Šta je novo?

Isplative valute kojih nema na velikim menjacnicama

djyova

Cenjen
Učlanjen(a)
26.08.2010
Poruke
151
Poena
169
Dakle kao što naslov kaže, valute koje su profitabilne a koje još nisu izlistane na velikim (poznatim) menjačnicama.

Šta vi od ovih novčića kopate? Meni je nekako onaj KlondikeCoin KDC najisplativiji.
 
Poslednja izmena od urednika:
Trenutno Klondike i Digibyte. Deluju kao ozbiljno vodjeni altovi koji su i trenutno isplativi, a sta ce biti biti ako/kad izadju na velike menjacnice, videcemo. Trenutno je cena u padu, ali pao je malo i diff, tako da je isplativost i dalje tu.
 
i ovaj Coino nije los, trenutno je po nekoj mojoj racunici isplativiji od ova dva prethodna, a i diff je jos uvek nizak....
 
brate cny je kineska valuta :D
 
dobro ljudi, pa nisam ja masina, ne mogu sve da kopam :D
Al aj evo vam ovo pa proverite, mozda bude slicna prica kao sa dzukelama.. al dif raste ko malo prase
https://bitcointalk.org/index.php?topic=430091.1380
LeafCoin

EDIT : sad vidoh da ga je i neko natrpao btc-ovima u buy orderima na coinmarketu, cena se skoro duplrala!
 
Poslednja izmena:
dobro ljudi, pa nisam ja masina, ne mogu sve da kopam :D
Al aj evo vam ovo pa proverite, mozda bude slicna prica kao sa dzukelama.. al dif raste ko malo prase
https://bitcointalk.org/index.php?topic=430091.1380
LeafCoin

EDIT : sad vidoh da ga je i neko natrpao btc-ovima u buy orderima na coinmarketu, cena se skoro duplrala!
Tek ce da skace cena,imao sam srece sto sam saznao za njega pre 2 dana kad je diff bio 5-6 pa sam sa ovom mojom bednom 270x nakopao 500k...sad to vredi oko 7 LTC,ali tek ce da vredi kad se prepolovi blok reward..inace ima ogromnu podrsku rudara na bitcointalku..sigurno ce da vredi jos minimum x2. Mreza je od juce skocila sa 1gh/s na 4gh/s
 
Tek ce da skace cena,imao sam srece sto sam saznao za njega pre 2 dana kad je diff bio 5-6 pa sam sa ovom mojom bednom 270x nakopao 500k...sad to vredi oko 7 LTC,ali tek ce da vredi kad se prepolovi blok reward..inace ima ogromnu podrsku rudara na bitcointalku..sigurno ce da vredi jos minimum x2. Mreza je od juce skocila sa 1gh/s na 4gh/s

Na kojem poolu kopaš?
 
Tek ce da skace cena,imao sam srece sto sam saznao za njega pre 2 dana kad je diff bio 5-6 pa sam sa ovom mojom bednom 270x nakopao 500k...sad to vredi oko 7 LTC,ali tek ce da vredi kad se prepolovi blok reward..inace ima ogromnu podrsku rudara na bitcointalku..sigurno ce da vredi jos minimum x2. Mreza je od juce skocila sa 1gh/s na 4gh/s

aaa,e pa hvala sto si nam javio na vreme.. nisi morao da ce cimas toliko..
ja kopam 3 sata i javio sam cim sam dosao na forum..
inace ovi su dobri tj dobar pool luck https://leaf.hash.so/index.php?page=dashboard
 
Vi koji stavljate dojave, predlazem da u potpis stavite neke adrese za donaciju. Ako sam zbog dobre informacije nekog clana zaradio 10/20/50% vise nego inace rado cu mu poslati donaciju. Time bi i motivisali ljude da i ubuduce postuju u ovoj temi.
 
Vi koji stavljate dojave, predlazem da u potpis stavite neke adrese za donaciju. Ako sam zbog dobre informacije nekog clana zaradio 10/20/50% vise nego inace rado cu mu poslati donaciju. Time bi i motivisali ljude da i ubuduce postuju u ovoj temi.

haha Ok evo napisacu ti wallet pa ti salji ako zaradis, ja se necu ljutiti :D fGYkEnwnbJwrtXnoGehrk9XMovFXXtJere
krastavac ja tek danas provalio ovo,stavio sam cim sam mogao ovde na forum..
posto Coi32 nije bilo hitno da nam javi pre 2 dana kad je dif bio cak 5..
 
Poslednja izmena:
Vi koji stavljate dojave, predlazem da u potpis stavite neke adrese za donaciju. Ako sam zbog dobre informacije nekog clana zaradio 10/20/50% vise nego inace rado cu mu poslati donaciju. Time bi i motivisali ljude da i ubuduce postuju u ovoj temi.

Dobar predlog. Gajba piva izražena u nekoj kriptovaluti :) Najbolje u potpis stavljati adrese, pa ko voli neka donira
 
Poslednja izmena:
krastavac izvinjavam se sto nisam na vreme javio. Moramo i mi sitni rudari nesto da zaradimo. ;)
 
krastavac izvinjavam se sto nisam na vreme javio. Moramo i mi sitni rudari nesto da zaradimo. ;)

Cekaj, ti sve nas ovde smatras konkurentima, i zato nam nisi javio na vreme? Ovo je tako nisko i bezobrazno da stvarno nemam nikakav komentar.
 
Cekaj, ti sve nas ovde smatras konkurentima, i zato nam nisi javio na vreme? Ovo je tako nisko i bezobrazno da stvarno nemam nikakav komentar.

ja samo cekam da to kaze :)
Da mi krupni rudari odavde bi smo digli diff za cak celih 0.01..
Ko da imamo po 100K € u farmama..
ccc bas bi smo ti skinuli profit puno.. evo daj adresu da ti nadoknadimo po 1 leaf posto smo se sad prikljucili da kopamo
 
Pojavio se neki PRT na coinmarket.io , trenutna isplativost je oko 0.12 btc na dan po 1mhs. Pitanje samo koliko će trajati. Inače koin je izašao 31.12.2013., no premine.
 
Svasta. Kao da sam ja baba vanga da znam pre dva dana da ce ovoliko cena da skoci. Druga stvar ko kaze da vas smatram za konkurenciju? Da nije ovog foruma kad ne bih ni saznao za sve ovo. Treca stvar ima tema koju sam pokrenuo pre par dana sa tzv "dojavom",ali dobro. Tako da mozes da pricas sta hoces,ne korektan sigurno nisam ispao.
 
koja je fora bre sa ovim leafom, otkud ovoliko BTCa u buy orderima? još ja mentol ga vidim danas na 17 i iskuliram umesto da sam kupio, sad kupovao po 29 :)
 
Pa vec si triput reko, kazem ja bolje spakuj adresu u potpis :D
 
sta nas briga cija je, dok god moze da se kopa :d
 
Trenutno stanje na mojih 600 kH/s (7850+7770) za 29.01.2014. 10:35 proračunato po CoinMarket.io

Coin/BTC
------------
0.0011 PRT
0.0026 USDE
0.0094 DOGE
0.0100 KDC
0.0107 DGB
0.0114 NOBL
0.0130 LEAF
0.0132 CON
------------
 
Nazad
Vrh Dno