Šta je novo?

Externe baterije (generic)

problem na aliju jer sto neki prvo pouzdani postanu nepouzdani kako im naleti tura, kinezi vole da prvo navuku ljude a posle promene politiku...salju fejk znj klasu itd...
 
Evo jednog proverenog:
Original xiaomi Power Bank 16000mAh Portable Charger Powerbank External Battery Pack Charger for xiaomi iphone Samsung HTC
http://www.aliexpress.com/item/Orig...hone-4S-5S-S5-Xiaomi-Android/32235665098.html
(from AliExpress Android)

Jedino što šalje preko Singapura, tim paketima treba večnost da stignu. Samo traži prodavce sa dosta porudžbina i pozitivnih ocena. Nemoj misliti da ćeš uštedeti tako što ćeš naleteli na neku cenu od 17$ i tu uzeti, bićeš prevaren 100%.
Cena originala od 16000 mAh ti je oko 30$.
 
Gde sve provereno moze trenutno u Srbiji da se nabavi original Xiaomi 10400mah? Link ovde ili u PM
 
Al su bezobrazni sa cenom. A kupujemprodajem, jel si tu gledao?
 
Nisam, bacicu pogled, bitno mi je samo da budem siguran da je original da ne pokupim kopiju ali ne bih ni da dam duplo vece pare od realne cene ako nije pod moranje:)
 
Nabavna cena ove baterije sigurno nije veca od 20$. Ali kad na to dodas carinu pdv i marzu koja sigurno nije mala pa ispadne skoro 50$ kod nas. I Xiaomi je slicne cene kod nas u prodaji
 
Naručio xiaomi 10000 sa sajta gearbest.com. Izašlo me 12$ . Proverio kod. Originalan je. Meni puni telefon 4-5 puta u zavisnosti od napunjenosti baterije telefona. Mali kompaktan. Najbolja kupovina ubedljivo
 
Takođe naručio 10000 sa gearbest za 14$ sa tracking numberom, videćemo kad stigne šta je kinez spakovao
 
10400 sa gearbest za oko 14$ sa tracking number, stiglo za dve nedelje, sve OK, apsolutna preporuka. Original je.
 
Ima dosta ponuda za 3000-3500 na kp sto mislim da je ok s obzirom na sve, za iste pare ima I Xiaomi 10000mah sto je ovogodisnja dosta kompaktnija verzija, zar to nije bolja kupovina?

Gde ima trenutno da se nabavi ovih usb stvarcica nikako da ih iskopam po nasim sajtovima treba mi za Samsung I Xiaomi
http://www.dx.com/p/s-what-micro-us...more-white-deep-grey-22cm-285317#.VhLa7jPRZ_I

Takodje I ove silikonske futrole za 10400 I 10000 se teze nalaze nego sama baterija:)
 
Poslednja izmena:
solarni panel puni bateriju toliko sporo da je to neupotrebljivo
 
Bolje uzmi bateriju što većeg kapaciteta, stvarno nema vajde od tih solarnih panela, samo nabijaju cenu.
 
Bolje uzmi bateriju što većeg kapaciteta, stvarno nema vajde od tih solarnih panela, samo nabijaju cenu.

Onda ću da prelistam ovu temu da vidim šta vredi uzeti, vidim da je najčešći izbor Xiomi. Hvala na sugestijama, dobro da se nisam zaletela i uzela nešto polu-upotrebljivo.
 
Novi i stari model.

s obzirom da su i u nove modele telefona počeli da ubacuju nekvalitetnije delove, ne bi me začudilo da je to i ovde slučaj...baterija je skoro ista, ali je i solidno jeftinija, bojim se da to više unutra nisu lg i samsung ako se ne varam kao u onoj od 10400 nego ko zna šta...to je stara taktika, na početku se nudi što bolje može a onda kad naprave "ime" krenu da u hodu menjaju hardver sve lošijim...daj bože da nisam u pravu...
 
Na sajtu im se vodi samo ova od 10400 pa sam mislio da je ta novija. heh, sad sam u nedoumici.

Edit: izgleda da je za sada za kinesko tržište, mada se naravno može poručiti.
 
Poslednja izmena:
Oni prodaju i vage za tezinu ,novcanike ... Sve za kinesko trziste :)
 
s obzirom da su i u nove modele telefona počeli da ubacuju nekvalitetnije delove, ne bi me začudilo da je to i ovde slučaj...baterija je skoro ista, ali je i solidno jeftinija, bojim se da to više unutra nisu lg i samsung ako se ne varam kao u onoj od 10400 nego ko zna šta...to je stara taktika, na početku se nudi što bolje može a onda kad naprave "ime" krenu da u hodu menjaju hardver sve lošijim...daj bože da nisam u pravu...

citao sam jedan review gde ga je covek otvarao unutra su sanyo baterije,e saddal su to menjali ne znam

http://www.unbox.ph/gadget/xiaomi-m...enpower-10050mah-the-definitive-head-to-head/
 
To je sad izgleda od serije do serije pa kako se kome zalomi... Negde videh da se stavljaju baterije neke firme za koju prvi put čujem al koja kao radi baterije za Apple...tesko je sad njih pohvatati ko sta tu radi i od koga nabavlja...
 
Koliko sam ja video uglavnom su unutra LG baterije. U ovom od 5000 mAh stavljaju neke za koje sam prvi put čuo. Mada baterija me odlično služi za sada, jako brzo puni fon.
Jedino se nešto ne miriše sa Sony punjačem, kao da joj jedva daje 500 mA (to sam zaključio po dužini punjenja)
Kad je nakačim na neki kineski od 1300mA puni se kao luda a punjač hoće da umre, samo što se ne istopi. :D
 
Bolje im je kad se sporije pune,svaka baterija mnogo duze traje kad se puni manjom strujom a duze
 
To stoji ali čekati bateriju da se napuni 8 sati je previše. Šta više košta 15 dolara, neka izdrži i 500 ciklusa bez nekog velikog pada kapaciteta i ja ću biti srećan.
 
Nazad
Vrh Dno