Šta je novo?

Nestao telefon - šta činiti

MOJE MISLJENJE:
Ako je android telefon vrlo lako mozes da ga nadjes:
1.Da prijavis policiji i das IMEI telefoa
Pa obavestis operatera da ga zakljucaju ali sa druge strane i ti moras da ga obezbedis
ili
2.Da to uradis sam preko googla preko odredjenih aplikacija i lociras isti
ili
3.da obezbedis telefon ZAKLJUCAVANJEM EKRANA, ZAKLJUCAVANJEM SIM-A....
 
Pajo bojim da se nisi ni pročitao šta je navedeno pre nego što si izneo mišljenje, u suprotnom video bi kakvi su ti predlozi
 
Kritika zemljak, zahebi propalu rabotu.To ti je još jedna životna škola.Znaš ti dobro gde živiš.
Važne podatke obavezno backup-uj na računaru ili u oblaku, barem. :wave:
 
Mogu da nađu bilo koji telefon nemora da bude android i operateri vide ko koristi taj telefon...
Samo je pitanje vremena kada će ga policija kontaktirati.Ako imaš nekog poznatog u policiji onda to ide dosta brže...
 
Da li se neko seća (ili sam sanjao :)) da je telenor ranije imao uslugu lociranja telefona kupljenih kod njih nakon što je telefon ukraden?
 
Culi ste sigurno za bugare sto su nahvatali sto su s3 za 50e originale prodavali kao tamo ukradene i ispostavilo se da su iz hendija pokradeni telefoni pa su i oni vraceni tako da pazite ako vam neko nudi ispod ruke tako za 50e ili 100e ako nije kopija onda je iz neke firme marnuto
Pozdrav
 
komsija mi je pandur, i pricao mi je kako su par puta pohvatali ljude jer im je pomogao IMEI tog telefona.
Kako sam ga razumeo, ne mogu da nađu poziciju po broju telefona (sim kartice), nego samo po IMEI. Nije mi jasno kako to funkcioniše.
 
Jednostavno kad se tel prijavi na baznu stanicu salje imei i ostale info i onda vide koji broj koriste i ako je broj registrovan eto im, ako nije mora malo da se pesaci da se gledaju logovi itd.
 
Nazad
Vrh Dno