Šta je novo?

HTC One M8

Onda samo napred :) Ocekujem novu verziju kernela.
 
Ево мене на SD, ром супер али исти проблеми са Sense toolbox-om.. Није до рома.. Издржаћу док не поправе то.. Значи на SD + sd kernel сам за сада.. Ипак се Панишер неда пензионисати.. Кад ми је опет прошло кроз прсте флешовање и јурење закрпа... Уф
 
Kesira dobar broj aplikacija ali na kratko... Posle nekog vremena izbacuje app iz rama. Na GPE-u bre drzi sve, ali nije nista brzi od Sense-a, cak mislim da je i scroll losiji.

Nexus pa Sony(sto se MT-a tice) ;)
 
Poslednja izmena:
Sta je, ne svidja ti se Sense? :D

Evo, skini Blues od Lyapot-e. Feb 7. build. Izaberi Sense aplikacije u instalaciji i uzivaj. Stavi i onaj custom kernel, imas u Aromi da biras.
 
Poslednja izmena:
Čitajući vas, pomislio bi čovek da stock sense ne valja ništa. Mora ovaj rom, mora ono, mora ovo. Koristite li vi te telefone? [emoji1]
 
Poslednja izmena:
Hah ko je rekao da mora. Nista nisi shvatio iz prethodnih postova.
 
Ја сам се само вратио на Sense са gpe, шта сад.. Чекам само да се оспособи Sense toolbox...
 
Da, losije. Nekih 15-20% :)
 
Da, ali kada pogledas Sense, shvatis da nije nista posebno taj GPE.

GPE je propao projekat. krastavac, ko hoce nesto vise tu je Nexus, oduvek bio i bice.
 
Skeptican sam bio u vezi ovih GPE romova i nijedan probao nisam na ovoj M8 do sad, vodeci se ruznim iskustvom sa Samsunga. Ali sad posle bataljon sense romova, koliko mi je fino pala ova promena na GPE, bas me pozitivno iznenadio i dizajn i sve. Valja se ponekad promijenit po malo :D
 
Tako sam i ja mislio kada sam prvi put flesovao GPE :)
 
Немој rom, цео ruu уради, тј претвори начисто у гугл едиШн..
 
Pa imas custom GPE za S-ON. Radi sve to isto, samo sto sa RUU imas bootloader google-ov, mozda firmware drugaciji.

Radi kako treba sa Sense firmware-om, Bluetooth/Wi-Fi/Radio.
 
S-OFF je 25$ cini mi se. Za flesovanje tog ruu treba S-OFF.
 
У што волим што сам урадио и на м7 и на м8 s-off на време.. Покрет једног фајла као администратор је био довољан за s-off, самим тим и full SIM unlock за џ, најлакше флешовање ruu-a које сам икада видео итд..
Значи поука људи после два топ htc телефона, урадите s-off чим купите (нов фон) пре било каквог апдејта, верујте ми вреди.. Убрзо изађе за џ са првом верзијом софтвера, после једног апдејта је касно..
 
У што волим што сам урадио и на м7 и на м8 s-off на време.. Покрет једног фајла као администратор је био довољан за s-off, самим тим и full SIM unlock за џ, најлакше флешовање ruu-a које сам икада видео итд..
Значи поука људи после два топ htc телефона, урадите s-off чим купите (нов фон) пре било каквог апдејта, верујте ми вреди.. Убрзо изађе за џ са првом верзијом софтвера, после једног апдејта је касно..
Ja sam dobio M8 koji je stigao sa patchovanim bootloaderom :( Nisam mogao da uradim s-off preko onog firewater-a.
 
Значи касно си купио m8..
 
Kasno sam kupio, isto. Nije vise dzabe, prosla su ta vremena :)
Dovoljno je sto kesira bolje. :)
Meni Nexus 4 deluje fluidnije od Z2, mogu da zamislim neki noviji. :)
Imam i Nexus 5 u kuci. Bolje je Nexus odradjen od GPE rom-a. Skrol ne trza u settings-u itd.

Sense radi dobro i ne mogu reci da Nexus 5 deluje fluidnije. Ali zato kesira bolje+radi kako treba :). A Nexus 4 fluidniji od Z2... Sta znam ne bih rekao da je bas tako. Bolje da si rekao Nexus 5. Btw. i taj Nexus 5 je prava legenda, sa S800 radi kao lud, dosta bolje nego neki telefoni.
 
Pa ne znam, meni deluju lepse animacije a i sam multitasking je bolje odradjen. Ne kazem da se aplikacije startuju brze ali je ceo utisak na strani N4. A Nexus 5 odavno nisam koristio, ali ne sumnjam da ubija. :)
Moze li neko da postavi sliku kako kesira posle nekoliko dana uptime-a na GPE i na Sense?
 
Sad me opet mamite da probam opet gpe, ali teško bez sense aplikacija, kamera i album prvenstvo, music takodje, I još neke sitnice.. A to nema za sada jel?
 
Nazad
Vrh Dno