Šta je novo?

Skidanje prevoda ili ti Subtitles

kazach

Cenjen
Učlanjen(a)
01.01.2011
Poruke
50
Poena
159
E sada, zbog ostaih ucesnika u gledanju serija i filmova ( citaj devojka ) mora se skidaju prevodi, pored onih klasicnih sajtova opensubtitles,titlovi itd ima preko VLC-a dodatak VLSub ali morate da budete na nekoj starijoj verziji programa ( do 2.0.8 ).
Imate jos neko resenje za lako i brzo skidanje istih ?
 
BSPlayer?
 
free verzija je ranije bila zaražena obrati pažnju prilikom instalacije
 
Imas program bas za skidanje titlova i zove Sublight.
 
XBMC je odlican player i moze da se titl skida direktno u njemu. Odlicna stvar je sto moze da se kontrolise sa smart telefonom.
 
BS plejer, preko godinu dana koristim, savrseno radi. Samo namesti za koji jezik da ti trazi i to je to.
 
Dobar je meni bio. Izaberes jezike koje hoces i sajtove sa kojih ih skidas i pucaj. Ne koristim ga neko vrijeme jer ionako uvjek skidam sa podnaslovi.net a i gledam samo serije...
 
Zato sam te i pitao da li se isplati instalacija jer manje više većinu skidam sa tog i još dva tri sajta
 
a kako nastimati subtitle na led tv preko eksternog hdd-a ?
 
Hajde da ja probam dok se ne javi neko ko stvarno zna. Vjerovatno treba da bude identican naziv filma i prevoda.
 
Dizem temu iz mrtvih, ali nema veze,
dakle sublight koristim vec duze vreme, zadnje dve nedelje je moralo da se ceka po 15 sekundi za skidanje titla, a sada su uveli 30 dana trial i posle ce morati da se placa.
Ima li neka alternativa?
Idealno bi bilo kada bi mpchc mogao da pretrazuje podnapisi ili nesto tako, ima li mozda ta mogucnost?
 
Bs player skida automatski ako ti je naziv ripa korektan. Mada sad vidim da je iznad pisano o tome verovatno jos na gomilu mesta. Zanemari moj odgovor.
 
Poslednja izmena:
Nikada nisam koristio bilo sta za prevde, uvek sam isao peske tj. na par site, mozete li mi reci da li moze naci bas za sve filmove prevod tj. da li moze da nadje prevod a da ga nema na titlovi.com?
 
lepo radi sublight. samo od skoro ubacise neke reklame.
Sublight je extra, naročito opcija da skine titlove za sve filmove/epizode u jednom folderu.

Na žalost, od pre nekoliko dana nije više free. Sada postoji trial od 30 dana, a posle toga je 3€/god (što, možda, i nije puno za ovako dobar program).
 
Ma samo roknes sublight na virtuelni OS pa svakih 30 dana sve jovo nanovo :D
 
Nazad
Vrh Dno