Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Koliko traje dopunjavanje baterije mobilnog iz x-weyva? Meni jako sporo. Bilo da je na 1A ili 2.1 Treba mi 5 sati da se dopuni 10-100%. Meni je to presporo. Koliko treba onda tablet od 6000mah da se dopuni full?
 
Nisam probao do 100% ali obično od 80-100% ide na gurku i nema potrebe mučiti se. Moj je 3000 mah i ne traje toliko ako se ne koristi.
 
moj je 3400. ozda sam ga koristio vrh pola sata. Ali na punjacu kad ga stavim max napuni za 2h. A koliko vremena treba da se napuni sama baterija? meni se isto puni jako sporo. Bila je prazna i punila se 24h sto mi isto deluje previse na punjacu od 1.5 Ah
 
3000 mAh externa baterija? Pa ko je to izmislio?
 
Onda ne znam sta je sa mojom. Bar mi napuni fon 2 x 3400 mah sto je ok i zadovoljan sam ali brzina punjenja mi je prespora
 
samo nemojte da se zbunite.. ne prodaje se PB za 400 din nego kupon. posle toga PB košta 3500, što je ukupno 3900.
BTW, nigde ne piše šta se dobija, osim da je kapacitet 20Ah. Čak ni sve slike nisu iste :D
Onaj sa četvrte slike je identičan kao moj.
 
Pazi da nema 20000 mAh
 
Isto sam ja tako kupio neki kineski power bank od gistro 20.000mah na neweggu, utvari ima oko 8500mah.
 
jel moze da se tuzi prodavac ovog power banka za lazno reklamiranje i obmanu kupaca? ima neko ko je upoznat sa pravom ovde?
 
Na kom sudu da ga tužiš i koliko bi te koštali troškovi takvog sudjenja?
 
možeš ih kontaktirati i pitati koliko je kapacitet a i 100% će ti vratiti novac ako nije 20000mah. cena odgovara kineskom od 15-20000mah pošto nema ni garanciju izgleda a košta 3900 din. ja verujem da je blizu tog kapaciteta. popusti.rs je ozbiljan sajt sa kojim nisam nikad imao problema.
ja opet preporučujem xvawe sa garancijom za 2400 a vi kako hoćete. poz
 
Da ne otvaram novu temu, da pitam:

Kolika je maximalna izlazna struja u autima na onom 12V portu (auto punjac)? :) Planiram da uzmem auto punjac sa jednim ili 2 USB porta pa gledam... (Belkin) :)
 
Ma to je vec skupo, ja bih nesto do 5-6$, ima na ebayu belkinih. Ne bih ni nesto no name da mi napravi neki kratak spoj ili da poiskacu osiguraci da ne mogu auto upaliti :D Ovi dual port su ograniceni na 1A, a 1 port 2.1A. Nije ni cudo sto im se cijena ne razlikuje prakticno (1 port i 2 port punjaci) bas zbog toga. Narod ne gleda i zalece se odma'! :)

Gledam na sajtu Belkina cijene su po 20-30$, dok na ebayu to isto 5-6$. Nekako mi nelogicno ako su vec originali, ali eto raja kupuje sa pozitivnim dojmovima i na slikama sve ok :D Jos dobijes microUSB kabl :d
 
Poslednja izmena:
Imam neki od 3$ i radi kao doxa. 2 godine garancija. 2 izlaza. Ne vidim svrhu kupovine skupog. Auto eto radi normalno da ne poverujes. :)
 
Ima li nešto provereno da se kupi kod nas?
Sad već ima tih kineskih na svakom koraku, ali ne mogu da kupujem opet na slepo pa da ga treskam o zid.
Ovaj Xiaomi o kome se jedino konkretno piše u onoj drugoj temi je malo teže nabaviti ovde, a još teže ubosti original.
Vrede li nešto Xwave koje valja NT, ili Blueberry... Nešto treće?
 
pa zigic je i poeziju poceo da pise o svom uredjaju, a ti pitas vredi li.
 
Da li je epska ili lirska poezija na stranu :)

Ali je između ostalog izjavio i da ga je baš briga da li će da ga puni svako veče, a to je ono što ja hoću da izbegnem (kao što moram sa ovim sadašnjim da radim)
 
Koliko puta se baterija može dopunjavati pre nego počne ozbiljnije da gubi kapacitet? Sada videh "charger connect counter" i piše da je 466 puta telefon bio uključen na punjač. Nešto mi mnogo deluje za 6 meseci...
 
Neka eksterna od bar 10 soma mAh, sa dva izlaza 1A i 2A, trenutno aktuelna u ponudi u Beogradu!?
 
zavisi koliko si spreman da platis, odnosno preplatis. na zalost, sve kod nas je preskupo u odnosu na onoliko koliko vredi.
od ovoga kod nas, onaj xwave sto je zigic kupio ili oglasi za xiaomi (tek su ovi preprodavci bezobrazni). samo obrati paznju da taj xiaomi (10Ah) kosta 21-25$ regularno, dok je onaj od 5Ah oko 13$ (iako neki misle da je 3333 din prihvatljivo)
 
Ova moja piše in stock ali treba ih zvati. Nisu je imali pre nove godine. Cena je ta ako imaju sigurno. Nešto mi ne radi paste pa traži sam u temi.
Ja inače od kad imam Lenovo A680 i ne koristim PB. Opušteno izguram dan a sve živo popaljeno. Evo sad je na 34%. Povremeno ženin prikacim ali retko.
 
Ja koristim mob kao field monitor/controler za DSLR i to ubistveno jede baterije, sto moba sto kamere...
 
Ova moja piše in stock ali treba ih zvati. Nisu je imali pre nove godine. Cena je ta ako imaju sigurno. Nešto mi ne radi paste pa traži sam u temi.
Ja inače od kad imam Lenovo A680 i ne koristim PB. Opušteno izguram dan a sve živo popaljeno. Evo sad je na 34%. Povremeno ženin prikacim ali retko.

Secam se bas da sam te pitao kad si kupio xwave, koliko se prazni sam od sebe, ali nisi tada bas ni mogao da odgovoris na to, jer si ga jako cesto punio i praznio upotrebom.

Na kraju sam i odustao od kupovine, a sad me opet interesuje ako imas neka nova iskustva u vezi toga. Tipa stajanje od 10ak dana i preko. (Situacija je kod mene takva da hocu da napunim to jednom, i onda stavim sa strane, pa kada mi zatreba da ga ponesem negde jednom u dve nedelje, da ponesem, a ne razmisljam o tome da li se ispraznio ili ne. Jasno da mi nije neophodan, realno, ali nije ni skup)
 
Nazad
Vrh Dno