Šta je novo?

HTC One M8

Koji je veći trol da li se zna? :D
 
Baš me zanima - jel neko razmišlja da zameni m8 za m9?

Ja ne znam šta da mislim. Prvo cena - ne verujem da će zamena da košta manje od 300 e. Drugo - to što se dobija je ipak manje od onoga što sam očekivao. Ispeglan dizajn, a opet previše sličan. Malo jači procesor, giga rama više i za sada nedoradjenih 20 mp zadnje kamere.

Više je razloga protiv zamene, ali ko zna. Razmotriću pitanje ponovo za par meseci!
 
Za sada ne, nema potrebe jer je i ovaj kao munja, redovan apdejt, i za mene bez zamerki. I m7 je sve isto i super, al ajd...

Možda kasnije... Zavisi, ako iskoči neka dobra prilika...
 
Ja ne bih menjao M8 za M9. I kada sam kupovao telefon kamera mi nija bila prioritet, da jeste onda ne bih ni uzimao M8. I ova kamera na M8 mi završava posao. Što se tiče ostatka hardvera ja ne nađoh ni jednu aplikaciju sa kojom se S801 muči.
 
Baš me zanima - jel neko razmišlja da zameni m8 za m9?

Ja ne znam šta da mislim. Prvo cena - ne verujem da će zamena da košta manje od 300 e. Drugo - to što se dobija je ipak manje od onoga što sam očekivao. Ispeglan dizajn, a opet previše sličan. Malo jači procesor, giga rama više i za sada nedoradjenih 20 mp zadnje kamere.

Više je razloga protiv zamene, ali ko zna. Razmotriću pitanje ponovo za par meseci!
Ja verovatno hoću samo zbog boljeg zvuka!
 
Nije mnogo bolji koliko sam ja zaključio, i ovaj mi je savršen(na m8).
 
Zar to nije m8i/m8s. Sa s615 u sebi i pocetnom cenom od oko 450e.. ?
 
Pa jeste, ali je osim SoC-a ostatak telefona praktično identičan.
 
Praktično će i m8 postati 64-bitni telefon izlaskom m8s. Izgleda da je to suština ovog telefona.
 
Mislim da je ovo sasvim pristojno.
uploadfromtaptalk1425610755505.png
 
Momci,a zna li neko kako da zatvorim,odnosno sklonim "opciju za programere" iz menija about phone! Hvala!
 
Kontam u roku od 90 dana. To im je uvek bilo nesto. Svaki update u roku od 90 dana od izlaska tog i tog.
 
hvala bratac! :)
 
ok.o smo resili...idemo dalje! dali je neko obracao paznju kod status bar-a,da mu blinkne kada prvi put pokrene neku aplikaciju? znaci na recent apps,pozatvarati sve app i onda iz menija pokrenuti bilo koju i uvideti dali se to desava! imali ko ideju zbog cega bi se to desavalo???
 
Jer su menjana podešavanja u developerskom meniju. Bolje da si uradio fabrički reset i rešio probleme.

U developerskom meniju pogledaj sve stavke ispod "Force GPU rendering" i deštikliraj ako je neka opcija aktivirana.
 
Poslednja izmena:
Jer su menjana podešavanja u developerskom meniju. Bolje da si uradio fabrički reset i rešio probleme.

U developerskom meniju pogledaj sve stavke ispod "Force GPU rendering" i deštikliraj ako je neka opcija aktivirana.

fabricki radjen 2x! :(
 
U tom slučaju, ne znam na šta misliš.
 
Posle nekoliko dana koriscenja cini mi se da se stabilizovalo trajanje baterije na vreme pre update-a. Sad zasto je u pocetku tj prvih par punjenja trajala krace nego na kitkatu, ko ce ga znati :)
 
Na svakom svežem sistemu par dana traje kraće a onda se stabilizuje, bar meni tako.
 
Sviđa mi se :)
 
Dobih 100GB na google disk.


Trenutno 4.4.4:


Nudi v5:


Da li raditi update? Ne bih ako je baterija lošija, čitah svakakva iskustva.


@The PunisheR, ti si na v5 izvukao sot 5 sati?
 
Nakon par dana stabilizacije ja nr vidim osetnu razliku u trajanju baterije izmedju 4.4.4 i 5.0, tako da slobodno mozes da uradis update. U pocetku ce krace trajati, ali kako vreme prolazi vratice se na staru autonomiju.
 
Dobih 100GB na google disk.


Trenutno 4.4.4:


Nudi v5:


Da li raditi update? Ne bih ako je baterija lošija, čitah svakakva iskustva.


@The PunisheR, ti si na v5 izvukao sot 5 sati?
Da, da.
Nakon par dana stabilizacije ja nr vidim osetnu razliku u trajanju baterije izmedju 4.4.4 i 5.0, tako da slobodno mozes da uradis update. U pocetku ce krace trajati, ali kako vreme prolazi vratice se na staru autonomiju.
Ista situacija.
 
Zašto mi wifi radi sporo? Kućni wifi, na drugom fonu radi odlično, na ovom jedva 1MB od 25MB, vuče se. Radio sam test brzine, svaki 3 ili 4 je da kažem ok, opet ne izvlači maksimum, ali ostali su jad. Restarovao sam ruter, tada proradi ekstra, ali izađem iz stana, vratim se, ponovo isto. Konektuje se bez problema, ali brzina zeza. Na 3G radi dobro.
 
Jel se desava jos nekome na LP da ne rade notifikacije za gmail? Kad kazem ne rade, mislim da kasne po nekoliko sati, sto mu dodje na isto.
Na KitKat mi se to nije desavalo.
 
Nazad
Vrh Dno