Šta je novo?

Fotografije - 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
44444.jpg

Dunavski park u Novom Sadu, slikano Galaxy-jem S3
 
Eh da je obrnuto, bilo bi jos zanimljivije :p
 
Miloše, extra slike, takođe Thierry Henry i tvoje su lepe.
 
Erotika je umetnost! :smoke:
 
Evo obecavam da neces dobiti ban,slobodno nas usreci :D
 
I ja dajem rec :)
 
Trebao si zavesu da navuces do kraja, stolicu da okrenes ka kameri, malo siri kadar. Inace, bas lepa ideja :)
 
To je bilo oko 2 ujutru u sredu posle 7. ili 8. piva. List na lampi sam primetio tek na aparatu kad sam pregledao slike :p
 
Panorama ne valja, sta radi ova masa od kamenog doka na fotki? Cemu je zasluzika 1/4 fotke??
 
Iva, 6D i 85-ica...

1.


2.


3.


4.
 
Ajde jedno laicko pitanje. Cemu skupi aparati i objektivi ako se sve to propusti kroz PS da se sve to debelo anulira. Mislim ok lepo je to ali za moj ukus preterano vintage style.
 
slatkisi :)


mg8096.jpg
 
Ajde jedno laicko pitanje. Cemu skupi aparati i objektivi ako se sve to propusti kroz PS da se sve to debelo anulira. Mislim ok lepo je to ali za moj ukus preterano vintage style.
Kreativna i umetnicka sloboda, ne vidim problem sa time! Problem je kada ispucas stotine fotki a na svakoj skoro pa isto svetlo, kompozicija, obrada, svetlo i sta sve ne. Mozes face da zalepis a sve drugo manje vise isto.
Micko, meni je ovo jako dobro, ali bas jako dobro! Cak i ovo centriranje kadra, znalacki.
 
Ajde jedno laicko pitanje. Cemu skupi aparati i objektivi ako se sve to propusti kroz PS da se sve to debelo anulira. Mislim ok lepo je to ali za moj ukus preterano vintage style.

+1

ja vise volim original sliku nego da ti puknes ovako pare za sve I svasta I to posle preradjujes. Sto kaze očev kum sto slika ceo zivot (slika valjda od sedamdesetih godina prosloga veka), to ove nove generacije, pucaju u raw I posle preradjuju. Budi majstor pa napravi sliku bez prerade :)
 
Hvala Marti! cheers
 
Znači da pucamo jpg, i da nam aparat preradjuje fotke?

Ove fotke od s16 bi bile odlične i bez prerade...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno