Šta je novo?

Fotografije - 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad mi glupo da stavim moju ali ajde :d I moram reci da je ova devojka najzgodnija od tvojih do sada (bar meni).

 
Kuca jeste vrh ali meni je ovo nesrecan kadar.
 
Kao sto rece @s16,dobra je ova :D

Nemoj sada moje misljenje da shvatas ozbiljno,ali ja sam u odnosu na vas teski amater,na ovoj sam temi cisto da vidim kakve slike kacite,ali mislim da si psa trebao da stavis na levoj trecini.
 
Poslednja izmena:
Fala Mr.Big

@ Miki & Bogdan, nismo svi savrseni :d Fotka je radjena brenizer metodom, tako da mi je bilo malo teze da ocenim kadar. Ovo je ~ 44mm f0.7
 
Poslednja izmena:
Можда би било лепше током golden или blue hour периода? Залазак сунца или 15-20мин после јер Вршац је мали. Пробај.
 
Fotografije gosnVelikog na telegrafu u vezi bodibilding takmicenja, kategorija bikini :)
 
Na Milicu nemam primedbi, na tvoj rad takođe, samo probaj da uskladiš nijanse ketlbela i majice :)
 
:D ... nece ni ova biti dzgoljava kad prodje takmicenje ....

Falcon ...sad vidim poruku ... a krastavac ..nisam ja neki photoshoper ..kettlebell je te boje zapravo ..majica te ..sta cu :(
 
Poslednja izmena:
Можда би било лепше током golden или blue hour периода? Залазак сунца или 15-20мин после јер Вршац је мали. Пробај.

Brate nisam ni kadar uhvatio kako treba, a ne vreme. Istripovala me neka masa ljudi koja se okupila kod crkve i tiho nesto cavrljali. Istripovao sam se da je neka sekta. :trust:
 
:D ... nece ni ova biti dzgoljava kad prodje takmicenje ....

Falcon ...sad vidim poruku ... a krastavac ..nisam ja neki photoshoper ..kettlebell je te boje zapravo ..majica te ..sta cu :(
Pa daj nekome da ti samo boju sredi. Bilo bi sjajno da su iste nijanse, upravu je Falcon skroz za to. Da su skroz neke druge boje pa aj da ne bude bitno ali toliko su slicne a opet bode oci nenormalno. To bar nije tesko da se sredi :)
 
Aaaa ! Vrhcina ko Mont Everest ! Bravo!
Samo, ja bih se mrvicu maknuo unazad da uhvatim siri kadar. I kockica krop, ovo drvo levo kvari pozadinu. Malo na dole da se manje vidi nebo i krop da bude malo iznad glave a vise da dodje zelenilo i lisce u fokus. Sve u svemu, sjajna ideja i realizacija.
 
@s16

Super :)
 
Ja mislim da lisca ima previse. Trebalo je da izgleda malo prirodnije.
 
Ne bi ih bilo previse da lisce nije ovako ostro, ja bi to fotkao na sporijem shutteru da malo zamrlja i istovremeno se vidi pokret, ovako je kao kad fotkas automobil na trci sa 1/4000, izgleda ko parkiran a ide 250 :)
 
Ne vidim sada iso ali po fotki vrv fotka sa 85 na 1.8 a onda tesko da moze postici sporiji shutter osim ako nema ND filter, ili gresim? A kontam da hoce na 1.8, a vidim i zasto :D
 
Hvala na komentarima. 100 ljudi 100 cudi, meni iskreno fali jos lisca pogotovo na desnoj strani, i jesam ga namerno zamrzao, probao sam i kad je zamrljano lisce, bas mi se nije svidelo. Fotkano je 50-icom na f2.2, 1/1000, iso 500.

Da je bila 85-ica na f1.8, onaj drvored iza bi bio samo jedna zeleno-zuckasta masa :d
 
Poslednja izmena:
Ma ko vas da slusa kad 5000 drugarica na fejsu kaze da je fotka savrsena :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno