeg. Ima nekih indicija da moze dash da skoci ali pitanje je dali ce biti ista od toga. Ja imam oba i ne mesam ih, necu skakati iz jednog u drugi. Cekacu da Dash sam krene, igram na siguricu.
 
Pitanje je koliko ce LTC rasti u odnosu na BTC. To ti niko ne moze reci. Isto ti niko ne moze ni reci kada i dali ce dash da krene.
Moj savet je da se vozis na LTC-u do daljeg. Ima nekih indicija da moze dash da skoci ali pitanje je dali ce biti ista od toga. Ja imam oba i ne mesam ih, necu skakati iz jednog u drugi. Cekacu da Dash sam krene, igram na siguricu.

ma ja to cisto malo.. sacekacu ga ako padne na 0.5 da uzmem 8-10 kom cisto da imam..
 
Ah to cisto zezancije radi. To je ok, neko krupnije pretumbavanje nikako nebih preporucio sada jer se stvarno ne zna sta ce se desiti. A posto LTC raste kao sitaka iskanje iz tog voza bi se moglo obiti o glavu.
 
sreca povukao ordere :) i postavio na 0.31 :)
nego jel primetio neko da je mesec dana pre ovog ltc rasta, razni shit coinovi se udesetostrucili u odnosu na LTC ( Flo i vise od 10x, VTC isto, onda DGC, cak malo i KDC to je sto pratim) i ovaj DARK isto je napravio ogromnu razliku i sad svi pa i on idu u down..
slucajnost?
 
Vjerovatno se prebacuju u LTC
 
Dash i nije u skorije vreme skakao. U trenucima kad je Dash bio duplo jaci na LTC to je bilo onda kad je LTC udario u dno. Iskreno, ocekujem i dash da krene uskoro. Vreme mu je a i vredi mnogo vise nego svi ostali.
 
uvatio sam dash na 0.29, i sad je skocio na 0.36 a skace i u odnosu na btc.. prodati ga i cekati da padne jos ili sacuvati?!
 
U LTC :)
Ja glupan nisam postavio buy nego cekao da padne da kupim i ono padne kad sam bio na poslu. A planirao sam da kupim na 0.3
 
Poslednja izmena:
Aha, to je sa Cryptsy-ja trgovina. Ja sam i zaboravio da imaju LTC market tamo. Ja kad sam to radio bio je premalo volume vecito pa sam batalio. Iskljucivo dash/btc/ltc i obrnuto.
Lepo, poceo je malo da raste.
 
prodao to sto sam kupio na 0.31 na 0.53 .. krastavac polete i na 0.7 skoro.. dash/ltc odnos
 
Ma ne mozes sve ispratiti, a dok ne stignu novcici na cryptsy, ovaj ce biti 0.02.

A planiram mesec ipo unazad da uletim u dash posle ltc-a.
 
crapsy zaboravio sam koji je ono uzas od sajta lele majko kakav kupus i socijala, nesto kao vircurex

ja uleteo preko poloinexa
 
Znaci m-u-d-a svoja jedem.

I jos planiram kad ikad reko ulecem u dash na 0.011 i vidi sad...

Pre 2 sata poslato, jos nije ni u pending. Kerovi belosvetski...

Steta tako dobar coin a ima ga samo na krs menjacnicama!
 
Trebao si na poloinex samo 1 confirm potreban, leglo za tipa 15-20 min
 
ama sta se sve ovo nesto ustalasalo odjednom, ko ce sve da povata ...
 
Ja mislim da pokusavaju da spreme pump BTC-a prvo ovako dizu alt-ove da ljudi iz bTC-a predju u alt a onda iznenadni pump btc-a, ko ima Alt-ova sad je prilika ;)
 
Znaci m-u-d-a svoja jedem.

I jos planiram kad ikad reko ulecem u dash na 0.011 i vidi sad...

Pre 2 sata poslato, jos nije ni u pending. Kerovi belosvetski...

Steta tako dobar coin a ima ga samo na krs menjacnicama!
Jos nije kasno. Obzirom na mali supply i trenutni marketcap 10$ ce dotaci sa pola snage. :)
 
Mislite da ce ici jos ili je to to sto se tice dasha?

Na onom smecu od crapsija jedva mogu da pronadjem koja je trenutna cena..
 
Jos nije stiglo...

Ma cim stigne, saljem ga nazad na BTC-e i cao.
 
Na Cryptsiju ga je gotovo nemoguce kupiti od botova...Order bookovi su uglavnom prazni pa ga je tesko i prodati. Ja sam uleteo u dash kada je ltc/btc bio 0.022, kao sto rekoh 2:1, to mi je bio plan. Za 5 BTC-a mi je trebalo dan ipo da pokupujem dashove. Strasno. Sada cu odmah postaviti sellove na moon visine da ne razmisljam. Moon je za mene 0.022-0.03.
 
eduffield on Today at 12:32:18 AM
New Testnet Version v0.12.0.28

- InstantX works 100% of the time now
- DarkSend is super fast
- We are running 100% with no reference node
- We fixed lots of small consensus issues with InstantX/DS/Masternode Payments

https://dashtalk.org/threads/v12-testing-thread.5484/

We're getting pretty close to having a solid v12 release.


Ovo bi moglo da znaci i neki skok cene uskoro ;)
 
Nije iskljuceno. Ja se iskreno nadam jer su vec opeglali novcic do te mere da stvarno ne znam sta jos mogu da urade.
 
Nazad
Vrh Dno