Šta je novo?

HTC One M8

Instalirao lolipop, za sada je sve smooth. Osim lockscreen-a i nottification drawer/quick settings ne vidim neku veliku razliku. Aplikacije konačno koriste transparentni nottification bar kako treba. Prilikom prvog podizanja automatski se instaliraju google docs, sheets i slides aplikacije. Ostaje vreme da vidimo taj project Volta na delu.

A sada čekamo Sense 7 :).
 
Kako sada da ga rootujem ? Pod hitno mi treba root :D

done
 
Poslednja izmena:
Na prvi pogled je sve slično sa lollipopom - malo se razlikuju notifikacije i notification bar. Ja sam na Novi, tako da jos manje vidim novine. Treba sačekati kako će se unutrašnji radovi i ono što se ne vidi pod haubom pokazati. Pre svega baterija.
 
I ja sam na novi, sad čekam da osposobe nekim čudom xposed, ili samo Sense toolbox, vrlo korisna stvar.
Ne znam kako ću bez nje.
 
Načekaćeš se,a možda ga nikad ni ne bude.
Developer nije baš optimističan sto se tice xposed na 5.0
 
Baš mi fali...
Btw obrišem da titaniumom neke sistemske aplikacije i ikonice im i dalje stoje u app draweru?
Edit sve je ok restart fona pomogao
 
Poslednja izmena:
Proveri jesu li stvarno obrisane. Ako su se updateovale prvo brisanje briše update pa onda treba opet iz /system. Ako nije to onda restart telefona.
 
Jel neko kome je mob iz telenora dobio 5.0 update?
Kod mene i dalje 4.4.4.
Nije da mi se žuri, samo da znam jel su azurni, ili po običaju kasne.
 
Moj je iz VIP-a. Odlučan je doduše.
Jbt koliko dugo ostaju aplikacije u recents aps? Mogu da skrolujem beskonačno, plus svaku otvara kao da sam je malopre koristio xD
 
Poslednja izmena:
Mnogo mi se sviđa što ima opcija za brzi menjanje tastature. Sada mogu da koristim u svakodnevnoj upotrebi swiftkey a za ćirilicu Google keyboard.

Ako neko može da nađe kako da smanjim soft Keys neka prosledi ovde.
 
Poslednja izmena:
Sad vidim da u developer options ima da se bira između Nuplayer i Awesomeplayer. Koja je razlika? Po difoltu mi je odabran Nuplayer.
 
Juce mi je dosao update, nisam imao vremena da ga skidam, sad kad dodjoh i idem na onu push poruku da pokrenem poruku prvo mi izbaci eror da moramo preko podesavanja rucno da azuriram, odem tamo on ga vrti i kaze mi vas telefon je azuriran ne postoje azuriranja... Sto da radim
 
Ni ja nemam azuriranje...ma doci ce kroz koji dan vjerovatno :) Bez sense-a 7 ovo nije neki update (vizuelni)
 
Kako da maknem sad na lollipop sa lock screena da mi se ne vidi tekst poruke kada mi neko posalje,ne mogu to da nadjem?
 
U "Sound & notification" meniju, pri dnu imaš da podesiš "When device is locked" da li hoćeš da ti se ne prikazuju uopšte notifikacije ili da se ne prikazuje samo sadržaj.
 
Vrlo malo, npr kada bih na kk-u imao 98% ovde bi mi doslo do 96%. Koliko sam do sada testirao, videcemo za ubuduce.
Jel zna neko sta je problem i kako ga resiti?
 
Poslednja izmena:
Juce mi je dosao update, nisam imao vremena da ga skidam, sad kad dodjoh i idem na onu push poruku da pokrenem poruku prvo mi izbaci eror da moramo preko podesavanja rucno da azuriram, odem tamo on ga vrti i kaze mi vas telefon je azuriran ne postoje azuriranja... Sto da radim
Jos nista... Izludjeh
 
Rekao bih, onako na oko, da baterija kraće traje na lollipopu.
 
Kraće traje to sigurno.
Možda zbog ovih wakelockova koje će popraviti nadam se.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno