Šta je novo?

SlingBox-Ima li neko ?

reseno,probano...radi Ok....stize mi sledece nedelje...:)
 
zanimljiva stvarcica....
registrujes se na njihov sajt,prijavis ID broj svog uredjaja...SlingBox nakacis na kucnu Lan mrezu...i u njega ukljucis kablovsku tv,satTV,kameru,dvd..sta vec zelis....
krece lagano podesavanje koje se radi sve na njihovom sajtu,i kad se to zavrsi...mozes preko SlingBox Playera,ili Web Playera,da gledas svoje Tv kanale,ili Kameru za nadzor bilo gde u svetu,gde ima Neta-a...u okviru programa biras uredjaj koji pratis(na ovom mom,koji je malo stariji model ide sve preko Cinceva i antenskog kabla,ali zavrsava posao...
takodje radi i lokalnoj mrezi
ja ga koristim na Mac-u..i na Android telefonu 5.5 incha...
prva slika Player na kompu..naravno u oba slucaja moze fullscreen,i zavisno od brzine neta....slika biva sve bolja...:)
ako se nakaci kablovska,pri podesavanju,uredjaj ima u sebi tuner,pa iskenira sve kanale,tako da mozes kasnije da ih menjas na daljinu....ako nakacis Sat Risiver,ili IPTV,preko cinceva,onda si ogranicen na kanal koji ide tada na Tv-u....jedino da se ostavi zeljeni kanal,pa da kod ortaka,koji nema recimo Arene,gledas tekmu...
bhkb68.png

druga slika web browser
6pqm29.png
 
Poslednja izmena:
Има ортак овде добра ствар. Можеш некоме исто да даш лозинку и да гледа канале које нема. Какав је квалитет?
 
sobzirom da imam ovde u Srbija za sada ADLS Telekom do 10/1 Mb/s...i da je analogni signal,zavrsava posao...kad nisi kuci....:)..kad budem imao prilicno jaci Upload...pazaricu noviju neku verziju sa HDMI....
davao sam jednoj ekipi da gledaju neku tekmu ,koja nije bila nigde,ni na Arenama,ni na Sport Klub-u....:)
ovaj je sledeci...'Slingbox 500'
 
Poslednja izmena:
Problem je što može da se gleda samo 1/1 u isto vreme.Za ovo što pišete o Arenama rešenje odavno postoji a to je IPTV u cs varijanti ili klasičan CS ili jurenje sportskif fidova.
 
dobro bre SkyUK,znamo to davno...tema je SlingBox.....na kraju krajeva,nisam ja ovo nabavio da bi davao drugima sifre,iako jesam jednom....nego da ja imam pristup svojim kanalima,kad i gde pozelim....sto znaci 1:1...za moje potrebe...Arene su bezveze pomenute,kao primer,mogao sam da stavim HBO Adria...
duze sam vec korisnik CS,imam odlicne linije...tako da je to reseno....e sad samo te iste dostupne kanale,mogu da gledam i kad nisam kuci,a ne da jurim razne strimove,ili sta vec....
 
Poslednja izmena:
Sling je namenjen samo za jednog korisnika u isto vreme.D3GO je za one koji ga mogu nabaviti zamena za sling box ako vas ti kanali zadovoljavaju.
Ono što je zanimljivo je to da neki profi serveri nude sling box naloge i kao takve ih prodaju što je novina u odnosu na iptv cs i klasičan cs i predstavlja nešto zaista potpuno novo.Pored te novine postojii razmena sling naloga pa tako ti daš tvoj nalog nekome a on tebi tvoj pa gledaš ono što ti nemaš i obrnuto.
 
Poslednja izmena:
super je ta fora sa Sling nalogom,nisam to znao....D3GO,je ok,mada mi se zbog toga ne menja provajder,a koliko sam upoznat(mada mozda gresim)za D3GO,da bi se koristio mora da bude preko njihove mreze,sto znaci da slobodan WIFI negde u nekom hotelu ne pije vodu....a posebno ne sad,kada mi je na SlingBox nakacen i IPTV i SatRisiver sa CS....
 
Poslednja izmena:
Za D3GO grešiš silno sinko.Kod mene fercera na telekom ADSL-u kao Doxa.Njihov wi-fi je smešan,ima ga ko ukrajinskih mornara na Krimu i plus daju malo free protoka.Na mobilnom mi isto lepo radi preko MTS-a.
 
nisam ni rekao da sam u pravu...odlicno sto moze i na drugim mrezama....znaci da bi mogao neko ko ima u BG legalno SBB,da mi napravi nalog za mene,koji nisam na SBB
 
Problem je što može da se gleda samo 1/1 u isto vreme.Za ovo što pišete o Arenama rešenje odavno postoji a to je IPTV u cs varijanti ili klasičan CS ili jurenje sportskif fidova.

