Šta je novo?

Šta kopate od CPU coina?

Pa vi kopate sa starim minerom. xaxaxxa. ma idi....
 
ja se zaneo trazeci gpu miner nije mi ni palo na pamet da vidim da li ima novi cpu miner :S:
 
meni je samo 50% ubrzanje sa 210 na 320 na xeonu mozda nema optimizaciju ...
 
cpu ne ali eno ga ima qubit algoritam aaahtaj qubit
 
ima, ali je qubit isplativ samo sa onim wolf-ovim binovima sa kojima se dobija do 80% vise
 
Groestl,diamond coin...solo,trenutno na vrhu isplativosti..vec duze vrijeme
 
Na WhatToMine,dosta tocno pokazuje naspram kolko izrudarim,na groestl sam posto ultracoin ne mogu nikako da namjestim...
 
Pa od ovih groestl coina jedino se diamond koliko toliko isplati, ostali su neisplativi ali i diamond je manje isplativ od monera :( računam da 7950 daje 15mhs na Groestl algoritmu...
 
Znaci cekanje da nesto novo iznikne na bitcointalk-u...

Fora je sto u zadnje vreme uopste nema teme na bitcointalku o nekom novom cpu coinu. Kao da su stelt. Kao da developeri beze od teme na bitcointalku.
Mora drugi izvor da se juri.....
 
Eno neki ****** se izivljava na BSTY coinu, koji je samo CPU.
A ja ga ustekao i cekao bolje dane. Bem ti srecu naopaku.
 
Postovani Benchamark-ovci ,

ukoliko je neko drage volje da mi odgovori na par pitanja bio bih jako zahvalan :D. Davno sam se registrovao na forum ali nisam bio aktivan. Kako trenutno stoji rudarenje u pogledu zarade tj da li se jos ljudi time bave i u kom obimu. Imam masinu koja moze da pravi 2-2,4 MH/s pa me interesuje da li je i dalje akutelno rudarenje i u kom obimu ? Takodje bih zamolio za savet iskusne rudare sa preporukom koji novcic da kopam trenutno jer nikako nisam u toku vec duze vreme pa sam neinformisan. Takodje link ka sajtu na kom su prikazane sve valute sa difovima i trenutno cenom bi jako pomoglo. Hvala
 
2-2,4 MH/s na scrypt algoritmu to su 3x280x kartice....
imaš bruto 150din dnevno ako kopaš VNL (vanila coin) odbij tu struju ostaje ti možda 70din zarade :)
ali ako btc nekad bude 5.5k $ dobar si 30e dnevno YEY!
 
Objasnio nema sta :d
Druze nisi se ni treba aktivirati sad, kopanje je davno proslo vrjeme to se vise ne isplati, nazalost.
 
Ko pita ne skita !? Hvala na odgovoru obojici u svakom slucaju .....
 
Samo malo, ako je kopanje " propalo " , sta je fora sa CPU coin-ima. Ako neko ima strpljenja i razumevanja da odgovori super, ako ne hejtujte me :D
 
kopanje nije skroz propalo, moze da se zaradi za struju i mozda malo preko toga, a isto je i za cpu mining
 
g1610 - 4kh, fx8350 12-17kh, kopam iz novcanika, za sad nista nisam ubo (1h sam u poslu)
 
Nazad
Vrh Dno