Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Jel steti nesto bateriji telefona i jel moze da oslabi ako se puni preko externe baterije? Ili je isto kao kad se puni na kucnom punjauc i dopunjava nekad? Treba mi zbog posla da telefon bude uvek kod mene, da ga ne bi ostavljao u kancelariji na punjacu itd. Pa se zato razmisljam da uzmem Xiaomi 10000mah, vidim da je na gearbest-u samo 12$.
 
Sve je jedno, bitno je samo da je kvalitetna baterija, kao sto je bitno da je kvalitetan punjac.
 
Za koliko otprilike stize sa gearbesta kada se poruci?
 
U mom slucaju do 23-25 dana maksimalno.
Ne zaboravi da je krenula guzva s paketima i da ce sve veca biti, kako se priblizavamo Novoj g.

Poslali su 21. Znaci da ga očekujem tamo desetak dana pre nove godine.
 
Dva power banka Xiaomi 1000mAh.
 
Realno u praksi, ima li razlike u brzini punjenja telefona između Xiaomi 16000mAh i Xiaomi 10000mAh ?

Sa modelom Xiaomi 10000mAh koji sam imao, u njaboljiem slučaju je izvlačio:


Ali većinu vremena punio je sporije, varira.

Bilo ko?
Da li neko može da proveri kojom brzinom puni model od Xiaomi 16000mAh?
 
Ne drzi me za rec, ali mislim da ce stici za 20-22 dana. Koliko su ti po komadu pisali ? Realnu cenu sa sajta ili po 6.25 $ ?

Ne znam, ortak je porucivao. 12.5 dolara po komadu valjda.
 
Da li treba Tracking number, i ovaj shipping insurance, ili vracaju pare i bez toga, ako ne stigne?


O gearbest pricam, naravno.
 
Poslednja izmena:
Model od 10400mAh isti telefon:


Da li neko može da proveri za model 16000mAh?

Da li neko ima preporuku za brži (realno, ne na papiru)?
 
Aj ako neko može da proba na mi.com/verify da li je moguće proveriti autentičnost proizvoda. Ne uspevam nikako.
 
koji je smisao toga? kod je na kutiji a unutra moze biti ubacena i kopija uredjaja.
 
Može. To stoji ali to može neko ovako pojedinačno da napravi prevaru. Teško da će neka prodavnica (makar bila i kineska :D) sistematski da vadi na hiljade proizvoda iz originalnih kutija i da podmeće fejkove. To bi značilo da se ti izvađeni originali negde prodaju bez pakovanja što bi opet izazvalo sumnju da su originali jer eto nemaju pakovanje. Sve u svemu, kad već ima kod, hteo bih da ga proverim ali nešto im zeza sajt izgleda.
 
ne znas ti nasta su kinezi spremni. tvoja logika je nedefinisana.
 
Model od 10400mAh isti telefon:


Da li neko može da proveri za model 16000mAh?

Da li neko ima preporuku za brži (realno, ne na papiru)?
Uzmi novi xiaomi 20000mah ili ako ti nije zao para zerolemon 30000mah ako ti je brzina punjenja prioritet mada ne vidim cemu to.
 
Nije mi bitno uveče kada legnem koliko se puni, ima celu noć, ali kada sam u pokretu onda je bitno za koliko mogu budzu da otkacim od telefona.
 
Meni treba za devojku neki power bank, Xiaomi je mnogo glomazan, a nisam mogao naci ni koliko je tezak. Ono sto gledam jeste da je sto jaci, a da je sto je moguce manji i laksi. I naravno da je baterija Li-iON. Molm Vas za neku preporuku, uzeo bih sa KP. Gledao sam U Tehnomaniji imaju neke Genijus koji mi deluju ok po jacini i velicini i tezini :)
Zato sto mi je bitno da bude sto manji, mozda bi trebao da se ogranicim na modele oko 5000mah. Na KP vidim ima lepih malih od 2600mah Samsung, ali koliko vidim to su neke kineske kopije.
 
Ja sam u stvari gledao onaj stariji 10400mah model koji je bio nesto siri. Nadao sam se da mozda postoji neki koji je uzi i jos manji, ali pretpostavljam da to nije slucaj.
Da ne znas slucajno koliko je tezak Xiaomi 10.000?
 
Xiaomi 10000 : Product weight: 0.207 kg
Xiaomi 5000 : Product weight: 0.110 kg
 
Xiaomi 5000 se ne isplati uzimati. Neko je par strana u nazad pisao koliko puta moze da se napuni baterija malo veceg kapaciteta od 2000 mAh
Idi na 10.000 jer je dosta bolji i nije uopste "glomazan".
 
Da od 10000mah cu da joj uzmem velicine su iste samo je tezi ali mnogo vise pruza. Hvala ljudi veceras cu da skoknem do lika sa kp da uzmem jednu :)
 
Не знам колико је исплтиво узимати код нас, јер су цене некада и нереалне. Већина нас је од 10.000 узимала за 12$ преко gearbest-а.
 
To preko gearbesta ne ide otvaranje paketa i neka mini carina kao sa alija ili sta?
Xiaomi od 10000 jedino onaj novi zmi...klasican 10k je mali i debeo.
 
Nazad
Vrh Dno