Šta je novo?

iPhone u Srbiji - diskusija o ponudi

Pricam o mobovima preko oglasa. Cim se smanji traznja cena brze pada.. A smanjice se jer ce ljudi pre dati 500e za iphone nego neki tamo htc m9.
Zivi bili pa videli..

Da u pravu si...smanjiće se cena na cenu 5s to je realno...i naravno najveća razlika biće u simfree varijanti u odnosu na lock.

Samo eto biće jeftiniji jer će ga biti na našim mrežama pa neće biti toliko potrebe za otključavanjem...
 
Poslednja izmena:
Oooo nisi to treba da kažeš...mislim da se neće složiti par ljudi sa teme :D

Mi smo siromasna sredina gde se obrok u Meku smatra luksuzom, a kamoli telefoniranje Mekom :) hehe Get it ? See what I did there :D

EDIT: Sada sam video cene telefona sa i bez paketa. To rich for my blood :( Oh well.. Vidim da ce sledeci telefon opet biti Lumia :D
 
Poslednja izmena:
Mi smo siromasna sredina gde se obrok u Meku smatra luksuzom, a kamoli telefoniranje Mekom :) hehe Get it ? See what I did there :D

EDIT: Sada sam video cene telefona sa i bez paketa. To rich for my blood :( Oh well.. Vidim da ce sledeci telefon opet biti Lumia :D

Post je bio namenjen dvojici članova a ne svima :) ... generalno si u pravu ali nadam se boljem,pa tako i sa ovim.Sve će se to za godinu dana izbalansirati...
 
Interesantno je da je kod MTS-a Note 4 skuplji od Iphone 6 plus 16gb..verovatno jer Note 4 ima 32 gb
 
Jel se mora , napraviti registracija u mts-u, ili jednostano, otići u radnju i kupiti, kad dodje....

Boljem.......
 
Varagic daje "pouzdane informacije" da je razvoj srpskog AppStore-a u toku vec duze vreme...

Screen Shot 2014-10-24 at 8.58.16 PM.png
 
Poslednja izmena:
Uvek bilo uvek ce biti.
Ja verujem u tacnost informacije jer ne verujem da bi se Varagic tek tako šuketao tim stvarima...
 
Jeste da imaju samo 5C sa 8GB ali je cena odlicna. Gledam za koliko se prodaje 16GB u oglasima i mislim da ce morati to da ide na dole i to solidno. 300evra za nov naravno bez ostvarive garancije kod nas. Bas me zanima kolika ce cena telekomovog 5C biti kad stigne u oglase.
 
MTS je cekao da Telenor prvi objavi cene, pa su onda oni objavili nize cene, misleci da ce mnogi preci sa telenora kod njih
 
Као да је битно, то иде корисницима у корист :banana:
 
Bitno je kako da ne, sad ce neki da se cimaju da prelaze iz jednog u drugog operatera.
 
Ја врло задовољан ценама у МТЅ, мој новчаник поготово! :D
 
Treba sacekati Vip da da odgovor, verujem da ce biti kao mts ako ne i bolji....
 
Nazad
Vrh Dno