Jest li sigurni da je 1:1, dole je link za objasnjenje kako da se dodaju drugi useri sa guest nalogom? Cini mi se bas dobra stvar samo je puno 299$.

How to give a guest user access to your Slingbox 350 or Slingbox 500
Would you like to give your family members or friends access to your Slingbox 350 or 500? This article shows you how!
Even though your friend or family member has guest access to your Slingbox, you are still its administrator and owner.

Please note: When giving others access to your Slingbox, please be sure to follow the Slingbox Terms of Use! There's a link at the bottom of this page so you can take a look.

How you add a guest user
There are two ways to add/manage a Guest User to your Slingbox.
You can navigate to the top navigation bar and select Guest+ icon
Note: Only the account owner will see this icon:
guestcircled.png

Or through Settings (via the following steps)
http://support.slingbox.com/get/KB-1000358.html
 
to su novi modeli 299$...ima na ebay.od 80 eura,pa na gore....
 
to su novi modeli 299$...ima na ebay.od 80 eura,pa na gore....

Ako Targo Telekom pusta kroz koaksijani kabl i digitalni i analogni signal i ako nakacim Sling box direktno na koaksijani a onda HDMI izlazom na HDMI TV ulaz, da li su kanali iz digitalne ponude ili bih morao da imam pre Slingboxa DVBC box?
 
nisam ni rekao da sam u pravu...odlicno sto moze i na drugim mrezama....znaci da bi mogao neko ko ima u BG legalno SBB,da mi napravi nalog za mene,koji nisam na SBB

Neko ko ima nalog ima mogućnost da na 3 uređaja u isto vreme prati kanale.To znači da ima jedan nalog sa userom i šifrom a može da gleda na tri uređaja,recimo da sebi ostavi dva a tebi da ostavi da gledaš na jednom uređaju.
 
@SkyUK el moze da se dobije na probu,na recimo 10 minuta...pa da posle promenis pass...probao bi na AndroidTV...
@PrleTihi...ja sam moj IPTV i Sat Risiver,nakacio cincevima....imam cak i neki HDMI port,ali u podesavanju mi nigde ne nudi taj izvor,a nesto mi sturo objasnjenje na zvanicnom sajtu....a mislim da bi za bas digitalu,trebao prilicno jaci Upload,a ja sam za sada ogranicen na 1mb...
ovo je pozadina mog box-a
zkldg7.png

Naso sam cemu sluzi HDMI port kod mene...za ovaj dodatni adapter sa slike...
oplvq.png
 
Poslednja izmena:
Ma zanima me da ne nakacis IPTV i Sat resiver nego direktno da bocnes antenski kabl u CATV_IN a da na CATV_OUT nakacis TV da li ce biti digitalna slika na tvu i da li ce strimovati programe tako samostalno nakacen na TV?
 
probao sam to...slika je ravna cinc opciji....bar na mom uredjaju...koji je vec stariji model...
 
Jos samo jedno smaracko pitanje, da li uspeva da strimuje programe iz koaksijalnog kabla preko neta kada nije nakacen ni jedan uredjaj (tipa receiver, video,...)?
 
nisam spajao koaksijalnim kablom.samo cincevima...a sta da strimuje???...mislis za zemaljsku TV???
 
Problem kod sbb-a je sto pass ne možeš sam da promeniš.Ima neka procedura da ih cimaš telefonom ,druga stvar je što imam prijavljena sva tri uređaja pa moram da odjavim neki a to traje ceo dan ili duže.
Poslaću ti pm.
 
Problem kod sbb-a je sto pass ne možeš sam da promeniš.Ima neka procedura da ih cimaš telefonom ,druga stvar je što imam prijavljena sva tri uređaja pa moram da odjavim neki a to traje ceo dan ili duže.
 
e,nije problem...navatao sam kuma,koji ima ovde kod mene u Palanci SBB net..probacu sa njim da napravim kombinaciju....
 
probao sa sa koaksilnim kablom...medjutim nesto me zezao ton...pa sam vratio na cinc...a slika je bila ista
 
mislis li sliku na TVu ili na laptopu? Da li si uspeo da streamujes kablovski TV program preko neta recimo na laptop (bez recivera nakacenih na slingbox nego samo koaksijalni kabl na sling box)?
 
nemam kablovsku...mislim da je predhodi vlasinik tako radio...jer sam gledao njegove kanale par dana...
 
Nazad
Vrh Dno