Šta je novo?

Xposed framework Installer & Modules [ROOT]

Na default vrednostima, da nema statistike, ne bih primetio da postoji. Nisam osetio neko poboljšanje u trajanju baterije. A i free verzija omogućava blokiranje samo wakeup-a koji su posledica trazenja lokacije. Ako imate naviku da isključujete lokacijske servise osim kada otvorite neku mapu, onda je free verzija beskorisna.

nakon instalacije i podesavanja, zakljucio sam isto... Dacu mu fore par dana da se pokaze, ali free verzija - useless rekao bih, za nas koji lokacije drzimo na off
 
Kod mene je poprilično smanjio nlp wake lock. Lokacije su mi stalno uključene.
 
Ajde jedna pomoć za Wanam Xposed.
Zelim da costumiziram notification shade ali nisam siguran koja opcija se kako zove a posle svake promene mi trazi restart da ispobavam sve peske:

Imao sam vremena pre neki dan pa sam radio peske. Evo kako se neke opcije zovu u WANAM Xposed za TW. Boje koje sam koristio je samo da lakse odredim sta koja boja menja - kad ovako vristi odmah primetim. Costumizirao sam skroz drugacije.

2014-09-20-14-25-41.png


Notification Panel:
1.) Header Background color
2.) Panel Background
3.) Notification Background Color

2014-09-20-14-27-49.png


4.) System Holo Dark Background

2014-09-20-14-45-28.png


5.) Title Bar Text Color

2014-09-20-15-13-40.png


6.) Title Bar Background Color
7.) Notification Pressed Color - samo kad pritisnes na notifikaciju
8.) Carrier Text Color
9.) Background Color - ona crta sto deli provajdera i notifikacije
10.) Clear Button Background Color
 
To si video u statistici. A da li si primetio da ti baterija traje duže ili bilo kakvu drugu vidljivu prednost?
Iskreno ne znam. Punim telefon svako veče bez obzira koliko još imam baterije. Verovatno postoji ušteda ako telefon punis svaki drugi, treći dan.
 
meni je sa iskljucenim locations za skoro 24h blokirao samo 9 wakelockova (wakelock time blocked - 9 sekundi :p ), nista bez pro varijante...
 
S obzirom da je 1$, a da ce ti vredeti u buducnosti (jer Google malo malo, pa usere Google Play Services) nije losa investicija...
 
Ima li neki modul ili nešto slično da gasi wifi kad nije u dometu memorisane mreže i da ga pali kad je u dometu?
 
To neka ap ili sl?
Ako je ap, preporuči neku dobru.
 
Poslednja izmena:
Jeste app ali to će biti komplikovano za tebe kad pitaš da li je to aplikacija.

Za tebe je wifi matic. Potraži je na playstore-u.
 
Aplikacija se zove tasker, plaća se, ima i narodna verzija. Malo je komplikovano dok ne uđeš u štos, ali jednom kada otkrije šta mogućnosti koristićeš je stalno. Može da gasi, pali wifi na određenoj lokaciji, ili u određeno vreme, pogledaj temu tasker ili neki video tutorial na netu. Xposed nije za to.
 
Evo skinuh ovaj WiFi Matic, pa ću vidjeti kako se ponaša. Hvala u svakom slučaju.
 
S obzirom da je 1$, a da ce ti vredeti u buducnosti (jer Google malo malo, pa usere Google Play Services) nije losa investicija...

sta znam, ovako je maltene kao demo, uopste ne mogu da znam bih li je drzao na telefonu sve i da je dz. Na stranu to sto ne znam kako se uplacuje taj 1$
 
Jeste app ali to će biti komplikovano za tebe kad pitaš da li je to aplikacija.

Za tebe je wifi matic. Potraži je na playstore-u.
Očito ni ovaj WiFi Matic nije za mene, pošto ja ne vidim da ima opcija ikakvih. A piše u opisu da može da se namjesti vrijeme ili interval u kojem će da potraži mrežu. Jesi li koristio kad ovu aplikaciju?
 
Očito ni ovaj WiFi Matic nije za mene, pošto ja ne vidim da ima opcija ikakvih. A piše u opisu da može da se namjesti vrijeme ili interval u kojem će da potraži mrežu. Jesi li koristio kad ovu aplikaciju?
Očito jeste ali generalno ne volim ljude koji žele sve na tacni a ni ne pročitaju description aplikacije.

Ova aplikacija: https://play.google.com/store/apps/...matic&pcampaignid=APPU_kpc1VNKdK-LnywP82YKQAQ

Ovo:

After some training (*), the app should learn all your commonly used Wi-Fi access points, allow your device to use Wi-Fi in the usual places and keep Wi-Fi off where it is not needed.

(* ) Depending on your mobile carrier network configuration and your access point signal strength, Wi-Fi Matic might need some time to precisely learn all needed cell tower identifiers and work accurately. Check Frequently Asked Questions.

Znaci pusti je barem nedelju dana da nauči.
 
Pa ne trebam ni ja da me voliš. Dovoljno me žena maltretira sa tim. Odmah si trebao taj link da mi postaviš i ne bih te mučio više. Pošto na GP ima aplikacija sa identičnim nazivom i prilično je glupava, a jedino mi je nju izbacio. Ove nema za moju zemlju, sem ako baš ne tražiš. Hvala ti, drug.
 
Po description i ona druga radi isto...
 
Moguće, ali ja nisam uspio da uđem u ona podešavanja. Možda sam bio nestrpljiv. U svakom slučaju ova aplikacija mi je preglednija i više user friendly, tako da ću nju koristiti.
 
Meni je Tinted Status Bar bolji.

A kad smo vec kod njega jel neko ima podesavanja za nov PlayStore?
 
Pardon, ovo gore i jeste za Tinted Status Bar... Moderator ako moze nek ispravi...

@pablo
Jesi probao najnoviju eksperimentalnu verziju 1.8.9.5? Meni radi dobro a i playstore radi kako treba. Do duse imam americki playstore. Ali svaka sekcija ima svoju boju i sve izgleda ok.
 
Poslednja izmena:
Da tu verziju i imam. Radio je i meni sa playstore 4.x.x.x a sad sa 5.0.3.1 ne radi.
 
Koji modul je za podesavanje raznih funkcija preko hardverskih dugmica?
Hocu na S2 da preko power ilo volume dugmeta slikam.
 
Jel valjaju sta ovi moduli, i dal neko koristi ovaj za filter ekrana, kako da podesim na blue filter kao sto imaju app sa storea.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419051134526.png
    uploadfromtaptalk1419051134526.png
    185.5 KB · Pregleda: 255
Ima li neki modul za customizaciju call screena a da je besplatan?
Naleteo sam na onaj L Call screen (ne mogu se setim tačnog naziva) ali mora da se plati da bi se otključale sve funkcije...
 
Kakva je situacija sa ART-om i Xposed-om ?? Bilo je neke price da ce developer da ispocetka napise aplikaciju da radi na ART-u ako postane default pa me zanima jel se nesto desilo po tom pitanju ?
 
tesko da ce raditi kao stari xposed. Dalvik XPosed framework moze da se nakaci na bilo koju funkciju u bilo kojoj app. Sada se prilikom instalacije aplikacije dalvik bytecode kompajlira u native code (prakticno app postaje exe). Ne znam kojim trikovima sada moze da se zakaci na bilo koju funkciju.
 
Nazad
Vrh Dno