Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lud je onaj koji posluje sa ovakvim kupcem :)

Mada to mora da je neko odavde...?:-devil-:
 
@probotzor se odmah ogradio, ima još nekoliko kandidata :D

Sent from my HM NOTE 1LTE using Tapatalk
 
covece kako da ne posaljes kamen ovom psihopati?
pa mislim u redu je biti oprezan i posten, ali ovo je bezobrazluk
 
Šalim se naravno, ja sam valjda oguglao jer sam silom prilika osuđen da radim i sa ovakvima, između ostalih.

Sent from my HM NOTE 1LTE using Tapatalk
 
na ovom primeru se jasno vidi da ludaka ima sa obe strane ;)

I posle neko nek kaze "moras da prodas"!
 
To je onaj sto je kukao par strana unazad da je prevaren za mobilni,kad mu lik rekao da ne radi sim kartica [emoji23]

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
daj molim te neka ti snima preko skajpa kucu, izlozi ga nesto i snimi :D
 
Potpuno je covek u pravu...samo je najbolje slanje nekog iz porodice kao zalog.
I razmena da se obavi na nekom mostu, kakav skajp, to se danas montira, specijalni efekti...
Zamisli samo onog mucenog kurira koji je na "on line sesiji" :d
 
Poslednja izmena:
Lik je prevarant. Decko je stavio cenu 215eura, a on kao nudi 22000din.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Meni se cini da je on vec dobio jedan poveci kamen ali u glavu...posledice su ocigledne. :d
 
Nije to prevarant već jajara.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
U bre treba biti oprezan, ali ovaj nije u vinkli.
Siguran sam 101% da je dobio neki kamen svojevremeno pa je sad u strahu da ne dobije i drugi.
Inace, mislim da je to onaj lik sto je plakao ovde na 5 strana jer ovaj je sa Zlatibora koliko vidim a i taj sto je ovde plakao (iako nije prevaren) je takodje sa Zlatibora.
Mozda i nije isti, ali onda nesto cudno se desava sa ljudima na Zlatiboru.
Ako je prodavac sa Zlatibora a ne kupac onda moja greska.
 
Poslednja izmena:
mozda jeste isti, obojica traze mobilni telefon ovih dana, ali iskreno se nadam da nije
 
Hahaha, ladno AphexTwin. :D

Kakav lik! A ovamo pre neki dan pricao da nema iskustva sa KupujemProdajem. :d
 
Poslednja izmena:
Tema je vrh :)
Sent from Lumia 535 using Tapatalk.
 
Ova tema je stvorila mnogo paranoika.Evo mene vec na trecoj strani dopiske na kp sa likom koji hoce da kupi fon.Kupio bi ali nesme citao na benchu da su tamo svi prevaranti.I sada ja zbog vas nemogu da prodam fon na kp,dzaba mi i pozitivne ocene bez negativnih[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Kako ne mozes?
Pa javi se AphexTwin-u, snimi kucu i porodicu, zovi kurira snimi i njega sve mu lepo upakuj i on ce da kupi.
 
a kad počinje skype sesija, od trenutka kad krene da pakuje telefon pa do sutradan :) znači, dva dana na skype-u, nema spavanja, snima se i dok si u wc-u da tamo slučajno ne zameni telefon, nema spavanja, ne gasi se svetlo, prodavac ruke mora da drži sve vreme ispred sebe, na sebi sme da ima samo donji veš i to tesno pripijen da tu ne može da sakrije neki krš telefon...
 
Kako ne mozes?
Pa javi se AphexTwin-u, snimi kucu i porodicu, zovi kurira snimi i njega sve mu lepo upakuj i on ce da kupi.
Nisam u toku,ko je AphexTwin?Nemogu da snimam nista,mnogo mi spor net,nemere online sesija preko skajpa

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
lik koji je kukao da je prevaren, zato sto mu je prodavac javio da telefon koji je hteo da kupi, ipak ne cita mts kartice

razvukao je kuknjavu na 5 strana, stvorio teoriju da smo svi prevaranti u saradnji sa sajtom kupujemprodajem, pa su te spam strane obrisane
 
Aham,hvala

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
"E sad poleti Betmene..."
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno