Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ozbiljni prodavci za 3 meseca skupe bar 100 ocena...
Па ко ће да купи од тог 'озбиљног' ако креће од 0 , како да скупи тих 100? Да се не понављам више. И ти озбиљни продавци како су дошли до те робе то није битно зар не? Можда се тај озбиљан продавац одлучи да за**** 10-15 људи и повуче се из посла па шта га брига макар имао и 5000+.
 
Može li mi neko reći kakav vid garancije se dobija od Fantasferica sa kp ?

dobijes samo papir iz radnje gde je kupljeno kao neki predracun ili sta vec, ostalo ako se nesto desi kontaktiras njega, posaljes mu, on cesto ide tamo, zameni i vrati ti, tako je kod mene bilo jednom.
 
Generalno za sve na KP ko donosi robu, ako resavaju garanciju resavat ce vam dok se oni u istom poslu i idu u madjrasku ili gde vec uzimaju robu, ako prestanu da se bave istim biznisom onda ste na svome

100 ocena na KP za mesec je nemoguce, 70-80% ljudi ne daje ocene, promet je slab svima a jos ih ima tona, jedino neko ko ima bas neku semu za robu mozda nakupi 10-15 ocena mesecno na 70-80 prodaja, naravno neko ko prodaje sitnice od 100-200din njemu je lakse da nakupi ocene, itd
 
Poslednja izmena:
Generalno za sve na KP ko donosi robu, ako resavaju garanciju resavat ce vam dok se oni u istom poslu i idu u madjrasku ili gde vec uzimaju robu, ako prestanu da se bave istim biznisom onda ste na svome

100 ocena na KP za mesec je nemoguce, 70-80% ljudi ne daje ocene, promet je slab svima a jos ih ima tona, jedino neko ko ima bas neku semu za robu mozda nakupi 10-15 ocena mesecno na 70-80 prodaja, naravno neko ko prodaje sitnice od 100-200din njemu je lakse da nakupi ocene, itd

nemoguce? ko kaze? ja sam od jednog kupio tv imao preko 200 par meseci kasnije on ima preko 600 :)
 
Jel neko imao iskustva sa clanom KP Fantasterefic? Vidim koje ocene ima, povoljne cene a ja razmisljam o novim komponentama (1000€)....

Do sad sam od njega pazario i5-4690K, MSI GTX760 Gaming, 2x Pentium G3258, LCPower LC7300 napajanje, Samsung 850 EVO 500GB, Asus H81M-PLUS, Corsair Vengeance 8GB i imam samo reči hvale za njega.

Što se tiče garancije - reklamirao sam Asus H81 ploču posle par meseci(ja sam je ubio zajedno sa G3258 koji inače nije od njega). Poslao sam mu ploču o mom trošku, posle 2-3 dana je odneta preko u servis i čekao sam nekih 7-10 dana dok mi nije javio da je prihvaćena reklamacija(nisu to naši pilićari) i da mogu u zamenu da dobijem istu ploču, doplatim za bolju ili povraćaj novca. Hteo sam pare nazad i već sutra su bile uplaćene na račun. Cela procedura je trajala manje od 15 dana.
 
Za te pare isplati se otici mu na gajbu,makar ziveo na drugom kraju zemlje.

Nema rizika kod tog čoveka, znam ga lično. Imao sam reklamaciju za Kingston fury 16gb i čovek zamenio ekspresno. Kome odgovara, preuzima robu kod njega ili vozi za Bg.
 
Nema rizika kod tog čoveka, znam ga lično. Imao sam reklamaciju za Kingston fury 16gb i čovek zamenio ekspresno. Kome odgovara, preuzima robu kod njega ili vozi za Bg.

Za BG obicno bude kod Arene oko 18h taj dan kad se vrati iz kupovine :)
 
Napisano je pre nekoliko postova a pise i na kp. Nije ti ovo chat room.
 
Poslednja izmena:
fantasterrific.kpizlog.rs
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam taj tip poruka-prevara poslednji put video pre jedno 2 godine. Isto je neko ovde na Bench-u postavio.
 
Vec je diskutovano o tome, to salju na stotine oglasa (jeftinih), da se upeca jedan dnevno, oni dobri crvenu.
 
Meni je neki lik tako pre 7-8m trazio 17` monitor koji sam prodavao za 10e. Od tad mi se desilo jos par puta, ali vec je provaljena fora, i vec banuju brzo zbog toga.
 
Nas mentalitet; svi hoce da budemo kao Svajcarska a niko nece da "prlja ruke" i prijavljuje, ceka se neko drugi. Niko ga nije prijavio, pa je opstao toliko. Ja sam jednog prijavio, banovali ga isti dan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno