Šta je novo?

Evolve

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
U pitanju je co-op igra Turtle Rock tima (Left 4 dead) gde 4 igrača treba da spreče džinovsku karakondžulu (koju kontroliše peti igrač) da stigne od tačke A do tačke B, dok usput postepeno evoluira u još opakijeg stvora. Dakle, nešto nalik recikliranom Versus modu iz L4D2. Svidjaju mi se i okruženja nalik onim iz Jurassic Park filmova.

Prvi gameplay materijal se pojavio danas, a igra stiže na jesen za PC, PS4 i Xbone.

[YOUTUBE]LFrZlEqMzLU[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]qNHw9VoXqsw[/YOUTUBE]

http://www.gamespot.com/articles/can-evolve-reinvent-the-co-op-shooter/1100-6417638/
http://www.vg247.com/2014/02/11/evolve-a-higher-state-of-online-multiplayer/

edit: Mislim da sam na forumu video nesto o igri, ali mi search nije bio od pomoci, pa ako tema postoji - okacite link.
 
Poslednja izmena:
Odlicna ideja, jedva cekam da probam.
 
Ne svidja mi se ova 4v1 mehanika nikako, ali s obzirom na to ko je dev team, i dalje se zeljno iscekuje :)
 
Ideja je odlicna, ekipa za ostvarenje moze to da uradi, pitanje je kako se kome svidza koncept ali mislim da cemo ovo probati svakako :) Samo napraviti " tracking party "
 
Uz dobre igrače ovo će biti vrhunac coop igranja.
 
ovde problem moze predstavljati pub trazenje saigraca jer ce jedan ***** da uporpasti celu partiju. ali zato, 5 ortaka kada igra... deluje bas brutalno.
 
Slažem se u potpunosti, na jednom videu je i rečeno da ako ekipa ostane bez doktora gotovo sigurno gubi.
Biće tu svakakvih k*etena koji što izlaze u sred partije, što se prepucavaju i glupiraju, za ovo treba poznato društvo.
Dobro je samo što nije neka masovna borba pa se pet ljudi da skupiti, a razvojni tim bi morao ubaciti dobar sistem bodovanja i na osnovu njega da uparuje ljude bez ekipe.
 
Slažem se u potpunosti, na jednom videu je i rečeno da ako ekipa ostane bez doktora gotovo sigurno gubi.
Biće tu svakakvih k*etena koji što izlaze u sred partije, što se prepucavaju i glupiraju, za ovo treba poznato društvo.
Dobro je samo što nije neka masovna borba pa se pet ljudi da skupiti, a razvojni tim bi morao ubaciti dobar sistem bodovanja i na osnovu njega da uparuje ljude bez ekipe.

Pa treba ubaciti da ti smanjuju exp ako napustis igru i odmah ce biti manje toga, ili kad bi omogucili da u sred igre udje neko, ako je izasao vec neko.
 
Pa treba ubaciti da ti smanjuju exp ako napustis igru i odmah ce biti manje toga, ili kad bi omogucili da u sred igre udje neko, ako je izasao vec neko.

Nije problem izlazenje, verujem da ce se u tom slucaju igrati protiv AIa, problem su potpuni botovi od igraca. Kad vidim koliko ljudi ne moze da se snadje sa obicnim Infectedima u L4D, a na raspolaganju su im samo dva poteza, mogu da zamislim sta bi radili s necim malo kompleksnijim poput tog cudovista gore.
 
Da ce, ukoliko ljudski igrac izadje, kontrolu nad cudovistem preuzeti AI. Barem bih rekao da je tako, mislim da nisu to spominjali jos uvek?
 
Ne mora AI, moze pauza dok god se ne ubaci 5ti igrac, ne verujem da bi to dugo trajalo.
 
Nisam to čuo ali ne bi bilo loše uz modifikovan exp za igrača koji ulazi u partiju koja je u toku. Manji gubitak ako izgubi takvu partiju i veći dobitak ako je dobije. I naravno da možeš da izabereš da li da ulaziš u takve partije.
 
Pa koliko treba rokati ovog monstera da bi pao?!
 
Uh, ovo deluje kao pravo MP ludilo sa nekim zaista inovativnim idejama. :Klanjanje Ništa manje i ne treba očekivati od autora čuvenog L4D serijala.
 
Pa koliko treba rokati ovog monstera da bi pao?!

U time i jeste fora. Ako ga pustis previse, on postaje prejak. A inace je uzasno jak :). On nema puno mogucnosti za napad i igracu su u nogucnosti da mu pobegnu i takodje da se lece. Mislim da je dobro balansirano
 
hahahahha prejako izgleda bgm, ludilo :d a i sama grafika je vrhunska izgleda kao crysis 3 vjerovatno i koristi cryengine.
 
Mene ovo uopste ne privlaci da igram... L4D i dan danas cepam i mnogo mi deluje zanmiljivije od ovoga...
 
Jedan od retkih naslova koji stvarno obecava :) Svako je hteo da uhvati predatora a sad skupis ekipu pa se krene u jurnjavu .. Koliko samo moze masta ovde da odradi sa modovima i vrstama cudovista ...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno