Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kućište od iverice i ventilator ...... 12.000 din :wall:
ta cena verovatno obuhvata i neku bolju ubodnu testeru koju je kupio da bi isekao iveruci samo je zaboravio da stavi i ubodnu u oglas...
 
Ne znam da li je adekvatna tema ali da pitam, kupio bih skuplji telefon na kp pa me zanima da li imate neku preporuku za prodavca (da ne bude neki falsifikat ili slicno)
 
Pa gledam nesto oko 400 eura, jos nisam 100% siguran sta bih uzeo, al 99% ce biti ili Galaxy S7/S6edge+ ili Nexus 6P.
 
http://www.kupujemprodajem.com/135368-1-miso-svi-oglasi.htm

Ljiga od čoveka, što dalje od njega.

Kupio sam Smart TV kod njega pre dve godine. Krajem juna je crkao, bio je u garanciji još mesec i po. Nazvao sam ga, rekao je da nema problema, da ga pošaljem u Suboticu i da će rešiti reklamaciju.

TV je 3 meseca bio kod njega, u međuvremenu se nije javljao na telefon ni na poruke, čak je i menjao brojeve.

Ja sam po prirodi kulturan i nenametljiv, tako da mu je to prolazilo. U subotu je burazer iscimao nekog ortaka iz Sombora, taj lik ga je našao. Ko zna šta mu je rekao, nemam pojma.

Uglavnom, juče je poslao TV i danas je stigao. Međutim - šta je stiglo? Ja sam mu poslao TV u fabričkom stanju (TV, postolje, svi kablovi, daljinski, 3d naočare, magic remote, IR receiver, itd). On je meni poslao samo TV, bez ičeg drugog.
 
Jel ti poslao tvoj stari tv koji je ispravan ? ili tvoj stari tv u istom neispravnom stanju ? ili nov tv ? (bez te opreme)
 
Poslao je moj stari, koji je izgleda popravljen (spojio sam ga strujnim kablom od drugog TV-a, baca sliku na ekran). Videću kasnije tokom dana da li radi, kada se snađem za daljinski
 
Šipak, isključio je broj, tj. kaže "nepostojeći broj".
 
Verovatno nece ni raditi više, tj nastaviće preko rezervnog kp naloga.

Prijavi ga na kp, i traži slične oglase. Možda ga nadješ pod novim imenom.

A možda ga kp nadje.
 
http://www.kupujemprodajem.com/135368-1-miso-svi-oglasi.htm

Ljiga od čoveka, što dalje od njega.

Kupio sam Smart TV kod njega pre dve godine. Krajem juna je crkao, bio je u garanciji još mesec i po. Nazvao sam ga, rekao je da nema problema, da ga pošaljem u Suboticu i da će rešiti reklamaciju.

TV je 3 meseca bio kod njega, u međuvremenu se nije javljao na telefon ni na poruke, čak je i menjao brojeve.

Ja sam po prirodi kulturan i nenametljiv, tako da mu je to prolazilo. U subotu je burazer iscimao nekog ortaka iz Sombora, taj lik ga je našao. Ko zna šta mu je rekao, nemam pojma.

Uglavnom, juče je poslao TV i danas je stigao. Međutim - šta je stiglo? Ja sam mu poslao TV u fabričkom stanju (TV, postolje, svi kablovi, daljinski, 3d naočare, magic remote, IR receiver, itd). On je meni poslao samo TV, bez ičeg drugog.

Tuga :(
 
Svaka čast kako ste primetili.
Dečko je nepopravljiv.
 
Dok mu neko u mraku ne popravi koske.
Sent from Tunguzija.
 
Kupio sam na k.p stvari od par ljudi sa ovog foruma. Niko mi nije dao ocenu posle toga.. kuliranje najgore.
 
Ako niste razmenili poruke na KP, ni ne mogu da te ocene.
Ako jeste onda nije OK sa njihove strane da ne daju ocenu tebi i tako pomognu budućim tvojim kupcima ili prodavcima od kojih budeš želeo nešto da kupiš kao što si od njih kupio.

using TT
 
Kupio sam na k.p stvari od par ljudi sa ovog foruma. Niko mi nije dao ocenu posle toga.. kuliranje najgore.

ja sam primetio da prodavci manje više izbegavaju komunikaciju preko kp poruka. jednostavno ih ignorišu. da li je razlog to što te na taj način praktično sprečavaju da ih oceniš, ili nešto drugo, ne znam...
 
ja sam primetio da prodavci manje više izbegavaju komunikaciju preko kp poruka. jednostavno ih ignorišu. da li je razlog to što te na taj način praktično sprečavaju da ih oceniš, ili nešto drugo, ne znam...

Sta i znace ocene, kad platis 500-1000 din mesecno i uvek ti skidaju negativnu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno