Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I mene je prevario za ram memoriju jedan lik... Vidim lik ima 6 pozitivnih, gledam, prodavao je sve delove od kompa. Sigurno je ok.. Stigne mi memorija, neće da radi uopšte. Posle proverim otkupninu, stavio je 100 din veću nego na sajtu. Stvarno jadno. Kontaktiram ga, on kaže radila je bla, bla bla... Ovi u pošti su je verovatno tumbali... :) Kao javi će mi se za par dana. Naravno nije se javio, nije odgovorio na poruke. Prijavio sam ga odmah posle toga i blokiran je istog dana... Nema leka protiv toga... Najbezbednije kupovati od prodavaca koji imaju +100 pozitivnih..
 
I mene je prevario za ram memoriju jedan lik... Vidim lik ima 6 pozitivnih, gledam, prodavao je sve delove od kompa. Sigurno je ok.. Stigne mi memorija, neće da radi uopšte. Posle proverim otkupninu, stavio je 100 din veću nego na sajtu. Stvarno jadno. Kontaktiram ga, on kaže radila je bla, bla bla... Ovi u pošti su je verovatno tumbali... :) Kao javi će mi se za par dana. Naravno nije se javio, nije odgovorio na poruke. Prijavio sam ga odmah posle toga i blokiran je istog dana... Nema leka protiv toga... Najbezbednije kupovati od prodavaca koji imaju +100 pozitivnih..

ni oni nisu pouzdani...imas primer ujcemike na limundu
 
Ne znam za limundo... Nije mi više interesantan... Ranije sam non stop visio... Dok platiš njima proviziju... Mnogo je slabija ponuda nego na kp. Naravno da nije ni to garancija kada neko ima sve pozitivne, ali veća je verovatnoća da su to ok ljudi. Naravno ništa ne treba generalizovati.
 
U trgovini postoje manje i vise rizicne kupovine, bilo to prodavnice ili privatna lica razlika je samo u stepenu rizika...
U prodavnici si podlozan servisu i ljudskom faktoru (i doslednosti branda kojeg kupujes) od privatnih lica takodje
 
Poslednja izmena:
Poznanik kupio preko kp neki pokvaren ps3 za 5000din od lika i lik mu posalje kamen i poruku u fazonu brate i mene su zaebali, zaebi i ti nekog. A imao oko 30ak pozitivnih
 
Poznanik kupio preko kp neki pokvaren ps3 za 5000din od lika i lik mu posalje kamen i poruku u fazonu brate i mene su zaebali, zaebi i ti nekog. A imao oko 30ak pozitivnih

Hoce jeftin Sony-oce PS3 za 5 crvene-dobio
Na KP dugo iso oglas nekog prevaranta iz Zajecara-PS3+dzojstik za 5 K i to kao promocija
Tipicna pohlepa-sto bih dao 150-200 evra kad ima za 5000 din.
 
Svako ima pravo da zeli nesto za manje para,pa cak i besplatno.Nigde u zakonu ne pise da ne sme.
A isto tako ima pravo i da ga dobije,ako plati onoliko za koliko ga neko nudi.
 
Ima pravo i da dobije ciglu

Taj prevarant iz navodno Zajecara prodaje ispravan CECHL04 + original gamepad za 5K din.
i taj oglas ide 3 nedelje ???

Taj ko nasedne i zasluzuje ne ciglu nego sleper cigli
 
ocu i ja sleper cigli za 5 soma, gde to ima?
 
Ima pravo i da dobije ciglu

Taj prevarant iz navodno Zajecara prodaje ispravan CECHL04 + original gamepad za 5K din.
i taj oglas ide 3 nedelje ???

Taj ko nasedne i zasluzuje ne ciglu nego sleper cigli

Nema pravo da dobije ciglu,ima pravo da dobije ono sto neko nudi,a taj neko je nudio ps3 za 5k dinara.
Mozemo mi da mislimo sta hocemo o ljudima koji hoce da prodju jeftinije,ali oni ne rade nista protiv zakona,vec oni koji ih zavrnu.
 
^ Ko kaze da i tako ne moze da te prevari? Naravno da je manja verovatnoca ali i tu treba biti oprezan, zato ja praktikujem licno preuzimanje + proba na licu mesta.
 
Lepo pise pokvaren ps3 za 5k... Da nece mozda neko da plati 150-200e za pokvaren ps3? Strasno....
 
Nije on dao 5K za pokvaren ps3-oni idu oko 2000 din.

Postoje "navodno pokvareni"-kao daje sliku ali nema hard-stigo iz inostranstva
Tu se pecaju-kao to je to-oni se prodaju za 5000

DA ja kupujem "pokvaren" slim-bez harda samo da daje sliku na HDMI za 150 evra-imas mozda da prodas ?
 
Ajde prestani vec jednom da krivis zrtve za prevaru i flejmujes.
 
Jel ovi što krive prevarene imaju neku korist od toga?
 
imaju ban

nikad mi nece biti jasni ti ljudi sto kazu: " ti koji hoce za male pare su lopovi,a ne onaj ko nudi i treba da ih zajebu"
taj koji hoce nesto za male pare,hoce to jer je video da neko nudi i on ima pravo da zeli i da ga kupi po toj ceni,a ti sto prodajes imas obavezu da prodas to sto nudis po toj ceni.
ako uvalis kamen ili bilo sta drugo si lopov i podlezes gonjenju....


inace ps3 slim bez harda nije pokvaren tako da dzabe ceo hype i prazne price
 
Poslednja izmena:
Ima pravo i da dobije ciglu

Taj prevarant iz navodno Zajecara prodaje ispravan CECHL04 + original gamepad za 5K din.
i taj oglas ide 3 nedelje ???

Taj ko nasedne i zasluzuje ne ciglu nego sleper cigli

Stiče se utisak da bi uradio isto . Šta onda po tom prevarenom zaslužuje prevarant ? Razmisli ...
 
meni i dalje ovo djip bode oci...zar toliko ljudi ne zna za dz?
 
imas ljude entuzijaste na ovom forumu koji ventilator zovu fun i nikom nista. ,)
 
gramafon, biciklo, kontajner, žandinjera,...

Ima toga koliko ti duša ište... A tek što videh koliko ima članova koji ne znaju osnovna pravila pravopisa...:S:
 
Ma ljudi ovo je pravi auto, cim ima "mucubisi" diferencijal :D
 
I još kaže samo ozbiljni kupci :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno