Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Možeš ...

20160322163753_21745.JPG
 
Sta nudi USB Type-C? 31$ samo zbog Type-C konektora?
 
Sta nudi USB Type-C? 31$ samo zbog Type-C konektora?
Sad vidim i ja da je preskupo pošto 20k mAh košta nešto manje od 31$... Ali ova od 10k je prelepa dizajnom.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Ta je za usb c, dosta jeftnijia je sa običnim ulazom, pa kupi adapter za usb c kao što sam ja uradio (ako imaš nov Nexus koji koristi usb c).
 
Šta bi bila preporuka za power bank od ovih: Power Bank TL-PB10400, COOLPAD Big Boy Power Bank EBC100C, Powerbank Genius ECO-U1027 ili MAXELL TNB Power Bank PBU10400?
 
Od navedenih sam probao BigBoy i mane su što 4 LE diode nisu baš realne u prikazivanje stanja baterije i što neće baš da se puni sa svakim kablom. Sa svojim kablom se puni bez greške. Za mesec dana je obrnuo desetak ciklusa, u više navrata smo punili dva telefona istovremeno i za sada sam zadovoljan. Ne znam koliko cu da ga upropastim što ga uglavnom ne napunim do kraja, već koliko imam vremena na toj utičnici.
 
Ne znam koliko cu da ga upropastim što ga uglavnom ne napunim do kraja, već koliko imam vremena na toj utičnici.

za lion baterije je to i preporuka...da se malo koristi, pa malo dopuni, pa opet koristi, i da što manje bude u režimu od 0 do 100 posto...
 
I da sto manje stoji totalno ispraznjen i totalno napunjen. Idealno je (za duzi vek, ako me secanje dobro sluzi) punjenje do oko 80% i praznjenje do 20%, ali baterije su nesto sto necete koristiti vecno, zato ne vidim smisao da ih stedim...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
za lion baterije je to i preporuka...da se malo koristi, pa malo dopuni, pa opet koristi, i da što manje bude u režimu od 0 do 100 posto...

A kako da je držim u režimu van 0-100%? :d
Slažem se da nema potrebe posebno čuvati bateriju, jer niti su skupe, niti večne i prilično su zsmenljive :)
 
Gde se, pored Gearbest-a, može kupiti original Xiaomi PowerBank?

Znam da su se pominjala još dva sajta, ali ne mogu da se setim koji su.
 
Ja porucio bratu juce sa banggood, onu tanku od 5000 i poslali su je

Sent from my Z5
 
Original su na banggood, drugar uzimao


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I sa Alija se moze naci original.
100% Original Xiaomi 10000mAh Power Bank External Battery Pack For iPhone Samsung Smartphone
http://s.aliexpress.com/JrIzeiqI
(from AliExpress Android)

Ovde sam uzeo ali izgleda da samo sa UPSom salje sada.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zna li neko zbog cega vecina prodavaca Xiaomi Mi PowerBank-ova na AliExpress-u ne salje za Srbiju a oni koji salju salju samo preko UPS-a? Taman se obradovao da cu sad za ovaj sale da nahvatam neki PowerBank jeftino kad ono ne salju za Srbiju.
 
Ni banggood vise ne salje za Srbiju. Ima li jos nekih prodavaca koji salju, a da su pouzdani?
 
Pozdrav,prosle godine sam na preporuku sa ove teme kupio eksternu bateriju Xiaomi 10000mAh i prezadovoljan sam tim Powerbank-om. Sada mi za S7 treba ipak nesto sa vecim kapacitetom pa bih bio zahvalan ukoliko neko ima preporuku za nesto slicno ali sa dosta jacim kapacitetom,hvala unapred!
 
Isti uređaj sa većim kapacitetom :)
Imaš od 16.000 i 30.000 mAh. Mislim da veći i ne postoji, ako govorimo o realnim vrednostima.
Problem je što većina ne šalje zbog pooštravanja pravila slanja avionom kurirskih službi.
 
Niko više ne šalje za Srbiju. Ispravite me ako grešim


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Salje Gearbest od pre 2-3 dana, samo je postarina malo skuplja(6-9$). Ako porucujete, obavezno preko Gearbest aplikacije, jer je tamo ta ista postarina manja za oko 2$.,)
 
@delija_sever031 Pa xiaomi 20000mAh, sta bi drugo ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja sam gledao ovde u Nemackoj,da ne pominjem radnje ali pretpostavljate koje su dve najvece,ima raznoraznih Powerbankova za 30-50e pise kapacitet 30-50 000mAh....ne znam da li vredi uzimati tako nesto?
 
Veca amperaza = vece dimenzije, cena i tezina...samo ti mozes da odredis sweet spot ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
To se čeka [emoji106]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk v6.3.3 (Build 825)
 
Me likey... ali dok ovo stigne kod nas bice 22e+carina+pdv+pivce, kako su poceli da naplacuju na GB/Ali-u slanje do nas ;)
 
Cek prvo da stigne

Sent from ass
 
Nazad
Vrh Dno