Šta je novo?

LG G Pro 2

@bora81, možeš li da postaviš par slika, koje si slika kamerom telefona, u punoj rezoluciji?
 
Ja ga kupio danas telefon je vrh za te pare(325Eur)Radi boli glava svaka im cast.
 
Ja sam sestri kupio juce u beloj boji, ali sa 2 god garancije za 350 eura.Pretpostavljam da si kupio od coveka sa banjice.On ne daje garanciju,ali je maksimalno korektan i telefoni su mu originali sto posto.
Mada moguce da jos neko prodaje za istu cenu.I ja razmisljam da predjem sa g pro na g pro 2.Mozda ce i moj g pro brzo u oglase.
 
325e nov ovaj fon? Sad me opasno svrbi da probam, pa mislim za te pare :)
 
Da li ste dobili 2 baterije u pakovanju, kao sto ide fabricki?
 
I mene interesuje šta je u pakovanju, da li se dobija dodatna baterija, postolje za punjenje i slušalice?
 
Ne idu... A i da idu naši bi je izvadili pa prodavali posebno:D
 
Nisam dobio dve baterije.Samo jedna baterija od 3200mah je u pakovanju.Inace je model koji sam ja kupio za azijsko trziste i ima oznaku D838.Sad da li treba da idu dve baterije ne znam.Mada ne bi me cudilo da nasi prodavci izvade jednu bateriju i prodaju je posebno.Mada je i ovako ovo dobra cena za ovaj model telefona.Inace fon je odlican.
 
Jedino sto me brine je sto je jako malo zastupljen na trzistu, a odlican je fon, makar sudeci po karakteristikama na papiru. Na xda je takodje bas slaba podrska :(
 
Ima li root? Ja ne bih ni G2 rutno da nije Fix za kameru neophodan.
 
Jeste dobar fon stvarno gledao sam neke review-ove,ali preveliki,za to treba torbica solidna da se nosi.:trust:
 
Inače nosim torbicu. Razmišljam se da ga probam. Ali sad tu ulazi crv 1520. Ako gledam veći displej i jaku bateriju.
 
Ako ti ne smeta windows mozda je bolje resenje 1520,ali samo jer mu je kamera bolja,mada i ovaj ima odlicnu kameru.A ekran je samo 0,1 veci sto je neprimetno.
 
Ima samo jedna baterija slusalice su ok imaju i silikonske nastavke 3 velicine jedino je adapter za struju za azijsko trziste sa 3 kraka,ali ima kod kineza takav produzni.cim sam ga upalio apdejtovao je cipset u noviji.Kamera slika i na glasovne komande i radi odlicno.
 
@blue moon, wp kao wp ne nešto posebno (dok ne probam zvanični 8.1, kada puste za nekim model koji me zanima uzeću i wp fon, možda), ali kvalitet 1520 (kamera, displej i baterija su odlični). Android mi svakako nudi više mogućnosti i više ga gotivim.

@Cane_66, glasovne komande imaju odavno LG modeli, kažeš LG, viski, smajli... mora biti upaljena ona ikonica kao usta što pričaju, u opcijama kamere. možeš li sa nekim boljim slušalicama da uporediš zvuk sa G2 ili nekim drugim fonom? Čitao sam da je dosta bolji od G2.

Bateriju vidim hvale na ovom modelu, biće dovoljna i jedna da se maltretira ceo dan bez ustezanja.
Može li neko da postavi par slika u punoj rezoluciji (na flickr ili dodaj.rs, ne preko talka jer smanji slike).
 
Ja sam imao dilemu dal da uzmem g pro 2 ili lumia 1520.Tacno je da ima 20 megapiksela fotoaparat medjutim iskreno nikad nisam kupovao mobilni radi fotografija.Kod baterije sam gledao testove i malo je bolja na Nokia medjutim nije to neka drasticna razlika.Medjutim ono sto je mene odbilo je OS.Imao sam prilike da probam kod drugara Nokia lumia sa win phone 8.1 I iskren da budem meni je to mnogo losije nego Android.Prvo mi se ne svidja sam izgled win phone.Ali ajde to manje vise.Ali ono sto mi smeta je sto se gura IE, sky drive , office i slicno.Ali ajde i to bi mogao da progutam.Ali ono sto me je odbilo su aplikacije.Inace na telefonu jako puno koristim aplikacije poput facebook-a , instagram-a , blic , kurir , b92 i slicno.Facebook mi je jos i OK.Ali instagram je ocajan , chrome ne radi na win phone , blic i kurir nemaju aplikacije nego je neko sklepao nesto bzvz.I to je ono sto me najvise odbija.Sve aplikacije koje koristim bi mi bile prakticno beskorisne na win phone.Znaci onda mi ostaje prednost Nokia to sto ima bolji fotoaparat i to sto je baterija bolja za nekih 1h.Ostalo je sve identicno.Ja inace nisam rob brendova niti bilo ciji fan.Ali jednostavno trenutno van Androida ne vidim ni jedan OS koji bi mene licno privukao.
 
Uzeo sam ovaj phone i odavno nisam bio ovako uzbudjen, majke mi :)

Posle 150 telefona, na 7-8 operatera na dva kontinenta, ovako odusevljen odavno nisam bio. Bruka kako je dobro uradjen. Hteo sam Note ili G3 (iako me do jaja nervira ekran, ali nesto me strashno privlacilo tom telefonu) i kad sam ovo video odlepio sam. Note 3 je najkompletniji fablet, baterija super ali ono hardversko dugme me strashno nervira a olovka je interesantne 2 dana, realno...

Uh, klinac je zaspao, idem da se zajebavam sa ovim remek delom :)
 
Ako može konkretno, zašto si uzbuđen sa ovim fonom? Čime si oduševljen? Baš me zanima zašto je ovaj model u tvojim očima toliko bolji od G3 ili note 3?
 
Ako može konkretno, zašto si uzbuđen sa ovim fonom? Čime si oduševljen? Baš me zanima zašto je ovaj model u tvojim očima toliko bolji od G3 ili note 3?

Ne znam, čista metafizika. Meni se G3 najviše sviđa od sva tri pomenuta. Fizički i konceptualno mi je fantastičan. Jeste i izgleda kao telefon. Toliko mi se vremenom svideo da sam hteo na silu da ga kupim uprkos tome što mi se ekran ne sviđa i što sam čitam da ima problema u radu. Note je po mom skromnom mišljenju najbolji telefon samsungov to date. To dokazuje i cena na sekundarnom tržištu, reputacija koju ima, baterija koja traje, video playback time koje je nepreyebivo itd.

Sad, meni se ovaj LG mnogo sviđa pre svega zbog ekrana koji kida, olovčicu nema ali ja to i ne bih koristio, nema hw dugme koje me nervira, nema srebrnu lajsnu okolo koja me takođe nervira, fluidan je neviđeno, ima odličnu kameru, bolju od n3 a to mi treba da slikam klinca itd. Posebno mi se sviđa što su dugmići pozadi, nema sa strane da vire, dok je ovo nekome deal breaker i nema šanse da kupi LG...

Specifikacije su jedno a realno korišćenje nešto drugo. Da me neko pita da li je bolji ovaj lg ili note 3 ja bih rekao note 3 (ovo je odgovor na pitanje zašto mislim da je bolji od ova dva gorepomenuta - ne mislim da je bolji). Međutim meni je ovo perfect match telefon :)
 
Dobro... Možeš li da postaviš par slika? U punoj rezoluciji? Par slika po danu i ako može u slabije osvetljenoj prostoriji.
 
Mogu svakako. Daj mi vremena do večeras...
 
Ovo je za nijansu bolje od stock G2 bez fix. Svakako bolje. Samo G2 sada sa fix izbacuje za nijansu bolje od ovih, ili identične. Hvala.
 
Dobra je kamera,sasvim ok,sto kaze Ivan slicna kao na G2,ako ne i ista.
 
Nazad
Vrh Dno