Šta je novo?

OnePlus One

Također prešao sa G2 na One+ i mogu reci da sam prezadovoljan, od kamere pa do samog softwarea, a da ne pricam o bateriji :D

Darko je dobro napisao koliko ima godina onaj lik ?

Majket pa o ukusima se ne raspravlja svako ima svoj. Eto i ja kazem ruzna je meni eeeS Petca i ne svidjavm se flaster dizajn i sucelje i tw mi ide na k....

Za ove novce koje sam dao za one+ mogao sam komotno uzet eees petcu al necu zato sto ne zelim imat to sto svi imaju. Gdje god dodjem jel to eees petca najbolji mobitel na svijetu, samsung eeeeS.

Pa svatko ima svoje misljenje i ne isplati se raspravljat jer samo se onda tema razveze u nedogled oko gluposti.
 
Poslednja izmena:
Sto se garancije tice:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1416955542951.png
    uploadfromtaptalk1416955542951.png
    275 KB · Pregleda: 231
Dal' je realno da ljudi prodaju pozivnice za OPO? :)
Dobar biznis plan, dobijes 10-15 pozivnica za DZ, prodas i ispadne te telefon 0eur :) Sta sve necu videti ...
 
Poslednja izmena:
Mene to ne čudi. Još će se naplaćivati i registracija na oneplus.net i poručivanje :)
Ne znaju ili neće svi da se snalaze sa tim internetom. Mnogo to komplikovano ;)
 
Sad i nije to toliko aktuelno kao pre, prodavali su pozivnice za 20-30e... I eto sa 4 pozivnice koje dobijes plus jos nadjes neku sa strane tj iskukas... Suludo ali ima nas svakakvih.

Edit: A vidim ima i sad genije koji pokusava da je proda ovde na forumu. A pozivnica na exyu temi na OPO forumu koliko hoces ovih dana, nema ko da uzme bukvalno...
 
Poslednja izmena:
Da li je moguce da neko pokusava da sada uvalja pozivnicu ovde na forumu? Pa bukvalno 5-10min "posla" (registracije i kacenje poruke) treba da bi se sada doslo do jedne... Koliko ksam pratio prethodnih dana "nasu" exYu temu na One+ forumu bukvalno ih svaki dan, po par komada...
 
To govori o onome ko pokusava da je proda. Ja sam svoje odmah poklonio...
 
Videh sada... Zasto je onemoguceno na doticnom threadu da se okaci komentar, navodno nemam privilegija... Neverovatno... Ne bi bilo lose da se okaci negde poruka kako doci do pozivnice, za one koji ne znaju, da ne nasedaju kod ovakvih jaj**a... :mad:
 
Naravno i ja sam svoje poklonio jer sam je i ja dobio na poklon i cilj je da ljudi dobiju mobitel sto lakse a ne da se kupuju i pozivnice. Al dobro nije svako isti, ima nas svakakvih :D
 
Koristis community da zaradis kintu na telefonu koji je baziran na community share konceptu :p To je prejako :))
 
Nisam ga nabavio, jer nisam imao PP, a PP sa guest account opcijom vise ne sljaka kao opcija za kupovinu. Posle sam dobio i novi tel na poslu i onda mi se drast'cno umanjila zelja da ga posedujem :p Zadnji trzaj je bio da kupim od SretenBG, ali sam bio prespor :p

Koristio sam ga dan dva i za toliko malo vremena sam bio odusevljen kako radi, pa cak i izgled moze da prodje. :) Sto se tice tih chajniz telefona za sad cu se zadrzati na mi3, pa cu se pocastiti sledeceg meseca necim :)
 
Imam da prosledim par pozivnica za OPO, pa kome treba neka se javi da mu prosledim.
 
I ja imam par pozivnica traju još nekoliko dana, ko želi da kupi telefon, i ima sve spremno a nedostaje mu pozivnica, neka se javi.
 
I koliko vidim ne salju ni za Srbiju ni za CG.

Ja sam razmisljao preko Aliexpress da uzmem, medjutim ne znam sta da radim. Cas prelomim za Meizu MX4 cas OnePlus One...
OPO moze za 2 minuta da se prebaci na CM11, dok sam sa MX4 osudjen na njihov Kineski rom, jer je zakljucan bootloader.
 
Mozes na kp da kupiš OPO za 500 evra :) Kakva je to ******, stvarno lud prodavac.
 
Uz ovoliku navalu pozivnica, česte preordere i ovo sad na ebay, izgleda da su prevazišli probleme na početku proizvodnje i počeli ozbiljnu serijsku proizvodnju.
Sledeće što možemo očekivati je da ga operatori uvrste u ponudu, što može još više da doprinese dostupnosti.
To može i da znači da su HW/SW problemi otklonjeni i da su novi modeli pouzdani.
Taman vreme za kupovinu oko Nove Godine :)
 
Poslednja izmena:
Evo sad sam bas razmisljao o tome. :d

Imas jos jednu, podjednako komplikovanu varijantu :)

Porucis klasicno preko OPO sajta, to ide u Nemacku na Mailbox kako smo svi mi uzimali, odatle umesto nekome tvom to prosledis na HR postu recimo u Dubrovniku ili gde vec ti je najblize iz CG da to pokupis (http://www.posta.hr/potanske-usluge/primam-poiljku/-iz-hrvatske/paket/poste-restante-4965). Opet nema carine i nikakvih dodatnih troskova, sem naravno troska tvog odlaska po to ali cenim da to vec moze da se iskombinuje da bude malo jeftinije :)
 
Šta znam, na njihovom forumu i dalje gledam vapaje "please send me an invite!"
:)
Ako bilo koji operater prepozna svoj interes u "guranju" 1+1, uradiće to.
Ne mogu da procenim njihove poslovne strategije, ali ne isključujem tu mogućnost. Ako ne sa 1+1, verovatno sa 1+2.
To onda donosi druge probleme za proizvođača (distribucija, garancija, servis...), što će opet uticati na cenu.
 
Nazad
Vrh Dno