Šta je novo?

Mail.ru - 1TB Free and Lifetime 1024GB Cloud Storage

bSecurity

Čuven
Učlanjen(a)
05.02.2002
Poruke
1,457
Poena
660
-mailru.jpg

Облако Mail.Ru v1.0.364 Cloud Mail.ru (Free and Lifetime 1024GB Cloud Storage)

Requirements: 2.2 and up

Overview: Cloud Mail.Ru - a handy application to store documents, photos, videos, and other files, with the ability to single click to send them to their friends.

Cloud Mail.Ru - a handy application to store documents, photos, videos, and other files, with the ability to single click to send them to their friends.
With this application - all your files are always at hand. To synchronize with the "big version of" Clouds do not need any wires. All you need to do - connect to the internet.
100 GB of free space in the cloud to store any of your files
The most reliable data storage
Automatically download pictures from the gallery phone
Easily view uploaded photos
A simple and reliable way to share files with your friends: send links - this will save bandwidth and simplify file transfer
Keep your important files in a secure vault. Install Cloud Mail.Ru on your Android, and keep them close at hand

Attention! Limited time offer: from December 20 2013 to January 20, 2014.

How to get free 1024GB:
1. Create an account at http://www.mail.ru (use google chrome to translate)
2. Install the app and login with your registered account
3. And there you go!
4. You can also get the pc version of this cloud storage service at cloud.mail.ru

Potrebno je da prvo otvorite nalog na mail.ru kao sto je napisano gore, sve ostalo ide lako. Upload brzina je odlicna bar ono sto moze da se postigne na SBB-u uglavno je maksimalno, download isto tako ide na maksimalnoj brzini...

Link: https://cloud.mail.ru/promo

Ima podrsku i za Android, a aplikaciju za Windows i Android mozete skinuti kada pristupite Cloud nalogu, imate sa leve strane ikonicu mobilni i kompjuter pa izaberete.

Eto ako nekom treba, promocija je do 20-og Januara...

Android aplikacija: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.mail.cloud

----------

FAQ:

Kada plugin ne vidi SSL fajlove.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne može da škodi. Registrovao sam se i uzeo 1TB prostora. Hvala, Security!
 
Mmmm... zvuči primamljivo.
Znaš li da li apdejtuje samo delove fajlova koji su promenjeni ili čitave fajlove isključivo.
Poput Dropbox-a na primer, on "razbija" sve fajlove na delove i apdejtuje izmene samo na delovima fajla koji su promenjeni.

Iskren da budem nisam to testirao, samo standardne funkcije koje su se odlično pokazale, npr. brzina učitavanja, sinhronizacija, download... i mogu reći da to odlično radi.

@Corvus Corax Ja danas slučajno na ovo naleteo, baš je bilo priče da će rusi ući i na to tržište čini mi se negde sredinom prošle godine, kad danas vidim da su krenuli odmah i promocija tj. domaći zadatak za ostale :) ali postoji jezička barijera tako da uz malo sreće registracija prođe :D
 
@Corvus Corax Ja danas slučajno na ovo naleteo, baš je bilo priče da će rusi ući i na to tržište čini mi se negde sredinom prošle godine, kad danas vidim da su krenuli odmah i promocija tj. domaći zadatak za ostale :) ali postoji jezička barijera tako da uz malo sreće registracija prođe :D

Hehe da, morao sam da upotrebim Google Translate. Ali se isplatilo, pogotovu ukoliko nije vremenski ograničeno (kao kod dropbox-a). :)
 
Ја га пар дана испробавам, ради ОК, слање и довлачење су на (мојој) максималној брзини мада још нисам испробавао синхронизације. А можда и нећу.
 
moze li da se podesi da bude interfejs na engleskom?
 
Interfejs aplikacije i jeste na engleskom. Na šta misliš?
 
Misliš na web ili mobile app? Meni je na engleskom na sva tri naloga. Na web-u imaš u skroz dodnjem desnom uglu da promeniš jezik.
 
Registrovao sam se, ali samo 100GB imam.

EDIT: Ipak sam dobio svih 1000GB. :)
 
Poslednja izmena:
@poolmaker Aha.. Rekoh ti misliš na mail.ru. Mislim da ne može, tu je i meni sve na ruskom.

@mirza82 izloguj se iz aplikacije pa ponovo udji, trebalo bi da vidiš 1TB.
 
Meni je i dalje 100GB, valjda ce se ugojiti jos 900GB?
 
@poolmaker Aha.. Rekoh ti misliš na mail.ru. Mislim da ne može, tu je i meni sve na ruskom.
Na http://mail.ru/?
U donjem desnom uglu mi prikazuje help (pretpostavljam da je to u pitanju).
Nalog sam napravio bez većih problema, ovde ili previdjam očigledno ili drugačije prikazuje kod mene i tebe.

2014-01-08 22_23_24-2014-01-08 22_17_16_mail.ru2-.png
 

Prilozi

  • 2014-01-08 22_17_16_mail.ru-.png
    2014-01-08 22_17_16_mail.ru-.png
    375.7 KB · Pregleda: 238
idi na počta u gornjem levom uglu, gde ti sad stoji broj 3 a zatim ćeš na sledećoj stranici moći da menjaš jezik inbox-a. Jezik menjaš na dnu stranice u desnom uglu.
 
Ja probavao sve i svašta ali nisam uspeo. Izgleda da za sada ne može. Meni je recimo na iOS cloud interfejs ne ENG dok mi je Mac OS ruski i nikako da nadđem opciju da promenim.
 
Hvala za info!
Registrovao sam se, cini mi se ok.
Imam samo pitanje, ukoliko niko ne zna potrazicu u pravilima mail.ru.
Da li moram da se logujem i na koliko da mi ne bi obrisali nalog? Posto je ovo odprilike jedina stvar koju cu koristiti sa tim nalogom, a drzacu neke nebitne stvari na cloudu sa kojima ne znam gde cu ovako, pa da znam da li mogu da zaboravim na to ili da se logujem na svakih par meseci. :)
 
E vidiš, o tome sam baš i ja malopre razmišljao. Jedino da pogledamo u pravilima, da budemo sigurni. 1TB nije za bacanje :)
 
Jesi se ulogovao na cloud app na desktopu ili mobilnom?

Na desktopu, tek sad, tj malo pre videh da mora i app da se instalira, i tek onda daje 1TB.
Nego ja nesto razmisljam...ovo ce trajati mesecima da se uploada recimo, 500-1000GB? ili gresim?
 
Зависи какав ти је цуг, може то и брже. ;)
 
Meni sa 40 DL je 2.5 UL sto je stvarno smešno. Nadamo se boljem :)
 
Mail može da se koristi kao sekundarni ili pak za neku jednokratnu upotrebu, što bi rekli široka mu namena, takođe posluju u US pod domenom http://my.com/ od prošle godine su dostupni ali kako kažu u jednom članku nastojaće da podatke zaštite od NSA ali mala verovatnoća... što bi rekli bezbednost u Rusiji zagarantovana što se tiče "privatnosti"....

PS. NSA ne svraća u ruske vode, tako da su podaci bezbedni, ako se najavi gosn Putin da spremimo ratluk i sve po redu što ide... :D

O uploadu nešto posebno i ne razmišljam koliko se SBB otvorio ima da potraje mesecima... :D
 
Poslednja izmena:
Meni Samsung promocija od 48gb na dropbox istice krajem godine. Pitao sam ih da mi produze ali naravno nisu pristali na to. Kad istekne, prebacicu sve na mail.ru cloud. 1tb je i više nego dovoljno :D
 
Nazad
Vrh Dno