Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene ok radi...
 
Ne mogu da postavim oglas.
 
Kod mene je isto bagovao sa slanjem poruka, pustanjem ocena, to juce. Deaktivirao adblocker i opet isto, u incognito modu je sve super bilo doduse.
 
Ja imam problema na mobilnom, ucitava ga jako dugo i jedva saljem poruke
 
Sad je prošlo.
 
Mene najvise smaraju ovi sto zatrpaju sa 1000 + oglasa polovne robe po ceni vecoj od nove koja se lako dobavlja, na primer ram memorija bar 85% oglasa je sa cenama istim ili do cak 30-40% vecoj od prodavnice i to jos bez garancije, kao fol ti daju popust 10% a cena veca za 30% i onda se prave ludi, a drze po 100-200 oglasa
Logika tih likova mi nimalo nije jasna, jos su bezobrazni, cilj im je da zatrpaju oglase velikim cenama pa da cekaju *****e da nalete, a smaraju sve i prodavce i kupce jer gubis vreme listajuci njihove nebuloze
 
Poslednja izmena:
ja sam prodao polovan 4gb ddr3 za laptop za 1800 din (doduse koriscen par dana)
da sam bio bezobrazan i trazio vise, verovatno nikada ne bih prodao
 
Sortiraj po ceni. :D

ne mozes uvek, neki stave 2x 2gb pa ne vidis zbog ludaka takve oglase jer isti "zatrpavaju"

razumem da neko nije upoznat sa cenama ili da mu se ne zuri sa prodajom ali kad imas 200+ oglasa sa nabildovanim cenama, onda stvarno, ima jedan lik nudi neke ultra mega garancije, daje rec ma zivot za ispravnost ali zato stavlja "krs" za 95% cene novog, ne razumem ih nimalo
 
Mislim da ovi sa KP, nisu slučajno izbacili sortiranje po novo/polovno :smash:
 
Nakupci.lopovi.kriza.sirotinja
 
Sta mislite o ovim ljudima sto prodaju na KP "sastavi sam konfiguraciju" i tako to.. vidim da su dosta jeftiniji, a imaju i dosta pozitivnih ocena. Pa me zanima da li je neko kupovao tako, kakva iskustva ima ? Nije mi svejedno da tek tako posaljem nekom 800e. Konkretno najpovoljniji su mi ovi, a i deluju ok, imaju i brdo ocena.. https://www.kupujemprodajem.com/Sklapanje-KONFIGURACIJA-po-zelji-kupca-23639171-oglas.htm ... izvinjavam se ako ne smem da postujem link, obrisite mi ako mora.. samo trazim pomoc. Ako ste uzimali od nekog drugog prodavca, a imate dobra iskustva, bio bi zahvalan da mi ga preporucite. Hvala
 
Sta mislite o ovim ljudima sto prodaju na KP "sastavi sam konfiguraciju" i tako to.. vidim da su dosta jeftiniji, a imaju i dosta pozitivnih ocena. Pa me zanima da li je neko kupovao tako, kakva iskustva ima ? Nije mi svejedno da tek tako posaljem nekom 800e. Konkretno najpovoljniji su mi ovi, a i deluju ok, imaju i brdo ocena.. https://www.kupujemprodajem.com/Sklapanje-KONFIGURACIJA-po-zelji-kupca-23639171-oglas.htm ... izvinjavam se ako ne smem da postujem link, obrisite mi ako mora.. samo trazim pomoc. Ako ste uzimali od nekog drugog prodavca, a imate dobra iskustva, bio bi zahvalan da mi ga preporucite. Hvala

Nisam imao iskustva sa ovakvom kupovinom, pa ne mogu da dam nikakav savet iz svoje ruke, ali bih da te pitam zašto bi to uopšte radio, sem ako ti komponente koje želiš da kupiš neće dati po manjoj ceni?
Ukoliko bi komponente koje želiš mogao kupiti po istoj, ili manjoj ceni, bilo bi manje stresno (u smislu, da li će me zavrnuti za pare taj kompe iste šaljem, a samim tim i izbeći probleme u trgovini s drugim ljudima i preprodavcima, tipa: ako kupiš sve delove kod mene, i ja sklopim, dam ti garanciju na celo kućište, i slične fore), a sam posao sklapanja računara je zaista dečja igra.
 
@DeLarge ako već kupuješ tako, kupuj od Fante. Obrati pažnju na cene, jer nije sve iz Mađarske jeftinije. Gledaj BH, Emmi i Atom
 
Ma ne bi mi ni palo na pamet da tako kupujem, ali celo kuciste koje sad planiram da uzmem je jeftinije oko 120e od cena u maloprodaji kod nas. I to odvojene komponente, msm jedno da uzmem u Usponu, drugo u Gigatronu, trece u WinWinu.. razmisljam se, nisam odlucio, zato i pitam. Hvala vam na savetima
 
Ako je razlika 100+ eura vredi uzet, garancija je madjarska, samo uzmi od nekog kod je pouzdan, i nasa garancije ne vredi vise jer ces i ovde cekat 30+ dana da ti je rese, a 100e u djepu je 100e :d

Takodje bolje da strucno lice sklapa komp, vidjao sam na terenu SVASTA! imas masu strucnjaka pa kad vidis da izgrebe plocu, polomi konektor, ubode naopako nasilu, itd...!
 
Poslednja izmena:
cc444704ad71cbee92815e209964bb30.jpg



Edit

Kad pre skloni link, ja kliknuo nema nista
 
Poslednja izmena:
Pisalo mi je neki i7 proc za 220€ i kao realno? Tako nesto svega mi ja kliknem izbaci mi ovo, vratim se nazad druga poruka

Mora da je neki bug u tapatalk
 
Ja sam joj trazio da mi kao garanciju posalje sliku guze u inbox sa sve svojim nickom na displeju 6-ice :)
Jos cekam odgovor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno