Šta je novo?

HTC One M8

Najbolji Android skin ubedljivo. Lg i Samsung bi mogli malo da nauče od njih. Takođe i telefoni sa najboljom i najdužom podrškom posle nexusa.
 
Pozdrav svima.Ovo je moj prvi post i registrovao sam se prvenstveno radi ovog telefona.Posjedujem HTC one m7 (koji me odlicno sluzi) i razmisljam da li da predjem na m8.
Da li je neko sa foruma uzimao m8 nakon m7 i kakva su vasa iskustva??
 
Ja sam imao priliku al sam ostao na m7.
 
I ja cu najvjerovatnije.Gledao sam sve zive testove na yt,ali me zanimalo neko licno iskustvo :)
 
Pozdrav svima.Ovo je moj prvi post i registrovao sam se prvenstveno radi ovog telefona.Posjedujem HTC one m7 (koji me odlicno sluzi) i razmisljam da li da predjem na m8.
Da li je neko sa foruma uzimao m8 nakon m7 i kakva su vasa iskustva??

Ja sam presao sa M7 na M8 cim je izasao i nisam se pokajao. Veci ekran,bolja baterija...
 
a mene baš nešto nije vukla prevelika želja da pređem sa M7 na M8. Jeste bolja baterija, ali veličina mi je minus, a ne plus... No, čini mi se da je ista ova priča prežvakana u par navrata, da se ne ponavljamo...
 
I naravno naprave ih mega glupo. Čuj 2.14s vs 2.37s, pa čime mere te nindže? :D
 
Uporedjuju ograniceni os koji pici u 2014 na 1gb rama i os koji ima u pozadini milion stvarcica. Uz root,custom rom i overclock CPU-a M8 jede sve pred sobom :)
31261b8f9f43dbe3b8bd9b4ef1b001ea.jpg

Inace can't wait za novi Sense
 
Pa u pravu su ljudi, interfejs koji je brz, fluidan a opet zanimljiv za koriscenje. Inace skoro sa svim ovim se slazem a i A.D Nagy je lepo objasnio, svi fabricki interfejsi su ok i mogu da se koriste ali postoje i oni (bar za sada) najbolji.
 
Wtf sa baterijom?
 
Dokaz da sa samo jednim dobrim telefonom moze da se prezivi u ovakvoj konkurenciji.
 
Wtf sa baterijom?
Dada :) da ne kaze sad neko da sam ga stedio, vecinu vremena je bio na 3/4g tek kad sam kuci dosa na wifi je prebacen. Vazda sam na FB i Viber, Play Tube za muziku koristim i Clash of Clans dosta vremena igram. Imam priliku sad da uzmem iP 6 ali mi ne pada na pamet da mijenjam moju masinicu.
 
Uopste mi nisu jasni ovi podaci za bateriju al' dobro :)

Btw. @reksoNa ciji LTE koristis (Telekom, Telenor) i kako si zadovoljan?
 
To me zanimalo. Njihov telefon, njihova mreza lte, kako sve to funkcionise u praksi.
 
dali neko od vas ima problema sa backup-om na HTC nalog? nemogu da uradim isti,stalno me prebacuje na google nalog,jos ni tu nece da mi prihvati lozinku!!!
 
To me zanimalo. Njihov telefon, njihova mreza lte, kako sve to funkcionise u praksi.

imam ga i ja, na M7 - prvo 4G dosta vise bateriju srche, a sa druge strane sa 1GB protoka mjesecno i nema neku pretjeranu prednost u odnosu na HSDPA... Ono sto je meni najvise valjalo je brzi upload, kad saljem fotke na mejl ili klip na YT... Ali realno, tek kad bi nam dali vise GB bi se osjetilo. Samo da podsjetim da jedan jedini test sa speedtest.net aplikacijom zna i po 100MB da posrche :D
 
To me zanimalo. Njihov telefon, njihova mreza lte, kako sve to funkcionise u praksi.

imam ga i ja, na M7 - prvo 4G dosta vise bateriju srche, a sa druge strane sa 1GB protoka mjesecno i nema neku pretjeranu prednost u odnosu na HSDPA... Ono sto je meni najvise valjalo je brzi upload, kad saljem fotke na mejl ili klip na YT... Ali realno, tek kad bi nam dali vise GB bi se osjetilo. Samo da podsjetim da jedan jedini test sa speedtest.net aplikacijom zna i po 100MB da posrche :D
 
Dokaz da sa samo jednim dobrim telefonom moze da se prezivi u ovakvoj konkurenciji.
One M8 je definitivno dobar fon, ali rezultati tromesečja koje je Emix stavio na žalost uopšte nisu dobri za HTC. Mali profit uz Q3 2014 revenue koji je manji i od Q3 2013, a pogotovo od Q2 2014.
 
Tacno mi je drago sto cu cekat duze za update na 5.0 . Neka cekamo samo neka ga urade kako treba, da nema par izmjena ka ovo na LG sprdnja.
 
Haaaah, ladno sam dobio nov telefon u kutiji, S-OFF :D

Otkljucao sam bootloader, ali sam skontao da ne mogu da odradim update na neki drugi ROM posto je verzija fw-a 1.54.xxxx
Dakle za Viper ili HDR mi treba 3.x.x.x fw.

MORA li relock, stock recovery pa update ili ima neko pametnije resenje? :D
 
Koliko si ti telefona promenio u poslednjih god dana ? :)
 
Nazad
Vrh Dno