Šta je novo?

iPhone u Srbiji - diskusija o ponudi

Pa koje, nema osobe koja me može ubijediti da oni namjerno nemaju telefon 3 mjeseca da bi isti imali za Novu godinu, kad mnogi mogu da kažu boli me uvo i kupe telefon drugog proizvođača i ne daju 700 evra Applu...

Pažljivo prati akcije mts,telenor i vip-a, raspituj se i videćeš....vrlo verovatno će ih imati na stanju kao neke vrste akcija na nove pakete.
 
Ma kakvo crno držanje na lageru. Loša procena nesposobnog menadžmenta + globalno oni su smešan igrač da bi bili bilo kakav prioritet, i eto situacije. Shvatite mi smo dno i naše tržište je smešno za ovakve stvari, samim tim i tretman i cene sve je ovakvo kakvo jeste.

Pre neki dan me stiska neki kupac (kao veliki baja kod nas) za bržu isporuku robe iz kine, i kaže lik ladno "zovite fabriku", a poručuje nekih 300 kom robe vredne 15.000 evra. Morao sam da mu objasnim da je njegova "velika" porudžbina jedva ispunila MOQ u fabrici i da STR u "Džongdžingu proda" toliko za nedelju dana, a da on mora da planira svoju nabavku kvalitetnije.
 
s obzirom koliko su ljudima ispirali mozak sa Šljamsungom ovih godina,mislili su da neće prodati nešto preterano iphonea i zbog toga su naručili mali broj :D
 
s obzirom koliko su ljudima ispirali mozak sa Šljamsungom ovih godina,mislili su da neće prodati nešto preterano iphonea i zbog toga su naručili mali broj :D

Meni iskreno ne ide u glavu ogromna količina bilborda u kombinacij sa famoznih 450 primeraka.
 
sada pokušavaju da ispiraju mozak sa iphoneom :D
 
Jel pokušao neko da kupi aplikacije preko paypal-a ?
 
nema paypal opcije za plaćanje uopšte :)
 
ja to ne vidim na telefonu...baš sam gledao kad si ti pitao :)

a i verovatno ne možeš...

EDIT:
na kompu imam opciju PayPal,al ne mogu da ga povežem sa nalogom...
 
Poslednja izmena:
Pa verovatno jer ti je PayPal srpski a koristiš USA store, oni to odmah izvale i smaraju, mozda kad bi promenio store... Ja za sad nemam nista sto bih kupio pa nisam probao, a pre sam placao masterom
 
naravno,nema šanse da pređem na drugi store,jer sam koristio dugo hrvatski i batalio.

Lakše mi je ovako da kupim kredit,ukucam i kupujem aplikacije bez poreza ;)
 
24.10.2014. godine, kada sam video cene u mts-u, baš sam bio oduševljen..... cenom, kupovinom na 24 rate.....
26.11.2014. godine, iskreno razočaran, nema telefona.... baš bezveze.... nemam pojma u čemu se radi.... a reklame, koje vidjam po gradu još više iritiraju.... hiljadu bilborda, u novinama, cele strane, većinu sajtova koje posećujem.....

telenor ima, ali cenu su šokantne u odnosu na mts, bez 24 rate.....
 
Poslednja izmena:
Kako se to najvise isplati, pljunes odmah slican kes a ne na 24 rate, i imas sipak umesto garancije umesto pomenuta 24 meseca!?
 
Evo uz moj paket koji inace koristim od 1999,00 din, izasao me telefon 395e. Gde ima kod svercera za tu lovu? Sad naravno ko nece da se vezuje nece, ja ne vidim tu nikakav problem ionako cu da koristim taj broj i dalje. Za godinu dana mogu da prodam telefon za istu lovu :)
 
Pričaš o ugovoru na 3god? 3god obavezati se ugovorom za operatera je po meni mnogo i nelogično
 
Poslednja izmena:
Stvarno, a zasto? Ja sam u Telenoru jos od Mobtela..jel ti svakih 6 meseci menjas operatera?
 
Ne menjam, ali nikada se ne obavezujem preko god dana. Možda zbog navike a možda zbog dugačkog vremenskog perioda od 3god u kome možeš da postaneš beskućnik a isto tako možeš da odeš da sljakaš van srbije i šta ćeš onda sa ugovorom? :) Da ga raskidam i plaćam 200e lopovima iz mtsa, ne pada mi napamet.
 
Ko radi, njemu se isplati na rate; ko ne radi, njemu se ne isplati takav aranzman, ili ima pare ili nema. Nece ugovor da ga obavezuje i slicno.
a ko jos uzima telefon od +500€ a da ne radi?
 
Pa svako ima svoje licne razloge, ali ako postanes beskucnik u tom periodu, ugovor ce ti biti najmanji problem :D

a ko jos uzima telefon od +500€ a da ne radi?

Nekoo, kome je baba dala 500 EUR za Novu godinu :)
 
Poslednja izmena:
Pa pazi ako postanem beskucnik ugovor sa MTS mi nece biti prioritet problem. Pre ce oni u nekom trenutku za tri godine da povecaju cenu ili smanje minute, kao sto se vec desavalo, sto je osnova za raskid ugovora ako baš želiš... Šta znam ja se uopšte ne uzbuđujem oko tih brojeva, koristio sam jedan 5 godina, pa sam onda promenio 2 u roku od dve godine itd, posaljem sms ljudi kojima su mi bitni i ćao... Realno da se ne ubeđujemo definitivno svaka opcija ima svoje prednosti i mane tako je kako je. Da kupujem od švercera najmanje bi se brinuo oko garancije, pod jedan ne kvari se toliko, pod dva Budimpešta je na 3,5 sata lep izlet sa ženom i zameniš telefon. Na kraju ako je ozbiljan prodavac Mađar, on će sve to da ti uradi. Plus, u roku od 6-12 meseci mislim da mora postojati u Srbiji mesto gde ćeš moći da odneseš bilo koji IP kupljen bilo gde i da ti prime reklamaciju po serijskom broju. Mada Srbija uvek nađe način da te iznova ubedi da i posle dna ima da se kopa...
 
Evo uz moj paket koji inace koristim od 1999,00 din, izasao me telefon 395e. Gde ima kod svercera za tu lovu? Sad naravno ko nece da se vezuje nece, ja ne vidim tu nikakav problem ionako cu da koristim taj broj i dalje. Za godinu dana mogu da prodam telefon za istu lovu :)

koji je to paket i kako je to cena 395€?

Kako se to najvise isplati, pljunes odmah slican kes a ne na 24 rate, i imas sipak umesto garancije umesto pomenuta 24 meseca!?

i uz 24 rate kamata od cirka 20% na cenu
 
Poslednja izmena:
Koja kamata, o cemu pricas? Pretplatu racunas kao kamatu? :d
 
Koja kamata, o cemu pricas? Pretplatu racunas kao kamatu? :d

6-ticu kod nasih operatera ne mozes naci ispod 1000€ (ukupan racun na 2 ili 3god. ugovora)

kod "svercera" sa EU garancijom od 1god. i sim free cena u Srbiji je od 550€-650€

e sad mi recite da ne placate kamatu i paprenu cenu kod operatera
 
Mene će moj iphone 6 plus 128 gb za 24 meseca kod Telekoma izaći tačno 1020 evra. Verovatno i manje ako se uzme u obzir vrlo verovatan pad dinara. Meni je ta racunica vise nego povoljna.
 
a kad kupis kod svrecera ne placas pretplatu? besplatno pricas?
 
U principu kamata je 24x120 + 24x pola pretplate
 
Nazad
Vrh Dno