Šta je novo?

ULTRACOIN [UTC]

Moj je rasprodat za sicu (mada sam ga i za sicu kupio) dok je bio zaglavljen na cryptsy-ju, pitanje koliko je ostalo zaglavljeno tamo....
 
Mislim da je ostalo ogromna kolicina ako ne preko 50% celog coin-a, zato moguce da ce duvat cenu, ja nisam posle kupio posto na bittrex-u nije bilo prometa... ipak je cryptsi bio preko 90% prometa UTC-a
ja sam imao sad se ne secam ali vise od 50k, nesto sam prodao na vecoj ceni pa opet kupi...
 
Poslednja izmena:
ftc bar da izgubi jos 1 nulu pa da ga [umpaju
 
pa preko 20k ce biti vec ozbiljan skok ali treba izgleda jos zaleta i bolja berza...bojim se da bittrex nije taj momek :)
 
I meni je ostalo par hiljada na cryptsiju. Imam I u novcaniku ali neku sicu. Na zalost tovario sam se shitovima u iscekivanju veceg skoka ali dzaba kad je vecina ostala kod Johna.
 
Skači, skači, mali zeko. :D Još uvek je ovo izuzetno povoljno za kupovinu.
 
ovo ga tek skoro ubacili na bittrex? nema ni mesec dana?
 
i ide li u bunar ili, ne bi bilo prvi put da se palimo svi ovde i posle forka samo umre, mada ne mora da znaci

THE UltraCoin Fork

For the details:
- It looks like UTC is on average adding about 675 blocks per day (yes it should be 1440 - but the retarget will fix this).
- Steven has suggested a date of May 14th for the fork, so
- PressTab has scheduled it to occur on block 1719400.
- This will be approximately 14 May - but may vary slightly depending on block rate till then.

PressTab is preparing the final binaries and he will send to Steven and myself for wider distribution - Steven will distribute to stakeholders after a final series of tests.

And yes - I have tested the wallet myself - I can find no issues with it.

- Connects
- Syncs
- Balances and transactions all correct
- Sends
- Receives
- Stakes
- Does not lock up

Of course retargetting will be the final test at the fork - unless Steven is able to test this prior on testnet with the assistance of a few miners.


Cheers - usukan
 
pre bi rekao da dizu cenu pre forka, a onda malo P/D da se istovare ako uspeju, ako nanjuse da mogu veci pump naravno da ce krenut u isti, ali generalno malo sanse
 
Ko ima još UTC na Bittrexu rok za povlačenje u wallet je 12. februar.
 
Nazad
Vrh Dno