Šta je novo?

Isplative valute kojih nema na velikim menjacnicama

Bittrex:
Updating our market removal policy. Mkts will now need to avg 0.2 BTC of volume per day starting Oct 25. https://t.co/UXIhPURRuS

Postaju prava menjačnica za pump & dump coin-e.
Mintpal V2, tačnije nesrećno preuzimanje Mintpala, je najgore što se desilo altcoin-ima u poslednjih nekoliko meseci.
 
Mene ne bi čudilo da se na kraju otkrije da je Mint "kupila" konkurencija (preko svojih ljudi) samo da ih unakazi i da preuzmu biznis...Uostalom tako se i radi u neuredjenim sistemima...
 
Baš strogo definisano. Kao rođeno za pump i dump da se podstakne novi talas hiperprodukcije novčića. Ali ko zna, možda taj rigorozni režim i doprinese ekosistemu, mada ne verujem. Pre će biti da će se kriptovalute raštrkati po drugim menjačnicama - još više cimanja za nas. :p
 
Kako sam se zeznuo juče sa ovim UTIL-om. A gledao u njega i gledao CANN, isti skok su imali...

Što bi rekla moja profesorica fizike iz gimnazije kad čupa nekome iz usta za dvojku: "30 godina radim i nikada mi neće biti jasno - ponudim vam dva odgovora i vi se uvek odlučite za pogrešan!"

E tako i ja... Ni da nabodem za dvojčicu. :wall:
 
Pa ti ubuduće uradi ono što nisi mogao u školi - izaberi oba :D
 
Pa ti ubuduće uradi ono što nisi mogao u školi - izaberi oba :D

Verovao ili ne, nije mi palo na pamet. :D

A za CANN, sad se mislim da uletim, ali čekam neki pad. Mada kako se kreće do sada ko zna i da li će ga biti skoro... Od juče kako ga pratim mogao sam se uduplati.
 
Sta mislite hoce li cann jos da skace? Cuo sam da ima velik potencijal za skok.
 
Dev planira da se 1g prodaje za 1 cann, posto je trzisna vrednost medicinske marihuane u Arizoni oko 7 evra za gram onda kad se izracuna ispada da treba da se pumpa jos mnooogo.
Sadasnja vrednost je 0,0056$ (0.00014 btc), a po onome sto sam vec napisao treba da se podigne na 10$ (0,0257 btc).
Videcemo uskoro sta ce da bidne :smoke:
 
Dev planira da se 1g prodaje za 1 cann, posto je trzisna vrednost medicinske marihuane u Arizoni oko 7 evra za gram onda kad se izracuna ispada da treba da se pumpa jos mnooogo.
Sadasnja vrednost je 0,0056$ (0.00014 btc), a po onome sto sam vec napisao treba da se podigne na 10$ (0,0257 btc).
Videcemo uskoro sta ce da bidne :smoke:
To sta dev planira i sta je realnost je nebo i zemlja. Prema tome sto ti pricas marketcap ovog shitcoin-a bi trebao da bude veci od Litecoin-a sto je nemoguce i nikada se nece desiti. Nemojte slusati prazne price i obecanja. Ko je kupio 10x jeftinije pre mesec dana taj sad vec uveliko trlja ruke. A i volume je ocajan.
 
Ne brinem se za volume, nek cena ode i do 50k sutra ja cu biti prezadovoljan.
 
Kad pricah za CANN zezali se svi :D
Nije ovo jos nista... :)
 
Samo jos kad ne bi bilo efekta OMG cheap coins :D, ici ce ovo opet gore.
 
Uff al sam imao srece sa ovim cann-om usao na 14k izasao na 16. Cim sam cuo da ce biti 1 cann = 1g odma me podjestilo na par novcica koji su isto tako obacavali nece skokove pa je na kraju sve zavrsilo u bunaru.
 
Spominju da se dumpovalo oko 12 miliona coina koji su kao bili "po strani" ostavljeni na neke adrese, ti novcici su bili premine a kada se preslo sa scrypt na x11 onda su ih kao sklonili "da se ne koriste".
Naravno, dev to negira a za FUD i los start optuzuje tim CCN (Canna coina).
Spanska serija :)
 
Da li još neko ima problem sa logovanjem na crapsy?
Ne šalje mi sms code...
 
Da li još neko ima problem sa logovanjem na crapsy?
Ne šalje mi sms code...

ja sam imao puno problema juce nije hteo da se loguje kad ubacim 2fa kod on me vrati na home stranu i opet iznova i iznova sam pokusavao da se ulogujem....par puta se desilo da se ulogujem kad me izbaci i bez 2fa...povukao sam sav drk i vtc odatle....ostavio sam samo nesto sitno oko 0.1 btc vrednosti za igranje sa shitovima ...deluju mi sumnjivo...to sto preskace 2fa
 
Skidajte sve sa shitsija dok moze :D
 
Nazad
Vrh Dno