Šta je novo?

ULTRACOIN [UTC]

jel pise jos nesto, izgleda tapatalk nece da mi otvori celu temu
 
gledam na bitcointalk
neki ga izgleda vec prodaju
100 za 0.1btc
 
Evo ja prodajem 200 kom za 0.1 BTC :)
 
izasao je na onu menjacnicu indie kako vec
0.012-0.02LTC za jedan komat se krece, prodavati ili cekati da izadje na coinmarket, coinedup, poloniex i ostale?
 
Poslednja izmena:
Ma idi bre nešiću, nemoj nas zbunjivati sa polu-informacijama :d. Koja menjačnica, koliko UTC=0.012 - 0.02LTC...1,10,100UTC?
 
buy/sell orderi su na toliko, cek da vidim da nisam promasio nulu neku
 
Ja sam svojih 720 UTC na ovom indijskom marketu prodao za 11 LTC... za 1 dan posla - savrseno :)
 
cek po kojoj to ceni ispada?

dal da prodajem il cekam hmmmmm
 
Poslednja izmena:
Izgleda da me bas hoce ovi mali jadni blokovi :)

720 UTC za 11 LTC, znaci da sam ih prosecno prodavao po 0.0152.
 

Prilozi

  • divljak 3.jpg
    divljak 3.jpg
    56 KB · Pregleda: 215
Okrio sam 3 takva bloka, dva po 8 shareova i jedan po 4. Za svaki sam dobio po 50 UTC.
 
i ja prodao 470 za 5.38LTC-a pa nek ide zivot
 
BTW ovaj Indian market radi lepo (tamo sam poslao UTC, prodao za LTC i evo ih u mom wallet-u), ali na bitcointalk kazu da su neki imali problema sa povlacenjem vecih iznosa, tako da... pazite sta radite.
 
ja sad povukao pa ce da vidimo


EDIT: evo vec stizu, znaci za sad radi lepo sa manjim sumama
 
Poslednja izmena:
Cestitamo! :smoke:

Edit: Odmah zavaljuj, kao i svim shitcoinima, sto se i ocekivalo, i ovome je pocela da opada cena.
 
Poslednja izmena:
Ja otvorio jedan muski blok. Nisje se grafika ni sekund oznojila :p
 

Prilozi

  • 564546.jpg
    564546.jpg
    39.4 KB · Pregleda: 226
Ne znam ni sam kako sam prosao :) Imam oko 200 komada sa 1 MH/s. Simpatican je bio moj pokusaj solo mininga, ultra fail. Bez ijednog share-a, makar da sam rejected neki dobio, ali nista nije proslo, sve same 0. Samo sam uredno dobijao obavestenja o pronadjenim blokovima.

Na pool-ovima sam nalazio blokove, ali nikad ovako sam kao sto se vidi na ovim slikama. Ukupno 5 blokova sam nasao, na 3 razlicita pool-a, a ukupno 200 UTC kao sto napisah za 16h majnovanja (poceo na diff 3).
 
ako se ne varam ovo je trenutno najisplativije, jedno 5x u odnosu na ltc?
 
Za dva sata, koliko i citav dan na ltc, tako da je 12x (za sad). :)
 
dajte neki pool
 
Za dva sata, koliko i citav dan na ltc, tako da je 12x (za sad). :)

mozda u bas pocetku..sad nije..sad ti treba 130 za jedan ltc tako da je sad oprilike 2* u odnosu da kopas ltc direktno.

A kako se ljudi opare na glupost..ovi su imali 2 miliona coina premine i prodali za 14 sati sve po ceni 20 000 za 1btc i od vazduha za par dana uzese 800 000$
 
jel kopa ko ovo čudo? jel ovo next big thing :D

kopam ja mada mi ovaj script cudan ..na svakih 8-10 sati moram da restartujem miner jer vremenom usporava kopanje ..dobra stvar je sto se sa ovim skriptom manje greju kartice bar kod mene..svaka grafika jedno 5 stepeni ladnije nego na klasicnom skriptu.

I dalje imam dosta rejected..sumnjam da je mozda do poola..jer ih ne bude po pola sata nijedan ..a onda dodjem kasnije a ono 300 rejected
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno