Šta je novo?

HTC One M8

ako imaš xposed moraš da ga skloniš
 
A da, zaboravio sam zašto nisam na art-u, ne mogu bez xposed-a.
 
A kad dodje sad lollipop ti se pozdravi od xposed-a :)

Taj xposed je bio zanimljiv pre par godina kad se pojavio, više nije zanimljiv.
 
kako kome..............ja i dalje ne prelazim na L zbog xposed-a...............stvar je ukusa i navika...............
 
Ja bez Sense toolbox-a, xsense-a i appsettingsa na lp ne idem!
 
Dosta su kvalitetni ulazi za USB i sluške. Mnogo više nego na m7. Jest bolje na m7 što je za sluške na vrhu, al ovaj je kvalitetniji.
 
A kako moze da bude bolje sto je na vrhu, ja bih zakonom odredio da ulaz za slusalice mora da bude sa dodje strane. A ne da se kabl cim izadje iz telefona lomi iza njega, mnogo je prakticnije kad je sa donje strane. Pogotovu kad su ti slusalice provucene ispod majice/duksa pa vadis fon iz dzepa.
 
A kako moze da bude bolje sto je na vrhu, ja bih zakonom odredio da ulaz za slusalice mora da bude sa dodje strane. A ne da se kabl cim izadje iz telefona lomi iza njega, mnogo je prakticnije kad je sa donje strane. Pogotovu kad su ti slusalice provucene ispod majice/duksa pa vadis fon iz dzepa.
+1
 
A kako moze da bude bolje sto je na vrhu, ja bih zakonom odredio da ulaz za slusalice mora da bude sa dodje strane. A ne da se kabl cim izadje iz telefona lomi iza njega, mnogo je prakticnije kad je sa donje strane. Pogotovu kad su ti slusalice provucene ispod majice/duksa pa vadis fon iz dzepa.
Što bi se lomio? Msm meni je bilo lakše kada mi je na m7 bio ulaz gore, stvar navike možda jer fon držim u džepu gornja strana gore. A i kad sam na punjaču u sluške koristim ne mrse mi se kablovi, a sada se mrse.
 
Ja ne koristim toliko sluske i puno mi je pogodnije i lepse sto je dole. Odozgo bi uvijek morao da ih bacam na stranu, krivim nazad i jos je ruznije na izgled. Ovako odozdo ka' gospoce :)
 
Одлучих се коначно и надам се да сам добро изабрао:). М8 ме изашао 100$ са уговором од две године тако да су дизајн, цена, величина, звук, sd картица и флуидност пресудили, минус наравно камера али добро. Служиће наредне 2 године а и да побегнем из света Самсунга. Узео сам заштитни екран неки tempered glass clear. Коју футролу/case предлажете?
 
Dobar izbor, kamera ce posluziti za neku osnovnu upotrebu i filtere a verovatno ces biti (pre)zadovoljan zvucnicima i sense-om. Ne znam koliko placas te racune ali 100$ je super cena za M8. A ako oces bolju kameru u dzepu mozes da kupis bar s110 canon (ili neki 1'' senz. kompakt), kapiram da ce biti snizenja i rasprodaja u ovom periodu a i inace ta S serija nije skupa :)

Obavezno postavi neke fotografije, posto imas dslr i dovoljno foto. iskustva kapiram da ces i sa tom upix kamerom snimiti dobre fotografije, mnogo bolje od onih iz random testova.
 
Poslednja izmena:
Ma i to oko kamere je preduvana priča... U idealnim uslovima bude malo lošija od konkurencije ali u low light em je nešto bolja po defaultu em ima ručne kontrole pa uz neku stabilizaciju telefona možeš i bolje fotke da dobiješ. Šteta samo što nema ois.
 
Ma samo da su stavili veci senzor i kidala bi. Nema potrebe za rez vecom od 8Mpx bar za monitor i uspomene :)
 
Надам се да хоћу HSV. Пакет остаје исти 40$ месечно(600mb дата, 400мин и остало неограничено). Имам џепну камеру бољу али ми се не носи. Вероватно ћу и овај dslr заменити касније за mirrorless. А камеру ћу да му тестирам то је сигурно. Нашао сам Spigen case али блокира IR сензор. Видећу неку другу футролу мада изгледа одлично без.
 
