Šta je novo?

LG G2 Mini

isitna je lolipop radi dobro jedan dan i cim snimis sve sta ti treba (u mom slucaju whatsapp , viber i skype) pocinje da se gusi telefon. Sada koristim V10K i najbolji je fabricki kitkat do sada :)
 
imam ovaj telefon dual sim .. i razmisljam se da li da uradim OTA update na lollipop .. neko kaze da je super, neko da ne valja nista.. da li postoji neko ko duze koristi lollipop da kaze misljenje?
 
imam ovaj telefon dual sim .. i razmisljam se da li da uradim OTA update na lollipop .. neko kaze da je super, neko da ne valja nista.. da li postoji neko ko duze koristi lollipop da kaze misljenje?

šta konkretno kažu da ne valja? ja ga imam već relativno dugo jer sam brzo dobio update i ne vidim da je bilo šta daleko gore nego pre...ima više slobodnog rama, i možda za nijansu malo brže troši bateriju, to je sve što sam uspeo da primetim...
 
Evo ja i ga koristim već neko vreme i jedino što je lošije je to što se češće iscrtava home. Lepše izgleda i možda baterija manje traje.
 
I ja da potvrdim, dobio sam update odmah cim je stigao za ovaj telefon i jedine mane u odnosu na kit kat su iscrtavanje i krace trajanje baterije.
 
Meni baterija traje ok ali je zato spor kao puz,kad iz bilo cega stisnem home treba mu vecnost da se vrati,tako isto i za poruke i za pozive,beo ekran bar po 5sekundi ako ne i vise
 
evo ubacio sam 5.02, ali sam isao posle na factory hard reset, ponovo sve setovao .. i meni za sada super radi .. mnooogo bolje sve izgleda, i sve radi brzo kao i pre.. medjutim meni je ovo sekundarni telefon gde koristim najvise pozivanje. imam svega 12 app instalirano .. mozda zato ok radi
 
Meni baterija traje ok ali je zato spor kao puz,kad iz bilo cega stisnem home treba mu vecnost da se vrati,tako isto i za poruke i za pozive,beo ekran bar po 5sekundi ako ne i vise

to vec nije ok, ili imas previse aplikacija ili nesto drugo nije u redu...
 
Viber,tapatalk,facebok i messenger imam instalirano,mislis da mu je to previse?
 
fb i messenger sigurno jesu previše za 1 gb rama. obriši ih i za prvu pomoć stavi tinfoil for facebook (kao iz browsera da ideš samo malo praktičnije) pa vidi kako se ponaša. nećeš imati noitifkacije čisto da znaš.
 
@Black Panther

Ima li nekih problema sada? Šta su mu mane?
Pretpostavljam da je već rutovan?
 
@Black Panther

Ima li nekih problema sada? Šta su mu mane?
Pretpostavljam da je već rutovan?
Rutovan je tj. moras da ukljucis root u developer opcijama.
Sto se mana tice, nema ih, sve odlicno radi, cak baterija stoji na 100% preko noci a multitasking je odlican, sve u svemu mislim da je ovo najbolji custom rom.
 
Jesi ga resetovao kad si apdejtovao na lp?ako nisi,resetuj ga,radice brze,bar je tako bilo kod nene
 
Jesam fabricki reset. Mozda malo brze radi, ali i dalje ima iscrtavanja i sporije dosta otvara neke aplikacije...
 
mini 2 sada koristi moja žena i sinoć iskoči neki update od 310mb...uradih update ali ne znam šta sve donosi, a s obzirom da je preko 300mb verovatno nisu baš samo sitne zakrpe? jel zna neko nešto više o tome?
 
Da li je neko probao CM13? Izasla je pre par dana "snapshot" verzija.
 
Marshmallow? Na G2 mini?
 
Nazad
Vrh Dno