Šta je novo?

Batman: Arkham Knight

On je postavio oglas za menjažu FarCry 4 uplay verzija što ide uz Nvidia grafike, ja se javio, posle malo ćaskanja tražio je Skyrim LE, poslao sam mu odma, jer sam imao u inventaru, on je meni dao ključ, dan kasnije probam da ga aktiviram, dobijem grešku da je kod već iskorišten. Obavestio sam ga da postoji greška, sve ok, rekoh nemoj da se nerviraš, kad rešiš problem, javi, nije frka nikakva, mogu da čekam. Posle toga smo stvarno ćaskali o svemu, i mesec dana kasnije ja ga pitam šta bi sa igrom, i nastao tajac. Posle sam mu predložio, ako već ne može da dobije ključ za FC4, neka mi da keš, koliko je mene koštao Skyrim LE i to je to, ne krivim ga ni za šta. Posle toga ide blokada ....a ja totalno zbunjen
 
Ovaj igra izgleda neverovatno. Malo sam je opeglao pa necu da dajem ocenu price ali, batmobil je kul dodatak jer ima svoju svrhu i za sada ne smara, borbe su tecnije nego ranije, sveukupan osecaj u igri je nekako doradjen, kontrole su dobre blabla sve radi kako treba. Medjutim, nekako je vizuelno ispred svega sto sam do sada igrao. Taj osecaj sam zadnji put imao kad sam probao gears of war. Mozda je ue3 star, ali je i dalje u stanju da izbaci top notch efekte.
Nazalost, morao sam da isljucim gameworks posto stvarno doprinosi atmosferi, i igra radi na mojoj konfiguraciji sa skoro konstantnih 60fpsa (uz stutter dok strimuje teksture, ali to je poznat bag, krastavac).
Na steam forumu sam nasao program koji sredjuje gomilu nekih lose isprogramiranih sitnica i sve je prosljakalo kako treba (svaka cast autoru). Sve u svemu daleko od razocarenja. Preporucujem svima da probaju igru (za razliku od Lords of the Smoren). Mozda nije nista novo, ali je definitivno odlican dodatak meni vec jednom od naj serijala.
 
Poslednja izmena:
Ja kako god podesio, dok vozim betmobil prisutan je stutering. Juce sam ceo dan pokusavao da namestim i ne moze, jednostavno je los port.
 
Ovo je jedina igra u kojoj sam dobio 4 crash report-a u razmaku od 10 minuta. Toliko o portu.
 
Najavili su patch za avgust. Valjda ce taj problem biti sredjen posto je def najveci.
 
Negde sam procitao da je delayed za septembar, mozda sam pobrkao :)
 
Na žalost loše su odradili port,igra radi tečno (60fps) ali džabe...
Čim krenem da vozim Batmobile odmah puca igra. :(
 
Poslednja izmena:
Ima dosta da se radi,spustio sam ova sa torrent 50gb ,igra je igriva ali grafika je epten losa kao da igras na 800x600 rezoluciju

Inace oko igra mi se sviga novi combat :D
 
Poslednja izmena:
Ma ispravice sve oni to nema sumje u to,
ja sam vise poceo da igram i mi se dopada igra pa kad isprave sve bagove i kad puste novi relase igracemo je ponovo :D
 
Igrao sam nekih 6 sati. Meni je ingame bench pokazao nekih 52 fps-a.
U igri, nisam imao pada performansi ni u jednom momemntu.
Nisam editovao ini fajl.

Smorili su voznjjom batmobila.
 
Slažem se, Batman je Batman i nema mu ravnog, zato sam i napisao "alternativnu zabavu", jer sigurno niste prešli/probali sve igre koje ste planirali(prosto je nemoguće :)). Stoga ne vidim razlog zašto bi igrali nešto što trenutno očigledno ne valja, a valjaće kad budu sredili (bukvalno kao igra da nije ni izašla), zato sam pitao koji je razlog.
 
Pa vec neko vreme traje trend da igra mora da se odigra po izlasku, nije fora da je odigras nakon par meseci ili godina. Smesno. :D
 
+1.
Isto kao sto nije fora da se saceka Windows 10 par meseci, vec mora de beta testira :).
 
Nista od patch-a do septembra, a mozda ni tad:

Dear Batman: Arkham Knight PC community,

The teams have been working hard to address the issues with the PC version of the game. We are happy to confirm that we are now putting the first interim patch into testing. If all goes well, we expect to issue the patch in the next few weeks. We’ll be sure to report back in the next two weeks on how the testing is coming along.

Below are some of the major fixes and improvements you can expect in the upcoming patch:

• Reduced frame rate hitches
• Optimized system memory and VRAM usage
• Improved performance on all GPUs (requires the latest drivers)
o Min Spec AMD GPU is once again the Radeon HD 7870 2GB

• More Robust In-Game Settings, including:
o Added the ability to change settings for Max FPS to 30/60/90
o Added toggles for Motion Blur, Chromatic Aberration, and Film Grain
o Added a “High” Texture Resolution value
o Added Texture Filtering option
o Added an Adaptive V-Sync option (NVIDIA only)
o Added VRAM Usage Meter
o Added Mouse Sensitivity Slider & Mouse Smoothing Option

• Fixed low resolution texture bugs
• Fixed hitches when running on mechanical hard drives (HDD)

While our first priority is fixing the issues listed above, the team is continuing to work on the following:

• Skipping the boot up splash screens
• DLC/Season Pass content
• Additional updates such as Photo Mode

We again thank you for your continued patience as we work on these issues. As always, we are continuing to monitor and listen for any additional issues.

- Warner Bros. Interactive Entertainment

A rekli su avgust.
 
Ja sam spustio ova posledna verzija i radi odlicno ni jedan crash do sada
 
Cini mi se da bolje radi na win 10... Nije bilo pucanja igre za sad
 
Nazad
Vrh Dno