Šta je novo?

HTC One M8

Ništa taj MM nije. Bar port sa A9. 24 sata sam ga koristio i nikakav plus nisam uočio u odnosu na peticu. Videćemo...
Ma znam da nije nista posebno, samo nova baza. Ovi moji iz SD-a, nisu hteli da se bakcu, jer zvanicni MM za M8 stize jos malo.
 
m8 eye

Jel ina neko m8 eye?
Interesuje me koja je bolja kamera,ultrapixel na m8 ili ova 13 mpx na m8 eye?
I da li su prednje kamere iste?
Ostalo je koliko vidim sve isto...
 
Искрено мислим да је та на eye боља..
 
Cena je ista,eye se moze naci i jeftinije...i noviji je telefon pola godine...tako da ce verovatno imati neki apdejt vise
 
Не мора да значи, ипак је m8 главни модел и има доста custom rom-ova и до сада је добио доста апдејта а и кад не буде званичног апдејта биће куваног сигурно..
 
M8 gpe 6.0 Skydragon
uploadfromtaptalk1448479958285.jpg
 
Ma jeeeste matori :D Ovo je super rezultat.
 
Немогућ...
 
Мислио сам немогуће уз нормално коришћење. Осветљење на ауто, мобилни нет итд..
 
Мислио сам немогуће уз нормално коришћење. Осветљење на ауто, мобилни нет итд..
Osvetljenje uvek drzim na 0-30%(osim video snimaka i igara). Ono.., kezual koriscenje, nista specijalno.
 
Врло је битно што је само wifi. Много мање троши него мобилни нет.
 
Jos malo da se ispegla.uploadfromtaptalk1448802583057.jpg [emoji1]
 
Linux verizja 3.4.0 :) Je l' postoji neki kernel za M8 sa vecom linux verzijom?
 
Dobra podrska za romove, a nigde valjanog kernel developera :D

Ti si tester ovih romova/kernela ili?
 
Dobra podrska za romove, a nigde valjanog kernel developera :D

Ti si tester ovih romova/kernela ili?
Slazem se, vecina developera na xda su klinci koji mole za donacije [emoji1], ima par dobrih za M8, ali vecina je presla na M9 ili nexus-e. Ovaj nas za kernele nema kod sebe M8(presao na m9 i 6p), radi na slepo, pa mi moramo onda da testiramo.
Ja sam i developer i tester [emoji1]
 
Treba da izadje ElementalX za 6 uskoro, pustili su kernel source code iz HTC. Mada sam ja i na stoku zadovoljan performansama a i baterijom.
 
Сасвим сам задовољан stock кернелом..
 
Izgrebalo mi se staklo od kamere (ako je uopšte staklo), i baš se pogoršao kvalitet fotografija. Telefon koristim tek pola godine. Našao sam na netu dosta priče o tome...
Nije mi jasno zašto svaki put zeznu nešto, koristio sam ONE S 2 godine, pa ga dao bratu, evo prošle 3.5 godine i staklo od kamere nema nikakvih problema...
Da napomenem da zaista čuvam telefon, silikon koristim od početka, nema nijednu tačkicu na ekranu. Čuo sam da je 50 € novo staklo...šteta što su eksperimentisali sa kamerom na ovom telefonu.
 
Izgrebalo mi se staklo od kamere (ako je uopšte staklo), i baš se pogoršao kvalitet fotografija. Telefon koristim tek pola godine. Našao sam na netu dosta priče o tome...
Nije mi jasno zašto svaki put zeznu nešto, koristio sam ONE S 2 godine, pa ga dao bratu, evo prošle 3.5 godine i staklo od kamere nema nikakvih problema...
Da napomenem da zaista čuvam telefon, silikon koristim od početka, nema nijednu tačkicu na ekranu. Čuo sam da je 50 € novo staklo...šteta što su eksperimentisali sa kamerom na ovom telefonu.
Probaj ovo https://youtu.be/xhhOcIRMfWc
 
Da li je bolja kamera na M8 eye,kakvi su utisci ?Da li vredi uzimati tu verziju M8 ?!?
 
Jos se nisam nakanio da flesnem neki M, sve me nesto ti neki bagovi odvrate od te zelje :D
 
Bas je beta :D
uploadfromtaptalk1448924781329.png
Inace, Nexus 6(2K ekran) ima jaci GPU skor, znaci Adreno 420 je 4 puta jaci od 330... Antutu, interesantno.
uploadfromtaptalk1448924892208.png
 
Nazad
Vrh Dno