Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

Uh, to objasnjava zasto je kopanje toliko tesko tj. nesiplativo a nigde nije ni procurela informacija o placenom mineru do sada. Ovo je sasvim realno :(
 
placeni x11 miner postoji i radi punom parom 7950 daje oko 20 mh
 
nisam nešto računao, ali mislim da ni nekim većim minerima se ne bi isplatilo
 
Trenutno sigurno ima par novcica koji su bolji za kopanje ali ako zagusti isplati se onima s vecim farmama.
 
Kupuje se taman onoliko malo koliko se i napravi. Ali nista vise od toga. Jedina je sreca sto je polovina novcica u masternodovima inace bi prica bila mnogo gora. Tako oni koji holduju novcice polako uvecavaju to, mnogo manje se dampuje.
 
tema ko i novcic:d
 
Mislim da jeste. Videcemo koliko ce jos btc ici. Cim krene da pada dash krece gore. Mislim da ima jos nedelju dana lufta ali videcemo.
 
mozda i nije .btc i dalje u rastu (tako je to kada amer naljuti kineza,i ovako je $ uveliko precenjen kao svetska valuta...), ladno moze sve pasti za jos 10-15 % ...
 
moze pasti ali onda dokupiti jos i odbraniti poziciju kupovine :)
 
Ja mislim da hoce. BTC raste i dalje i odnos ce sigurno jos padati. U jednom trenutku ocekujem da krene ali nemam pojma kada ce. Iskreno, nisam ocekivao da ce btc bas ovoliko rasti inace bih istresao dash odavno. Sada ne vredi ni izlaziti kad je verovatno sansa za ufur jako blizu.
 
Mislim da se niko nije nadao ovom skoku btca. Ja sam ocekivao skok ali ne jos nego za mjesec/dva. Ja razmisljam da udjem malo na 0.005 ako dobaci.
 
Poslednja izmena:
I ja sam ocekivao skok i planirao sam da kupim. Kapirao sam da imam jos vremena kad ono krenulo 2 nedelje kasnije. Sada je vec rizicno kupovati za kes jer moze na obe strane. Kao i btc i dash moze na obe strane. Dosta je pao ali dzaba kad niko ne ulece u njega. Dok btc ne uspori nema sanse da dash krene.
 
Nazad
Vrh Dno