Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@alfaunits
Trebao si da pitaš lika da ti proda par hiljada eura po tom njegovom kursu :)
 
krastavac, nemam ja taj bizbismenski duh :D
 
Mene su zvali za nov mob, nude 50% manje od trazene i u fazonu pa sta sad to je "realna" cena. I sta reci takvim ljudima osim do vidjenja prijatno?

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
"E daj i meni malo toga, ocigledno tebe super radi"?
 
svako ima pravo da stavi na oglasu cenu koju hoce, i svako ima pravo da nudi koliko hoce. oglasi nisu prestizna prodavnica vec najgrdji buvljak!
 
Ima pravo, ali ja vec neko vreme imam utisak da nekima treba biti uskraceno i pravo izbornog glasanja a kamoli koriscenja oglasa :D
 
to je vec druga tema. niko ne brani sajtovima da stave detaljne testove znanja i licnosti i da traze prilozenu diplomu o visokom obrazovanju. ali onda bi imali registrovana cela tri clana i ne bi bilo ni podvala ni smanjivanja cene, ni nerealnih cena.
 
Bench nije trazio nista od toga, i manje vise je odlicno mesto a kupovinu/prodaju, sa vrlo malo problema.
 
bench nije mesto za prodaju.

a koliko je dobro i sigurno mesto za prodaju govori tema o ispalama koja ima 89986467423 postova.
 
I opet je civilizovanije nego cak i prodavnice :D
 
Tesko da je on to uzeo za sebe, nego prodaje od nekog kupljen, ili za poznanika, sta vec..
 
Daje Telenor evropsku garanciju za telefon koji ne postoji za evropsko trziste

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ma nema šanse da je to telefon iz Telenora. Nije dostupan kod nas legalno da se kupi. Ovo je neko popunjavao sam garantni list.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
To su te toalet garancije. Bez ugovora i fiskalnog moze u dupe da me poljube sa tim pricom. Meni je cak covek pre godinu dana hteo da prodao lumia sa telenora sa fiskalnim koji je stampan na stampacu. Kriminal nikad jaci. Ove bi malo u 29 na hladjenje glave...
 
A sto je najjace trazi 490e za polovan telefon, dok se nov moze naci za 500e, verovatno i manje - samo sam bacio pogled na oglase. :D
 
Ali ni jedan drugi nema telenor garanciju ;)
 
ko sve donosi prazna kućišta iz mađarske?

može i na pp.
 
Ovaj lik sa 1000 i nesto ocena(casper) iz Kraljeva http://www.kupujemprodajem.com/59916-1-casper-svi-oglasi.htm nece da odgovara kada ga nesto pitas na kp poruci , koliko traje baterija na laptopu ili slicno(pitao sam ga pre 3-4 dana) , iako imam 16 pozitivnih ocena on ne odgovara , sigurno odgovara samo odabranima i oni koji ga pozovu na telefon , ili sam postavio "problematicno pitanje".
 
Mozda jer za svaki laptop je i napisao koliko traje baterija? :D
 
Ja sam ga pitao koliko traje pri maksimalnom osvetljenju.

Misliš da ima vremena svakom da ispunjava muzičke želje-koliko traje baterija pri max osvetljenju, koliko pri 45%, koliko pri 28% i ako pustim full hd video na youtube... jel bi ti odgovorio da prodaješ jedan a ne 30 laptopova?
 
Pa ako ti ne odgovori ne mozes da mu lupis negativnu, ne vidim drugi razlog.

Ja cesto nailazim na te likove.
 
Ima i nmogo gorih, postave oglas i nikada više ga i ne pogledaju. Ne odgovaraju ni kada hoćeš da kupiš sigurno. Više puta mi se dogodilo da naručim i ništa. A tek oni što su već prodali a nije oglas skinut niti čak postavili "Prodato" danima, njih ima ko pleve. Drugi postave gomilu stvari za prodaju a imaju samo jedan, da bi ljudi mislili da je on neki strašni prodavac.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno