Šta je novo?

HTC One M8

Meni ako jednom i samo sam zaključao fon i posle je moglo. Al samo jednom za skoro mesec dana.
 
meni se to desavalo nekoliko puta sa tastaturom i samo je restart pomagao...
 
Osetljivo losija baterija i desava mi se da zabaguje na neke aplikacije kao sto je Fejs i neke igrice.
 
E ja sam se ovde žalio na lošiju bateriju nakon apdejta. Međutim, nakon što sam uradio factory reset (i posle toga isključio location reporting kao što je bilo i pre reseta) primetio sam da sada imam otprilike isto trajanje baterije kao i pre apdejta. Pokušaj i ti ako već nisi.
 
Ja sam juče imao 5h sot. Došlo je sve na svoje mesto. Naravno factory se podrazumeva.

Inače ja sada nosim onu foliju sa slick wrapsa, jel imate predlog za neki tanki kejs da bude onako na dodir kao hrapav(matiran) ako me razumete.
Nikad nisam nosio kejs pa reko ajd malo za promenu da vidim hoće li da mi se svidi.
 
Poslednja izmena:
Osetljivo losija baterija i desava mi se da zabaguje na neke aplikacije kao sto je Fejs i neke igrice.

zadnji fb apdejt je namrtvo losh, em kolje bateriju, em koci. Makar meni na M7. Vidi i sam sa Gsam-om
 
QU8RHmE1T_Q5jVYzidbVW7H8cNrxxbcsI4ll1qZHvFq7=w1280-h720
 
Da li je moguće da su svaki fon ovako pravili? Ako jesu onda to dokazuje da su baš uložili trud da to bude kvalitetno.
 
Koliko znam skoro svaki alu fon prolazi kroz ovaj nacin obrade :)
 
Zato nisu mogli da postignu da se m7 od starta prodaje punom parom koliko se sećam. Al sad su valjda ispravili grešku.
 
Za punishera: ja sam kupio onaj ultrathin case, mat verziju. Mislim da je koštalo 600-700 kinti. Radi osnovni posao, tj. štiti telefon, ali ga ne sakriva i čini većim, kao one silikonske futrole. Vreme je, kako vidim na slikama, da ga menjam jer se dosta izgrebao. Za toliko je sačuvao telefon. Mislim da ove dve slike dovoljno govore:

IMAG0628.jpg20150227_214115.jpg
 
Poslednja izmena:
Telefon poslije Reseta potpuno drugaciji :D Sve je dobro, samo ono bagovanje fejsa i mesandzera nije prestalo a to nije zbog telefona.
 
To je isti case. I ovaj moj je isto 0,3mm tanak. Sad bih taman morao da ga zamenim i naručim sa Alija, umesto da ga ovde preplaćujem.

Ovaj case najmanje upropasti telefon.
 
Poslednja izmena:
Jel neko koristio ovu htc-ovu aplikaciju za backup. Kako radi? da Hoću i ja da uradim reset, a baš me mrzi.
 
To je isti case. I ovaj moj je isto 0,3mm tanak. Sad bih taman morao da ga zamenim i naručim sa Alija, umesto da ga ovde preplaćujem.

Ovaj case najmanje upropasti telefon.
Ček, kako misliš najmanje upropasti telefon? Neće valjda da ga grebe? :D
 
Pa case koji stize uz telefon ga grebe, narocito po ivicama... Radi backup korektno, meni je odradio posao.
 
Messinger i Face baguju ne zbog lolipopa i fejsa....
. I nece biti resen do sistemskog update-a softvera! Ceka se htc!
 
Poslednja izmena:
Da. Pa kad htc azurira softver,resice se i to oko fejsa i mesindzera! Eto!
 
Veće gluposti u skorije vreme nisam čuo :D
 
Nisam mislio da će ovaj case da izgrebe telefon, već da najmanje sakriva fon i čini ga bez veze, kao one deble silikonke. U tom smislu sam rekao upropasti. Šteta je gurati m8 u case, a opet bih da ga sačuvam od grebanja. Tako da je ova maska prihvatljiv kompromis.
 
Ko ima problema sa zamrzavanjem fb i mesindzera neka ode u settings-developer optiins-use nuplayer neka odcekikiraju. Bar na 5.0.1 to pravi problem ;)
 
Nisam mislio da će ovaj case da izgrebe telefon, već da najmanje sakriva fon i čini ga bez veze, kao one deble silikonke. U tom smislu sam rekao upropasti. Šteta je gurati m8 u case, a opet bih da ga sačuvam od grebanja. Tako da je ova maska prihvatljiv kompromis.
Aha to da, zato sam i ja tražio ovakav, plus mi se sviđa na dodir jer ima moj kum na g2 pa sam video.
 
Eto! [emoji12]
 
Nazad
Vrh Dno