Šta je novo?

YouTube secka,usporava na compu sa 1GB RAM-a.Kako rešiti problem???

Samo to. Probaj.
 
Pa ne mogu dualcore na ovu konfiguraciju sa ddr 1.....
 
Drugim recima, predji na noviju platformu. ;)
Mislio sam da ne moram da ti to ovako direktno saopstim, ali izgleda da ipak treba :)
 
Meni youtube baguje na mnogo boljem kompu, voleo bih da znam kako ga ustelovati da radi kako treba.
 
Evo i mene danas počeo zezati youtube, na sbb temi se mnogi žale, ne znam da li može biti do njih...
 
Meni zeza odavno, da li je to do Opere, nemam pojma.
 
Ja koristim Chrome, ali tek danas počeli problemi...
I na kompu i laptopu.
 
Uz svaki sledeci update flash player-a. A zasto, pitaj boga. Pogledajte kako vise nijedan Browser nije u stanju da se bori sa flash sadrzajem, cak i na jakim masinama.

Chrome - uzasan RAM consumption
Firefox - uzasan CPU usage
Internet Explorer (novi, stari svejedno) - fale mu bitne funkcije da bi uopste radio
Opera - chrome reskin, isti problem

Nekada mi je FF bio primarni za sve flash sadrzaje, sada vise ni on ne moze da se izbori, pogotovo sto YT pokusava da sam podesava stvari, i dok ga ja namolim da mi ne smanjuje rezoluciju, tri-cetiri puta vracam klip na pocetak a do tad CPU usage ode u nebesa. napomene radi, imam Phenom 4 na 3.6 Ghz i 8 GB ram-a.
 
Ovo 'lomljenje' slike, u cemu je fora vise? Zato sto su presli na HTML5? Generalno uzas iskustvo sa YT poslednjih nekoliko dana, ne prikazuju se thumbnailovi itd, Facebook i Instagram se isto raspadaju, jel to sve povezano? Chrome koristim..
 
Meni je proradio YT, a flash ne koristim od kako je moguće koristiti HTML5...
 
Sad sam bas hteo da otvorim temu. Odjenom youtube na kompu nece da pusti hd video. Kada samo kliknem na video on mi prepozna da mi je losa konekcija i spusti na minimalnu rezoluciju. Ako povecam ono secka. Preko telefona pusta normalno na istoj mrezi. Samo sa youtube-om imam problem.
 
Koristite ekstenzije, koje setuju za svaki klip unapred podesen settings koji ste u mogucnosti da modujete po vasoj zelji i meri. Ja na Operi (chromium) koristim Magic Actions for YouTube. Probajte, nista vas ne kosta.

edit: probajte speedtest na San Francisco. Iznenadice vas rezultati.
 
Poslednja izmena:
Bas tako. Magic Action je fenomenalan za YT. Osim rezolucije mozete i staviti dark skin za yt, cinema opcija, volume na scroll itd.

Ima verzije i za Chrome i za Firefox/Waterfox. Za ostale nisam gledao.
 
Nazad
Vrh Dno