Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav, hteo bih da vas pitam za ove prodavce sa KP sto nabavljaju iz madjarske racunarske komponente, dal se isplati uzeti kad njih. Vidim da su dosta jeftiniji od nasih prodavnica? Jel uzimao neko kod njih kakva su vam iskustva? Hvala unapred :)
 
Selenium nije alatka namenjena obnavljanju oglasa na KP.
To je programerska alatka namenjena automatizovanom testiranju sajtova u kome se, najprostije receno, definisu neke akcije na sajtu i ocekivani rezultati.
M@jkl je vrlo kreativno alatku iskoristio za skroz druge svrhe.

Sam alat nije namenjen ne-programerima/testerima, a tutoriala na netu imas na svakom cosku.
 
Pa da se prijavljujete i tuzikate kao na limundu,kao da nemaju preca posla nego da glume sajber policajce.Vi opste ne kapirate da njih to ne zanima dok se lova sliva u njihov dzep.Nikog oni nisu naterali da kupi ili proda na tome limundu ili kp.Sve je iskljucivo na vasu dogovornost.Zakon je taj koji im dozvoljava te oni su cisti i uredni po svim pravilima pa mozete samo da im zavidite ili tuzite,naravno ako imate love a i da imate nista vam ne vredi.

Da si čitao redovno temu shvatio bi o čemu pričam. Imao sam par paketa da pošaljem, išao je vikend i trebalo ih je u subotu poslati da bi u ponedeljak bili isporučeni a smradovi sa KP mi blokirali nalog i ne mogu da pogledam ni adrese ljudi niti da ih kontaktiram ni ništa. A nalog su mi blokirali zbog, ni manje ni više, vodenog žiga koji sam stavio preko slika da ih ne bi krali kao što rade (da ne bi sad objašnjavao šta i kako, vrati se unazad i nađi te postove, pisao sam već), uglavnom nikakvog telefona ili emaila nema preko kojeg bi mogao brzo da kontaktiram KP jer moraš da ih kontaktiraš da bi odblokirali nalog jer drugačije ne možeš "uskladiti" sadržaj sa njihovim pravilima.
Tako da, ako je uopšte bilo tužakanja to je poteklo od nekog drugog jer su razni moji oglasi sa sve vodenim žigom stajali bez problema više od godinu dana da bi sad odjednom postali problematični, neko je jednostavno hteo da napakosti što me ni ne čudi s obzirom u kakvoj ludari živimo...
--------------------

A evo i jednog interesantnog iskustva: stavih neki oglas na KP i posle par dana dobijem email (zato što navodim svoj email u oglasima) na engleskom jeziju, lik iz amerike hoće da kupi dotični proizvod koji je koštao 180€, i nudi mi 240€ uplatom na račun da bi isti poslao njegovom prijatelju a gde bi dalje nego u Nigeriju :D naravno da nisam pristao na to...
 
Nikad nisam radio izvoz robe i ne znam kakve sve peripetije sa carinom mogu da nalete, da oštete proizvod recimo, sigurno ne bi nadoknadili štetu. Takođe, morao bi da otvorim devizni račun (a pošto je devizni uglavnom vezan za dinarski morao bi i dinarski da otvorim) u banci za jednu jedinu transakciju i posle plaćam mesecima održavanje računa bez priliva a kako su naše banke lukave verovatno bi mi posle otvaranja računa rekli da ne mogu da primim lovu iz inostranstva privih 6 meseci od otvaranja računa...
Najvažnije, čim se pomene Nigerija ja se setim Nigerijske prevare a ne tako davno sam čuo i za oblik Nigerijske prevare koji nije toliko poznat a jedna (ko zna možda je bilo i više njih) domača firma je ostala bez hiljade i hiljade dolara pošto je nijerijac imao savršenu priču :)
To da je bila neka manja vrednost pa da probam ali ovako nisam hteo da se kockam.
 
Kocka je kad imas sanse za dobitak, ovde bi sasvim sigurno ti bio izigran.
 
pozdrav, hteo bih da vas pitam za ove prodavce sa KP sto nabavljaju iz madjarske racunarske komponente, dal se isplati uzeti kad njih. Vidim da su dosta jeftiniji od nasih prodavnica? Jel uzimao neko kod njih kakva su vam iskustva? Hvala unapred :)
Ja kupio ssd kod nekog lika pre mesec dana, da kucnem u drvo sve je super za sada. I lik je super, doneo mi disk na noge[emoji4]
 
Prodavac na KP mi je doneo proizvod koji nije na listi proizvoda koje prodaje. Kako mogu da mu dam pozitivnu ocenu?
 
