Šta je novo?

Batman: Arkham Knight

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
keyfull%209237457203.jpg




In the explosive finale to the Arkham series, Batman faces the ultimate threat against the city he is sworn to protect. The Scarecrow returns to unite an impressive roster of super villains, including Penguin, Two-Face and Harley Quinn, to destroy The Dark Knight forever.

Batman: Arkham Knight introduces Rocksteady's uniquely designed version of the Batmobile, which is drivable for the first time in the franchise. The addition of this legendary vehicle, combined with the acclaimed gameplay of the Batman Arkham series, offers gamers the ultimate and complete Batman experience as they tear through the streets and soar across the skyline of the entirety of Gotham City.

Be The Batman.

-Batman #ArkhamKnight is the explosive finale to the Arkham series. Scarecrow returns, with villains like Penguin, Two-Face & Harley Quinn.

-Batman: Arkham Knight is set in Gotham City and introduces an uniquely designed version of the Batmobile, which will be drivable in the game

-As preorder bonus, for the first time you will also be able to play as Harley Quinn in exclusive challenge maps. #Batman #ArkhamKnight.


black93472340.jpg

crouch604056845.jpg
 
Poslednja izmena:
rocksteady, garancija kvaliteta :)
 
Koji li ce engine ovo terati... Unreal 4?
 
Uf ovo ce da bude :banana:
 
Ako ne bude u novom engine-u onda fuck this
 
Necem ovakvom sam se potajno nadao ali nisam ocekivao da ce biti ove godine,rekao bih da je ovo Unreal 4,ne sumnjam da ce Rocksteady dobro odraditi posao,posle Arkham Origins mislim da ce ovo biti pravo osvezenje,ostaje nam da vidimo....
 
Poslednja izmena:
Zasto mislis da je UE4?
Ja mislim da je UE3, radi se vec neko vreme na igri izlazi ove godine.
 
Mislim da je vreme da predju na UE4 a i samim tim sto ne izlazi za stare konzole nekako mi dodje logicno da je UE4 u pitanju...
 
Mislim da je vreme da predju na UE4 a i samim tim sto ne izlazi za stare konzole nekako mi dodje logicno da je UE4 u pitanju...

I ja slicno rezonujem...UE4 je dostupan developerima vec neko vreme.
 
I ja slicno rezonujem...UE4 je dostupan developerima vec neko vreme.

Tacno, msm da vec u aprilu izlazi onaj horor radjen u UE4, Daylight cini mi se, pa ne vidim razlog sto bi se zadrzavali na prastarom UE3
 
Odlicno izgleda ovaj Betmen, nije karikiran i prenaduvan kao pre:) Malko su "tonirali" likove da budu blizi Nolanovim filmovima nego crtacu i kul je sto nisu otisli skroz u tom pravcu vec je miks oba sveta bas po mom ukusu, can't wait:)

Inace zaludno je nagadjati koji je ovo endzin na osnovu CGI-ja, ali ako igra bude opet u UE3 samo cu progutati knedlu i uzivati u igri, thats it:p
 
Poslednja izmena:
Koliko vec dugo rade na igri zna li se?
 
Poslednja izmena:
Veuma lijepa novost, ima da padne kupovina za PC day one, mada i neznam uopste kako igra izgleda ali sa sigurnoscu biti ce ovo predobro.
 
Ovi poslednji delovu betmena najbolje igrice za mene u poslednjih par godina. Totalno mi se svidja koncept igrica i gameplay. Da ovaj ostane tako dobar i sve ce biti do jaja. Retka igra u kojoj je sp bolji od mp-a.
 
Da ne znam bolje rekao bih da je i WB krenuo putem Ubisofta i Acti-a...da stancuje svoj najaci produkt na godisnjem nivou :d U svakom slucaju igra deluje odlicno :)
 
grad ce biti kao i ac ili ao, tj nece biti ziv kao u gta igrama, ono ljudi, kola... su na ulicama, pa betmen onda ide i radi svoje?
ili ce kao stanovnici da napuste grad, i samo ce kriminalci da ostanu?
:)
 
grad ce biti kao i ac ili ao, tj nece biti ziv kao u gta igrama, ono ljudi, kola... su na ulicama, pa betmen onda ide i radi svoje?
ili ce kao stanovnici da napuste grad, i samo ce kriminalci da ostanu?
:)

Mislim da napustaju grad, kao u trejleru
 
koliko vidim , ponovo prequel . stariji betmobil, i mnogo mladji pingvin, da ne pominjem gotovo sveže napupjelu harli kvin .

na svu sreću, radi rokstedi . tako da će priča biti remek delo, kao i prva dva . (arkam oridžins je neizmerno loša i dosadna igra, žali bože 40 evra koliko sam je platio ;) not )

a pogotovo me veseli povratak skerkroua ....:eyebrows:
 
Poslednja izmena:
koliko vidim , ponovo prequel . stariji betmobil, i mnogo mladji pingvin, da ne pominjem gotovo sveže napupjelu harli kvin .

na svu sreću, radi rokstedi . tako da će priča biti remek delo, kao i prva dva . (arkam oridžins je neizmerno loša i dosadna igra, žali bože 40 evra koliko sam je platio ;) not )

a pogotovo me veseli povratak skerkroua ....:eyebrows:

Koliko vidim, desava se godinu dana posle AC. Joker je mrtav, a ovi se domundjavaju :) da ubiju Betmena.
 
Svi backgroundi u nazovi screenshotovima su tesko shopovani. Vidi se iz aviona...
 
Nazad
Vrh Dno