Šta je novo?

iPhone u Srbiji - diskusija o ponudi

Ma sigurno je to...:D
 
Jeste, jeste i Samsung i HTC i LG i Arkan i Legija i Djindjic i Milosevic.... :d
 
Kakav post.
facepalm.gif
 
Siguran sam da ju je tukao dva sata. Bas ju je prebio. Nema tu preuvelicavanja ni malo.
 
Ako cene iPhone-a kod operatera budu kao za Note 4, srećno im sa prodajom :D
 
Ne sporim. Samo mi smetaju superlativi, a pogotovo kada se ocigledno upotrebljavaju u propagandne svrhe. Koreanac ce da dobije preko usta od svojih nadredjenih, to je sigurno.
 
Ako bi cena bila malo normalnija, onda će operateri morati da prilagode cene i ostalog telefona.
 
Možda se zato ni operaterima nije toliko žurilo da uvedu iPhone u ponudu...
 
Koreanac je prebio radnicu jer je ona rekla da prelazi na iPhone :)

Joojjjjj jod jedan dan cekanja, sutra bi bar trebalo da znamo koje ce cene biti :)
 
"Nažalost, zbog vremena iPhone je odložen do daljeg."
 
Koreanac je prebio radnicu jer je ona rekla da prelazi na iPhone :)

Joojjjjj jod jedan dan cekanja, sutra bi bar trebalo da znamo koje ce cene biti :)

Ne znam da li biju zbog iP, ali sam prilicno siguran da zaposleni u srpskom samsungu moraju da kriju svoje iUredjaje. Znam jedan takav primer licno. Nisu mu rekli da je zabranjeno nositi iP, ali su mu rekli da nije preporucljivo da nosi isti na posao sto verovatno znaci isto.

Ponuditi iP za manje novca nego sto kosta S5 i ostala kompanija u klasi, znaci da ce morati da obore i ostale cene uredjaja, a sigurno nece. Dakle, u najbolju ruku dobijamo iP6 po ceni od S5 a iP6+ po ceni Note4. Jeftinije ne moze sigurno, moze samo skuplje. Pri tom sam mislio na 16gb modele, ako budu u ponudi i 64+ modeli, onda ce tek da boli glava. Plus sto ce u pocetku biti veoma male kolicine na lageru, moci ce da budu bahati sa cenama....
 
Sta je sa vama. Nema teorije da bude jeftiniji od note 4 uz paket. Moze samo skuplji.. Ako na celu pricu dodamo i info da ce ponuditi i 5s uz paket onda je sve jasno..
 
Pa i u Microsoftu su zabranili Apple uređaje. Čak su im podelili windows telefone.
 
Ma stvarno se priča da prodaja počinje od ponoći :) 30 na 31.10
 
Poslednja izmena:
Ma nek se prica sta hoce, ja cekam one sto ce da uzmu iP na paket pa posle da ih prodaju po oglasima.
 
A ja čekam da takvi što uzimaju preko provajdera i posle prodaju preko oglasa obore cenu aparata kod švercera. :D
 
Ne znam da li biju zbog iP, ali sam prilicno siguran da zaposleni u srpskom samsungu moraju da kriju svoje iUredjaje. Znam jedan takav primer licno. Nisu mu rekli da je zabranjeno nositi iP, ali su mu rekli da nije preporucljivo da nosi isti na posao sto verovatno znaci isto.

Ovo je sasvim uobičajen "korporativni bonton" koji se surovo kažnjava.
Ovo i ja mogu da potvrdim iz ličnog iskustva rada u multinacionalnoj farmaceutskoj kompaniji - nikad, ali nikad ne koristiti proizvode konkurencije ako postoji adekvatna (čak i lošija) alternativa koju proizvodi kompanija u kojoj si zaposlen/a.
 
A Apple je cveckai njihovi radnici otvoreno nose Samsunge i Lumie?
 
Nažalost je to normalna pojava. Isti primer ima i kod nas, gde u krug fabrike Fiat u Kragujevcu nemože da uđe automobil ako nije italijanske proizvodnje. Sujeta je opaka bolest.
 
I siledžijstvo.
 
Politika ne-koriscenja konkurentskih proizvoda nema mnogo veze sa sujetom. Hajde ti kao prodavac jedne firme ubedi nekog da kupi tvoje proizvode, kad ni ti sam ne koristis te iste proizvode nego koristis konkurenciju...

Pozdrav
 
to ko nas nekadasnji ministar zdravlja koji je otisao na rutinsku operaciju u francusku i ako nasi lekari to isto rade? :D
 
Nazad
Vrh Dno