Šta je novo?

LG G Pro 2

Djilkosh je otis'o na dark side...
 
Otišao je na pravu (nexus) stranu :D
 
Stigao :)

jedino sam s razocarao sto nema tanji bazel, ostalo je manje vise ocekivano :) cak mi se svidja ova zadnja mesh strana :)
i odlicna fora sa knock on kombinacijama za otkljucavanje.
 
Pa kud će manji bezeli, jedino da ih nema uopšte :D
 
pa po nekim informacijama bezel je trebao da bude 0.4mm :) to bi vec kidalo :) ali i ovo je super :) definitivno moj sledeci telefon :)
 
Cudno je sto je ovaj mob siri od note 3. Inace bas me interesuje kakvi su mu zvucnici i 4k snimanje
 
sto je cudno kad je 5.9" a note3 5.7" :) zato i pricam o bezelu... kontao sam da ce biti sirok kao note3...

evo malo poredjenja kroz slike. ogroman. nexus 7 ce kanda u penziju kad ovo stigne :)

lg-g-pro-lg-g-pro2-note-.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne kontam taj unlock,mada je ovo za moj ukus preveliko.
Nadam se da ce G2 brzo dobiti 4.4 inace ako ne dodje kit kat pre nego sto izadje G3 LG se sam sebi usrao u zivot.
 
knock sifra je dobra stvar za ljude koji recimo koriste trenutno swipe nacin otkljucavanja i hoce neku promenu. ja, licno, nemam nameru da koristim knock sifru ali na drugim telefonima postoje i mnogo gluplji feature-i, realno :)
 
Pa ako imaš velike šake onda je normalno :)
 
Bas je lep. Ja sam Note telefone kupovao samo zbog top hardware-a i velikog ekrana, nekoristim stylus tako da mislim da ce ovo biti moj sledeci telefon. Jedino me brine baterija od samo 3200 mAh. Trebali su nekako ugurati bar 3600 mAh. I super sto su ubacili micro SD slot posto 16 ili 32 GB je veoma malo.
 
Poslednja izmena:
Ako je tacno da ima 4k, morali su da ubace slot za karticu
 
Ma, da, znam, nego za @Pabla :) Btw, kolika li se cena ocekuje?
 
350?!? Без 500 нема говора.
 
:D
pre će biti 550-600e (prvi PRO je bio oko 600e)
 
Poslednja izmena:
jujuuu :d
daj i nama malo
 
Nazad
Vrh Dno