Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Xiaomi adapter. Imam, proverio.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Od danas neće da mi se dopuni Xiaomi 5000mAh, koji mu je vrag posle 6 meseci?
Ima li nekog rešenja, da nije neki privremeni bug?

Probaj da drzis "power" dugme 10 do 15 sekundi, pa vidi da li daje neke rezultate.
Naravno, ako je baterija skroz prazna nemoj ni pokusavati. :p
 
Meni zveknuo kabl od 1000mah xiaomi baterije. Poceo da gubi kontakt, ali zato baterija sljaka kao zmaj.
 
Probao sam sa razlicitim kablovima, cekam da se isprazni telefon, pa cu ponovo testirati...

Ovaj put se telefon napunio za 2h 15min od 1 do 100%, bolje nego prvi put (3,5h). Procitah negde na netu da Xiaomi power bank treba par puta da se napuni i izprazni skroz, da bi se "stabilizovalo" vreme punjenja i praznjenja...
 
Jel' to preko appa, posto meni prikazuje 15-15.5$?
 
Na GB je 14,89 $ crveni i zlatni srebrni 1$ skuplji.
Znaci mala razlika u odnosu na BG-u.

My Samsung S6 sent this
 
Pa da procitali smo tu informaciju.
Zato sam dao i novu gde je mala razlika ali je jeftinije pa ko voli nek izvoli sta mu drago.

My Samsung S6 sent this
 
Da li vredi uzimati ove power bankove sa kupujem prodajem od 1,500 din(piše da ima 12000mah) ili sa dodam jos 1000din i da uzmem xiaomi?
 
Xiaomi, ali ne od naših, već direktno sa Gearbesta. Naravno, ako imaš vremena da čekaš.
 
Ima samsungova od 20000 mah na kupujem prodajem, uzeo drugar za oko 1700 dinara, dobra je.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Zavisi, negde zadrže, negde puste. Od slučaja, do slučaja. Konkretno meni su pustili, stigla bez dodatnih troškova.

HTC 820 via Tapatalk
 
Meni je danas stigla, po prvi put bez pdv i carinskog pregleda. Do sada narucio 5-6 baterija. Sve su sa gearbesta.
 
Sta ce ti toliko! :)
 
familija, drugari.
kada su videli moju bateriju, svi bi po jednu.
mogao sam biznis da razvijem :)
 
Ostade xiaomi pb na carini :) koliko vas obicno rebnu dodatno?
 
7-12 dana recimo. uvek su prolazile bez dodatnih troskova.
u paketu su uvek bile klot baterije.
 
Meni ostade na carini, tako da cekam koliko vidim po iskustvu kolega trenutno 15 dana bar, nego koliko obicno budu troskovi na ovom?
 
Ja pazario danas za 22 evra ovde kod nas,ko ce da ceka :)
Plus ako me potkaci pdv doci cu skoro na tu cenu koju sam sad platio. . .
 
Stigla mi je Xiaomi 10000 mAh ex baterija. Teza je nego sto sam mislio ali kad se bolje razmisli ipak je to baterija. Imam nekoliko pitanja.
1. Da li za punjenje telefona koristim adapter od mog telefona (iP6s) sa kablom koji sam dobio uz bateriju ili neki adapter koji odgovara ex bateriji?
2. Da li je baterija vec delimicno napunjena ili se dobija prazna?
3. Da li kad je punim mora da se puni uvek do 100% i da li ne bi trebalo da se dozvoli da se totalno isprazni?
 
Poslednja izmena:
Sad je 12.29$

Koliko je vreme punjenja za modele: 10.000 mAh, 16.000 i 20.000 mAh?

Samo za 20.000 mAh sam našao podatak i piše da je oko 7 sati.
 
To mi se cini prebrzo za 20k mAh. I na 2A, pa ispada 10h najmanje.
Cini mi se da je trebalo oko 7h za 16000mAh, kad sam punio, ali bio je 10 do 20% pun.
 
Može li neki savet za eksternu bateriju. Laptop mi radi sa baterijom od 5500mAh mada se brzo prazni. U pitanju je asus n551zu.
 
Otvori i zameni ćelije koje nisu dobre. Kinezi prodaju nove po 150-200 din komad zavisno od jačine....
 
Otvori i zameni ćelije koje nisu dobre. Kinezi prodaju nove po 150-200 din komad zavisno od jačine....

kako da ne prodaju za 150-200din... evo ja bas hteo to da uradim, izaslo bi me kao cela nova baterija...

jedino da uzmem neke najgore no name 6pack, koje ce da drze kao i vec slaba originalna baterija
 
Nazad
Vrh Dno