Napravis neku komunikaciju KP porukama, onda mozes da ocenis. Tj. potrebno je da ti on odgovori na poruku.
 
Jesam pravio komunikaciju ali preko nekog hard diska koji sam već ranije kupio. Da li da kliknem na bilo koji proizvod da kao kupujem pa onda da dam ocenu?
 
Daj mu ocenu, a u komentaru mozes napisati sta si u stvari kupio. ;)
 
KP je negde u protekle 2 nedelje promenio bez ikakvih najava neke opcije prilikom unosa novih oglasa. Sada samo pravna lica sa registrovanom radnjom mogu da stave da je proizvod "nov" dok fizička lica mogu da stave za opis samo "Kao nov"...
 
Ma kakvih madjara, stvar je u naplati, ko plati imat ce veci rating, itd.. sve se vrti oko $$
 
Mozda ih drzava zbog madjara pritiska, pa pocnu da gase naloge ako se neko sa po 400-500 ocena i 100 predmeta od po 200-300eur svaki koji su svi novi neotpakovani predstavlja kao fizicko lice.
 
Planiram kupovinu nekog telefona sa KP , konkretno Xiaomi Redmi 2 modela. Moze preporuka pouzdanog prodavca,moze i na pm. Kakva je ona Smiljana,vidim ima 212 pozitivnih,deluje mi ok.
 
KP je negde u protekle 2 nedelje promenio bez ikakvih najava neke opcije prilikom unosa novih oglasa. Sada samo pravna lica sa registrovanom radnjom mogu da stave da je proizvod "nov" dok fizička lica mogu da stave za opis samo "Kao nov"...

Apsolutno nebitna stvar.
Ionako ce se npr. u opisu oglasa napisati da je novo nekorisceno.
 
Ovaj lik koji prodaje giftove gta 5 je prevarant, pazite se. Pogledajte ocene, pola od profila koji su napravljeni skoro. Sada me je blokirao i promenio ime na sajtu.

Ja se zajebah, dosta im je. Pre promene, ime mu je bilo Ivan Đukić, mail je ivandjukic381 kod yahooa.

https://www.kupujemprodajem.com/8898...svi-oglasi.htm
 
izgleda da mu je obrisan profil

za koliko para je prodavao?

ja sam na kinguin kupio za 40e pre par dana sto je po mom misljenju ok cena za novu original igricu
 
Darko Bojić, ima 4 oglasa, dva za neke cs go skinove i 2 za gta 5 giftove.
 
Da taj...

Pa eto, zajebao bi se isto kao i ja. Pogledao 18 pozitivnih, ok. Pa sam pogledao podsvesno datume kod nikova koji su mu dali ocene, i video da su neki od davno tu pa reko, ok.

Ali kad pogledaš dublje, vidiš da su SVE ocene u poslednja dva dana. A profili koji su pozitivno ocenili gta gift transakciju su svi novi od 18.04 i 27.04.

On je prodavao više komada, pa smo se pogodili neku cenu za 7 komada. Uplatio sam trećinu, i ostalo sam trebao kada stignu giftovi. onda je krenulo zavlačenje "neće da prođe, evo probavam", pa jedan nedostupan broj, pa drugi "od burazera" sa kojim sam se čuo pošto ovaj sa KP kao samo prodaje za njega. Ja sam insistirao da on pošalje prvi, i dao mi apsolutno sve podatke o sebi na šta on nikako nije pristajao. Rekao je da mogu da dođem u BG da odradimo lično, ali smo se na kraju dogovorili tako, deo para odmah i ostalo po stizanju giftova.

Njih nisam dobio, oba broja nedostupna, lik me blokirao na KP, promenio ime na KP i to je to. I ja sam se malo zaleteo, ali opet... Bolje da ga ne nađem.
 
Prijavio sam. Ali drugi put mi menjaju komentar u oceni zbog čega mi EKSTREMNO idu na onu stvar.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno