Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisu dovoljno očigledno, naleteće na luđeg od sebe i onda će da bude haos :)
 
To je bio onaj slučaj "Šrafciger", i procena života na 8.000,00 dinara. Inače neko je kačio ovde, i novine su pisale o njemu. Nema njemu pomoći. Izgleda da neće da se leči. A voli za z***e pošten narod. To mu dođe kao terapija.
 
Poslednja izmena:
Pa niko nije lud da ga izubija i da robija za 5,6k din.. a pogotovu to neće uraditi ljudi koji kupuju hw za pc. Na tu kartu i igra.
Zašto ne pokuša da prevari nekog kockara ili dilera za 5000din ? Ludak zna tačno šta radi
 
Poslednja izmena:
"No good deed goes unpunished" - Oscar Wilde
 
Zbog par ******a ne treba gubiti veru u ljude, takvih je vrlo malo.
Pomoci uvek kada si u mogucnosti.
 
kakav lik ja ne verujem, opušteno dobro si prošao, par evrića....
 
a 40 igre?
 
Evo vam link do LordAce na fejsu pa se dopisujte malo posto je banovan sa bencha. Inace, voli da se dopisuje i vrlo je iskren u nastojanju da to sto radi radi nesvesno, tacnije da ga sam djavo na to tera. Probajte da se dogovorite, mozda u tom trenutku dozivi prosvetljenje pa vam vrati novac.
 
Zašto bi iko trošio vreme na tu osobu nemam ideju stvarno... a što se tiče njegovih prevara: uvek preuzimanje lično ili gledajte drugi oglas pa i za 10 evra više. Nijednom nisam imao prevaru na KP baš iz tog razloga, najlakše je filtrirati budale...
 
@daum, nisu svi iz Beograda. Kako da kupuju lično ljudi iz manjih mesta?
 
A nisu ni svi koji kupuju sa Bencha pa da znaju za LordAcu, mada ga ni na benchu ne znaju svi.
 
Što kako, pa ima dosta prodavaca iz manjih mesta, recimo iz Sombora imaš prodavce, i iz dosta malih mesta, šta je tu problem? Neki kupac i prodavac recimo iz Prokulja, jeste to manji posto ali ima. Eto tako i ljudi iz manjih mesta mogu kupovati, naravno manji posto a samim tim i manja količina raznovrsne robe, ali neka se i nešto nadje. Slažem se da je nama u velikim gradovima lakše, a ja kupujem samo iz Beograda i sve što sam tražio našao sam od ljudi iz BG, do duše po većoj ceni ali to mi nije ni bitno jer se nadjem sa prodavcem i vidim šta kupujem, tako i ljudi iz manjeg mesta, ali su ograničeni na raznovrsnost proizvoda, to da.

using TT
 
Da, meni treba neki kabl, BG 650 dinara, NS manje više po 2000 isto ili slično.
 
Kako da nadjemo taj klip sa rostilja, i sta se to desilo sa srafcigerom?

Sent from my Z5
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno