Šta je novo?

MaxCoin [MAX] (SHA-3)

Argh, poludecu... rudarim pri smanjenom naponu, grafa - 69c, 1600 rpm, sve ok...
uzmem novi hard, instaliram win, zadnje ati drajvere koji su skoro izasli... temp 73c, 1980 rpm... isto pri smanjenom naponu...
ne kapiram u cemu je fora... dal je moguce da je do novih drajvera?
 
Brate, ti stvarno ne moraš da budeš lep, ako si uvek tako uporan! Svaka čast na istrajnosti! :D Ja sam se smorio čim je počeo da baguje zbog AV i kad sam video da ni u sledećem update-u ništa nisu uradili... zdravo! Samo čuvam wallet.dat za "ako se desi".

hehe, ja to radim 1 u 10 dana, tako da i nije neko cimanje :)
 
Au. Dobro je što si javio. :/
 
dobro da si javio, nemam nista ali ima onih koji imaju
 
pao max a? viddim alarm mi se oglasio a zaboravio sam za sta, sad provera ordera
 
Jel' povukao neko max sa mcx?
 
Cekaj, ne razumem sta je sada problem, koji novcici ne mogu da se prebace i zasto se napravila razlika u ceni izmedju mcxnow i ostalih menjacnica?
 
Jel' povukao neko max sa mcx?

Bez problema, za par minuta stiglo na Trex.

MCXnow po svom dobrom obicaju pred kraj godine zatvara menjacnicu, ovog puta navodno zbog sredjivanja walleta.

Svi novcici moraju da se povuku do 15. novembra, a depoziti ne rade. Verovatno su ljudi u panici i dosta im je i MCXnow i MAX-a, pa ga menjaju u BTC, a bolje bi im bilo da jednostavno povuku MAX i ako im se bas prodaje to urade po boljoj ceni.
 
Poslednja izmena:
vidim radi sad povlacenje max-a, nije radilo kada sam ja povlacio nego sam morao da prodam max pa da povucem btc, mada i hvala im za to ovako nikad ne bih prodao po ~0.00005 a kupio sad po 0.00003510
 
Evo kratak "izvestaj" sto se maxcoin-a tice.

U poslednjih 7-15 dana, nakon onog pump-a pocetkom oktobra cena je u padu ( po mom misljenju odlicno, imate mogucnost da kupite novcice za dz) u svakom slucaju, zajednica se malo zabrinula zbog toga, jedan od devova je pomenuo pricu o maxcoin fondaciji koja je uspesno pokrenuta, a i sam sam deo nje iako je to zasad sve u bas bas pocetnoj fazi. (imam pristup i aktivno ucestvujem u "skupovima", diskusijama o novcicu i uvid u planove vezane za maxcoin)

Sinoc sam razgovarao sa Marfijem i ono sto sam saznao je sledece:

-24. novembra Marfi ide kod Kajzera u emisiju gde ce pricati o maxcoin-u, cryptobullion projektu itd. Inace pored toga planira sa Kajzerom da hajpuje maxcoin kako bi oporavili cenu, malo podigli mrezu itd.
-isporuka cryptobulliona bi trebala da krene u narednih nekoliko nedelja
-u planu su jos neki projekti, ali trenutno nista vazno

To je to zasad, u vezi svega cete biti na vreme obavesteni, preporucio bih vam da kupite nesto max-a za svaki slucaj ako vec niste, ko jeste neka cuva i ceka. :)
 
Gotova prva tura maxcoin cryptobulliona, uskoro krece isporuka. Evo kako izgledaju:
maxcoin crypto.jpg
 
Samo da ne bude kriptobuljon... Sve je to lepo, ali hoćemo li mi doživeti da max izgubi neku nulu? ;)
 
Jedino ako kupis kriokomoru i zamrznes se pa eventualno ako izgubi nulu da te stave u mikrotalasnu da te odmrznu inace tesko drugacije :D
 
Posto nema posebna tema za mcxnow da napisem ovde ... Podsetnik da je danas zadnji dan za povlacenje novcica pre maintenance.

Vidim da je preostalo oko 370k max-a u orderima + jos nesto sitno od ostalih valuta.
 
Posto nema posebna tema za mcxnow da napisem ovde ... Podsetnik da je danas zadnji dan za povlacenje novcica pre maintenance.

Vidim da je preostalo oko 370k max-a u orderima + jos nesto sitno od ostalih valuta.

ovi u rich listama jos uvek imaju po nekoliko stotina hiljada. je l to na menjacnici?
 
Evo kratak "izvestaj" sto se maxcoin-a tice.

U poslednjih 7-15 dana, nakon onog pump-a pocetkom oktobra cena je u padu ( po mom misljenju odlicno, imate mogucnost da kupite novcice za dz) u svakom slucaju, zajednica se malo zabrinula zbog toga, jedan od devova je pomenuo pricu o maxcoin fondaciji koja je uspesno pokrenuta, a i sam sam deo nje iako je to zasad sve u bas bas pocetnoj fazi. (imam pristup i aktivno ucestvujem u "skupovima", diskusijama o novcicu i uvid u planove vezane za maxcoin)

Sinoc sam razgovarao sa Marfijem i ono sto sam saznao je sledece:

-24. novembra Marfi ide kod Kajzera u emisiju gde ce pricati o maxcoin-u, cryptobullion projektu itd. Inace pored toga planira sa Kajzerom da hajpuje maxcoin kako bi oporavili cenu, malo podigli mrezu itd.
-isporuka cryptobulliona bi trebala da krene u narednih nekoliko nedelja
-u planu su jos neki projekti, ali trenutno nista vazno

To je to zasad, u vezi svega cete biti na vreme obavesteni, preporucio bih vam da kupite nesto max-a za svaki slucaj ako vec niste, ko jeste neka cuva i ceka. :)

Evo dodje i 24. novembar ... i prodje.
 
Nazad
Vrh Dno