Пакет остаје исти 40$ месечно(600mb дата, 400мин и остало неограничено).

Auu.. pa to (ili vise) kod nas imas trenutno za mnogo manje para :)

@ vojkan, naravno nije to ocajna kamera (ipak nije bas u rangu sa ostalim iz vrha klase, realno) i steta sto nije zadrzan OIS sa M7.
 
Auu.. pa to (ili vise) kod nas imas trenutno za mnogo manje para :)

@ vojkan, naravno nije to ocajna kamera (ipak nije bas u rangu sa ostalim iz vrha klase, realno) i steta sto nije zadrzan OIS sa M7.
Za manje para, lupam mix xl u mtsu ima 1200min,1800sms,1000MB,za 2 crvene... Ali zato bi m8 u tom paketu izašao 54k na 2 godine :)
 
^ pa ne uzmes telefon u mts-u i iskoristis 50% popust i sve to dobijes za 1 crvenu a M8 nadjes za 400e u oglasima, i to bas mozda primerak iz mts-a sa 2god. garancije :) Ili isto paket bez telefona u vipu (250 min ka svim mrezama, neogranicene poruke, neograniceni min u vip mrezi i 2,5Gb neta) i sve to za oko 880 din mesecno.
 
Mix xl je 600min 1000MB.... Ne znam kako si ti uspeo da ga dupliras :) U mtsu vise nema 50% valjda, ali u vipu je 60% sad na pretplatu. Thierry jedva cekam slike, dobre su bile one i sa s3 :)
 
Mix xl je 600min 1000MB.... Ne znam kako si ti uspeo da ga dupliras :) U mtsu vise nema 50% valjda, ali u vipu je 60% sad na pretplatu. Thierry jedva cekam slike, dobre su bile one i sa s3 :)
U pravu si 600min je, ali stvarno ne znam odakle mi 1200 onda... Verovatno se prenosi, posto mi je ovo drugi mesec u mts-u..
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419549191739.png
    uploadfromtaptalk1419549191739.png
    152 KB · Pregleda: 184
da, minuti i poruke se prenose. 600/1000/1000 je paket.
 
Надам се да хоћу HSV. Пакет остаје исти 40$ месечно(600mb дата, 400мин и остало неограничено). Имам џепну камеру бољу али ми се не носи. Вероватно ћу и овај dslr заменити касније за mirrorless. А камеру ћу да му тестирам то је сигурно. Нашао сам Spigen case али блокира IR сензор. Видећу неку другу футролу мада изгледа одлично без.

Odlican je telefon....ja ne mogu prezaliti sto sam ga samo par dana imao i zamenio...cak i kamera mi je bila totalno ok prihvatljiva, svaka cast na izboru bices prezadovoljan
pogledaj onu original futrolu HTC DOT VIEW mnogo je dobra fora nije losa uopste


za ostale...
sta ste se raspisali za cene paketa kod njega - zaboravljate da se tamo za 2 sata zaradi 40$ i racun za mob resen
treba da smo srecni sto u Srbiji i to nije skuplje nego u svetu sto kosta (mada su meni cene u Srbiji i dalje skupe spram zarade)
ja placam 60$ - unlimited talk and text + 1GB data (ne treba mi vise od 1gb, kuca i posao wifi, a na ta dva mesta sam po ceo dan svaki dan)
 
Хвала Стојане:). Ваљда ће стићи до 1.1.
Адаме, па вагао сам између One+One, M8, Note4. Ова комбинација ми најреалнија. Dotview је кул само не волим те преклопе. Има Incipio нека dual али маска са предње стране не прелази преко него је у равни екрана па ме то мало брине.
 
ja sam i presao na Note4 , ali i dalje svaki put kad prodajem neki m8 malo mi krivo bude posto je telefon prelep i lezi dobro u ruci
ni ja ne volim preklopne, ali moj m8 je dosao sa tom futrolom i bila je skroz ok....
Incipio nisu lose...ne znam sta da ti kazem za masku vidi sam i probaj negde u radnji...pa poruci onda
 
Jbt koliko sam ja imao sreće sa kupovinom m8. 28k din u 3 rate vipova garancija na 1 i 7 meseci preostala.
 
Greota je nositi takav telefon u nekoj gumi ili plastici. Kad je vec jedan od razloga kupovine i taj alu...
 
Nazad
Vrh Dno