Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa kao najbolje sredstvo obezbedjenja je trazio licnu kartu ...
facepalm
 
Da ali sta moze on da mi uradi sa tim brojem, da izadjem sutra u novine za 50€ :D
 
Moze da te prijavi na gomilu servisa, a da ne znas dok ne dodje racun.
 
U stan u kojem ce biti dvoje ljudi i dva psa sigurno moze i mačka da se 'uvali'.
Bednik.
 
Ekstra. Obavezno pročitati. [emoji2]
Nadam se da će dobro da udomi "ortaka".
 
Potpuno su nevažni njegovi razlozi.
X ljudi mačku samo prepusti na milost ulici, čak i mačiće ili štence samo bace pored puta.

S'obzirom koliko se potrudio da je udomi sigurno nije bednik i potpuno je bezveze to u ovom slučaju insinuirati.
 
+1 vidi se da voli životinje

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Sta su bitni razlozi covek jednostavno pokusava da udomi macku koju je pre 9 godina on udomio.
Ko je ljubitelj macaka nek se javi na oglas.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Pa kad imas kucnog ljubimca 9 godina onda je to clan porodice, ne ide da je tek tako da nekome.
 
Mačka u stanu može praktično neprimetna da bude, tako da ako ima mesta za dva kera jedna mačka nije ništa. Prinova nema ništa sa tim, mačke ne jedu decu...
 
Pa super eto prilike da udomite macku.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Na stranu sa mačkom, da li neko ima iskustva sa ovom pričom http://www.kupujemprodajem.com/MAG-...riginal-31224850-oglas.htm?filter_id=73945647
posebno me zanima ovaj deo
Ukoliko kupite kod nas ovaj box, dobicete preporuku za najbolju IPTV uslugu u regionu, sa preko 500 HD i SD kanala, slozeno po regijama i zanrovima. Sve od EX-YU kanala (Srbija, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Makedonija, Crna Gora, Makedonija). Najbolji izabrani kanali SD I HD iz sledecih zemalja: Holandija, Svedska, Madjarska, Austrija, Nemacka (Sky DE HD, Sky Select HD), Albanija (Digital ALB. HD, Tring), Italija (Sky Italy HD), Turska.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Pa dobijećeš preporuku, reći će ti samo kod kog IPTV provajdera da se pretplatiš :d
 
Ne, pričao sam sa dečkom baš je tako kako je napisao 50e/6 meseci je cena.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
To mi se cini skupo.
Trebalo bi da je oko 5-6€ mesecno

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Pa jeste ali u pitanju su svi sport klubovi u hd, hrvatski kanali, srpski, dosta nemačkih, italijanskih koji su u hd. Bein sport, HBO...
I ovo je samo preko interneta, nije u pitanju satelit i cardsharing.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da l' zna neko da li kp planira da napravi android aplikaciju u neko skorije vreme?
Baš me nervira da sve gledam preko browsera, posebno poruke kad proveravam..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Oni nisu ni kasvetan HTML uradili jos uvek, a ti trazis i app :d
 
Pa jeste ali u pitanju su svi sport klubovi u hd, hrvatski kanali, srpski, dosta nemačkih, italijanskih koji su u hd. Bein sport, HBO...
I ovo je samo preko interneta, nije u pitanju satelit i cardsharing.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Pa ako stvarno u tom paketu ima nemacki I italijanski sky paket, plus sve ostalo sto je naveo onda je to super ponuda. Mada meni tu nesto smrdi, jer samo kartica za Sky Italiju sa HD kanalima kosta preko 400e godisnje! Sky Nemacka nije nista jeftiniji..
 
Poslednja izmena:
Ja se izvinjavam ako ponavljam pitanje, tj ako je bilo na nekoj od prethodnih strana ali citam i ne vidim. Zna li neko sta se desilo sa Fantom sa kp posto ne mogu da mu nadjem izlog vec par dana?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno