Šta je novo?

Batman: Arkham Knight

igra li neko ovo cudo i da li ima pomoc od shutteringa?
 
ceka se izlazak, kad izlazi ovo cudo ?
 
mislis izlazak patch?
uradeo sam ono sa fps ali i dalje ima shutteringa u nekim situacijama,stvarno mi nije jasno.
jedino da kupim 980 ti:d
 
Nece ti ni to pomoci. Uzeo sam ja nvidia key za oko 10e. Probao malo, igra je katasrofalno optimizovana.
Ne moze da se igra dok ne izbace patch. Na max podesavanjima ne moze ni stabilnih 30 da se izvuce. A tokom voznje kolicina stutteringa je enormna.
 
SSD donekle resava taj stuttering, tj. ima ga manje.
 
meni u sustini lepo radi samo sto se neki put pojavi stuttering ali nista preterano.
 
Stuttering se otklanja tako sto se disable-uje vsync u igri i aktivira adaptive vsync ili half refresh vsync iz nvidia control panel-a. Evo i clanka sa eurogamer-a gde objasnjavaju. Problem lezi u frametimes, tj neki frejmovi se iscrtavaju za 33ms, a neki za 400 i kusur ms. Naravno za 30 fps dozivljaj.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-what-does-it-take-to-run-arkham-knight-smoothly-on-pc

Ja pokusavam da je nastelujem na mom amd-u, ali nema vajde. Radeon pro mi naglo obara performanse, a u ccc nema nista od navedenog.
 
videcu da namestim pa javljam kada uradim.
 
Da li je neko probao sa 15.7 drajverima?
Ja sam probao malo upravo, igra mnogo bolje radi. Sa Omega nisam mogao uopste da igram ovo od stuttering i fps dropova. Toga vise gotovo da nema. Cak i prilikom voznje, nema stutteringa.
Ista podesavanja, max, nvidia efekti na off. Ovi 15.7 drajveri izgleda odlicni.
 
Ja sam igrao sa 15.6, tako da meni nema prevelike razlike, mozda je stuttering malo manji.
 
Probao sam malo 2K i nvidia efekti na On (2 dostupna), igra sada sa fps lockom radi isto kao 1080p/off. Skoro pa odlicno.
 
ma nema čuda to je on uzeo namerno da se hvali kako ima pare da kupuje oridzinel igre.
 
Jel te to čudi, mislim što je momak i dalje među nama? Obzirom na broj permabanovanih zombija na forumu, to stvarno ne bi trebalo da te čudi.
 



Za slucaj da nekome nije jasno, spojleri na sve strane :d
 
Poslednja izmena:
Jel te to čudi, mislim što je momak i dalje među nama? Obzirom na broj permabanovanih zombija na forumu, to stvarno ne bi trebalo da te čudi.

Nisam sa "vama", tu sam da procitam vase gluposti na svakom podforumu o igrama gde se uvek nadje po jedan najiskusniji i najpametniji, zaboravio sam za koji zanr si ti bio.



Ne, ne, moj post je veoma sarkastičan, jer meni nije platio za igru, pa se zato ja sad čudim što je on ipak dao pare za neku igru ;)

Kupio sam mnoge igre a sa tobom necu ni rec o tome jer sam ti u startu rekao kakva je situacija.

A moze permaban slobodno da budem sa tim "zombijima", bar necu da dolazim u iskusenje da odgovaram iskusnim gejmerima i njihovim preseravanjima na svakoj temi.
 
A šta si mi to rekao, ne znam na šta misliš? Jer iskreno, za mene je veliki šok to što se desilo, prestao si prvo da se javljaš a potom me i blokirao. Pre toga sve bilo super, ćaskali na razne teme, od igara do akvaristine. Ostavio sam ti dovoljno vremena da rešiš problem sa kodom, koji si imao, i na moje pitanje imali li nekih novosti blokirao si me na Steam-u i povukao si se skroz.
Bez ikakvog razloga ili objašnjenja si prekinuo komunikaciju, i još sam kratak za Skyrim Legendary Edition
 
Mozda se covek uvredio kad si mu trazio pare,stekao utisak da ste najbolji drugari i da je Skyrim za free...
 
Nazad
Vrh Dno